Polecane posty

Xawier    222

hahahaa

 

Była kiedyś para z tego forum ale już nie są razem.

 

O kim mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@lemysz no nie da rady bo wiesz nie mam zdjęć :( za każdym razem kiedy idę do fotografa to klisza pęka i nie da rady a innaczej się nie da bo nie mam czym.... telefon mam ale bez aparatu bo nie jestem za bogata na taki rarytas, wogóle to chałupa kołkiem podparta i tak to wygląda... więc nie mam jak się ujawnić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Lina przesadzasz ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

widzę koleżanka ma poczucie humoru :D


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no tak ja wesoła dziewczyna i szczera ale co.... widocznie to za mało bo nie urodziwa jestem. A wogóle to rodzice nie pozwalają mi nawet do obory wejść bo krowy mleka nie dają jak mnie widzą a kury zdychają... echh no trudno najwyżej zostanę stara panną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

czyli panowie mleczarze i drobiarze odpadacie, już na starcie :D:P


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

@lemysz no nie da rady bo wiesz nie mam zdjęć :( za każdym razem kiedy idę do fotografa to klisza pęka i nie da rady a innaczej się nie da bo nie mam czym.... telefon mam ale bez aparatu bo nie jestem za bogata na taki rarytas, wogóle to chałupa kołkiem podparta i tak to wygląda... więc nie mam jak się ujawnić. :(

Ej dziewczyna sie wystraszyła,takie macie parcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

Jak staniesz przed lustrem to spotkasz kogoś z tego forum :P

 

komentarz do tego :D hahahahahah

 

i post niżej andrzeja jeszcze bardziej hahahahahaha

 

a Lina widać skromna dziewczyna jest :) jak ktoś napisze i popisze znią priv to może wam zdjęcie wyśle :)

 

Lina? Za dnia pięknością w nocy zaś szkaradłem?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no tak ja wesoła dziewczyna i szczera ale co.... widocznie to za mało bo nie urodziwa jestem. A wogóle to rodzice nie pozwalają mi nawet do obory wejść bo krowy mleka nie dają jak mnie widzą a kury zdychają... echh no trudno najwyżej zostanę stara panną :)

E tam zaraz starą panną .... ^^ Posłuchaj ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusie23    10

Jak w tym filmie Polowanie na druhny Sąsiadka aktualnie nieobecna w Olsztynie siedzi Studiuje weterynarie Ale wróci Nie czuje się upoważniony aby w jej imieniu się tutaj wypowiadać Więc chłopaki hola hola bo jak mi tu wpadniecie gospodarzyć ze swoimi wielkimi maszynami i ciągnikami to już po naszej miedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal225    14
Napisano (edytowany)

@lemysz no nie da rady bo wiesz nie mam zdjęć :( za każdym razem kiedy idę do fotografa to klisza pęka i nie da rady a innaczej się nie da bo nie mam czym.... telefon mam ale bez aparatu bo nie jestem za bogata na taki rarytas, wogóle to chałupa kołkiem podparta i tak to wygląda... więc nie mam jak się ujawnić. :(

 

Lina Już nie przesadzaj a z tym telefonem to wogole bo aparat w tel. to już dawno żaden rarytas .... wątpie że użytkujesz jakąś 6610 :DChałupa kołkiem podparta ale jakoś internet jest .... :) Co do urody to na pewno i tu przesadzasz...

Edytowano przez Michal225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Internet to z kawiarenki może być.... :P I możecie wierzyć albo nie ale mój tel to nokia 6030 i nawet gdyby co nie chcę innego bo mnie bajery technologiczne mało interesują.

 

@Meg5 och dzięki Ci za tą piosenkę no wypisz, wymaluj o mnie :) prawie jakbym widziała siebie na ostatnim zdjęciu ;)

Edytowano przez Lina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Internet to z kawiarenki może być.... :P I możecie wierzyć albo nie ale mój tel to nokia 6030 i nawet gdyby co nie chcę innego bo mnie bajery technologiczne mało interesują.

 

@Meg5 och dzięki Ci za tą piosenkę no wypisz, wymaluj o mnie :) prawie jakbym widziała siebie na ostatnim zdjęciu ;)

 

Ja mogę 'zaryzykować' swój aparat i zaspokoić ciekawość pozostałych forumowiczów tj zrobić Ci zdj do awataru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusie23    10

konto to ona ma ale na facebooku Nie wiem czy wogóle wie że istnieje coś takiego jak agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

@Lina myślę że trochę wyolbrzymiasz swój opis, ale chcę przypomnieć że aforyzm którego kilka stron temu użyła @Meg jest bardzo trafny, przypomnę tu: ''Kobieta piękna ,lecz pozbawiona bystrości umysłu ,nie daje kochankowi nic poza fizycznym delektowaniem się jej urodą .Brzydka ,ale mądra może do tego stopnia rozkochać mężczyznę w swej inteligencji ,że nie pragnie on niczego ponadto . Cóż może powiedzieć mężczyzna ,któremu się trafi kobieta piękna ,inteligentna i wykształcona ?


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Nie ma brzydkich, tylko niema kto odkryc piekna kobiety, Jak jest prz kobiecie facet to i kobieta rozkwita i pieknieje


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

byłem w niemcach [pracowaliśmy u rolnika ] po jakimś czasie kumpel mówi =, oj czas wracać do Polski bo mi już się babcia pracodawcy zaczyna podobać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

O kim mówisz?

 

To bylo w 2008r Chlopak i dziewczyna, ona byla zakochana w nim po uszy, to bylo glosno na AF ze sie pobiora. Ze to bedzie pierwsza para co poznali sie na AF

 

Ale ona chyba poznala innego. I zostawila go. Ale jak to mowia to bylo bardzo dawno temu


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusie23    10

pewnie że znam wkońcu to moja sąsiadka Wstyd by nie mieć sąsiadki w znajomych na fb i numeru telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Maniusie ale wiesz ze kultura wymaga ze nr tel znajomych sie nie rozdaje :rolleyes: chyba ze za zgoda tej osoby


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj