Polecane posty

Domcia    6

gruba nie jestem :P chociaż przez te święta utrzymać figurę nie jest łatwo :wacko: na samochodach się nie znam - jedynie mogę ocenić kolor :P a tapeta na twarzy kiepsko się trzyma - klej odchodzi pod wpływem ciepła- tynk jest lepszy :D Ale za to mam 174 ( +plus szpilki>180) :( ( nie zmuszajcie córek do picia mleka :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Ale za to masz posag w postacie 2 doniczek ziemi po rodzicach :) Tapeta czy tez tynk jak to nazwałaś wcale nie jest w żadne sposób fajny, potrzebny czy też już bardziej dosłownie się wyrażę seksowny. Naturalność to jest to co na prawdę działa. Co do wzrostu to jedynie od Ciebie zależy czy chcesz wyższego partnera czy też może być niższy od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

wzrost to przecież nic złego sam mam 193 :P i podobno jeszcze rosnę ale chyba właśnie w bok.Sam jestem troszkę większej wagi i nikogo nie oceniam po wyglądzie bo tak to oceniają w podstawówce a pro po kochania po 1 dniu to przed tym jak ktoś z kimś zaczyna chodzić to dłuższy czas się spotykają rozmawiają i wtedy jedna bądź druga osoba się zakoch*je i któraś z połówek prosi o chodzenie więc raczej nie jest tak że pierw się kogoś prosi o chodzenie a potem się zakoch*je więc raczej już wcześniej każdy raczej wiem czy to zauroczenie czy miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

a pro po kochania po 1 dniu to przed tym jak ktoś z kimś zaczyna chodzić to dłuższy czas się spotykają rozmawiają i wtedy jedna bądź druga osoba się zakoch*je i któraś z połówek prosi o chodzenie więc raczej nie jest tak że pierw się kogoś prosi o chodzenie a potem się zakoch*je więc raczej już wcześniej każdy raczej wiem czy to zauroczenie czy miłość

 

sam sobie odpowiedziałeś, że to nie po jednym dniu idą do łóżka tylko się już znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil927    229

ja mam dopiero 16 lat ale jak patrze to ciężko bedzie znaleźc kogoś komu ja będę pasował i mi też kogoś kto bedzie mi pasował bo ja mam ciężki charakter i okrutne wymagania :P a tak jak @Xawier mówisz, liczy się naturalnośc bo jeśli kobieta/dziewczyna taka jest to facetowi od razu się spodoba ta co trzeba a miałem przypadek takiej tapeciary co jak przysechł jej gipsar na słońcu to można było go młotkiem tłuc a niby nie brzydka była :D na szczęście tylko zauroczenie bo kolejny co w niej się zakochał mocno to tydzień wytrzymał podobno taki charakterek miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

no przepraszam cię bardzo ale co sobie byś pomyślał o dziewczynie która po 1 dniu bycia razem już by było więcej niż pocałunek bo ja na pewno nie chciał bym być z taką dziewczyną bo jeśli ze mną było tak szybko to ilu było już wcześniej

 

też miałem styczność z takimi dziewczynami <_< I dam wam radę chłopaki (bo było tak że była już w samochodzie szmery bajery do mnie i po 5 minutach rozmowy wyj...łem ją z włosy z samochodu ;[ (wiem że to nie było za miłe ale ja nie toleruję takich dziewczyn )) takie dziewczyny przepraszam dziewczyną jej nie można nazwać po prostu K**WY omijajcie szerokim łukiem a jak już chcecie je dotknąć lub odsunąć to tylko 2 metrowym kijem

 

Nie zawsze dziewczyny trzeba szukać daleko czy też na dyskotece bo ja swoją dziewczynę znałem praktycznie od samego początku i tak jakoś napisałem do niej na FB po pisaliśmy trochę i za oferowałem wypad gdzieś na imprezę i tak po woli po woli i jesteśmy parą

Tak więc daleko nie trzeba szukać ^^

 

 

Znacie bajkę o brzydkim kaczątku ? Każdy ją zna ;) I tak było z chłopakiem co kosi u mnie QQ też jeździł do dziewczyny dłuższy czas ale jak to on mówi do najpiękniejszych nie należała biustu nie miała, gruba, krzywe nogi i tak się skączyło a znalazł sobie z pod igły miód malina i teraz ma nic mu nie pomaga ani nic nie ugotuje a pojechał do kolegi kosić QQ i właśnie spotkał to swoją byłą miłość i mu kopara opadła nie poznał jej w ogóle mówię do niego co z schudła biust się nabrał i nogi po prostowały i odpowiada ze smutkiem nom :( i dodał i na dodatek ładowarką jeździ krowy doi ale ja głupi był i mówi do mnie młody nie popełnij mojego błędu -_-

 

Trochę się rozpisałem i przepraszam że nie na temat ;)

Edytowano przez Jakub667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem ale jak czytam to odnoszę wrażenie żę z relacjami z kobietami mam pecha porównywalnego do tego że jakbym stanął w drewnianym kościele to cegła by mi je.ła w łeb i tyle by było po mnie, także teksty na disco typu jak mówię do dziewczyny czy chcesz zatańczyć ona jak patrzy na mnie to że jeszcze aż tak bardzo pijana to nie jest, inna że dziewczyna z takim tyłeczkiem to nie tańczy z takim gościem z takim ryjem jak ja, zresztą jak patrzę w lustro to się im nie dziwię . Ma ktoś namiary na dobrego chirurga a taniego może by zmienił to i owo. Kurna ale złapałem doła chyba idę otworzyć wino i chyba sie na jednym nie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil927    229

@zetorlublin7341 dobra wypowiedź, czasami tak samo myśle :) szkoda że Ty małopolska bo bym pojechał sie z Tobą napił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

spoko zapraszam wino własnego chowu pyszne a kopie jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To co panowie może takie małe spotkanie będzie tego jeszcze z 60l wina i z 50 nalewki na malinach, także zejdzie trochę pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o pługa ale nie rozumiem rozumowania kobiet przecież jak nie chce pracować na wsi to kto jej każe czy ktoś ją do pługa wiąże jak chce pracować w zawodzie to niech pracuje no chyba że zamierza być totalnym leniem, to tego nie pochwalam, ale wiadomo jak kobieta się dziećmi zajmuje i domem to też jest ogromna praca i poświęcenie. Przecież aktualnie z dzierżawą obrabiając 12ha nie zamierzam tego powiększać bo one pozwalają mi dobrze żyć a niewolnikiem w swoim własnym gosp nie będę się robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Nie wiem ale jak czytam to odnoszę wrażenie żę z relacjami z kobietami mam pecha porównywalnego do tego że jakbym stanął w drewnianym kościele to cegła by mi je.ła w łeb i tyle by było po mnie, także teksty na disco typu jak mówię do dziewczyny czy chcesz zatańczyć ona jak patrzy na mnie to że jeszcze aż tak bardzo pijana to nie jest, inna że dziewczyna z takim tyłeczkiem to nie tańczy z takim gościem z takim ryjem jak ja, zresztą jak patrzę w lustro to się im nie dziwię . Ma ktoś namiary na dobrego chirurga a taniego może by zmienił to i owo. Kurna ale złapałem doła chyba idę otworzyć wino i chyba sie na jednym nie skończy

Tak mnie zaciekawiłeś że aż chciałabym Cie zobaczyć ;) wyślij mi zdjęcie jak możesz. Myślę że problemem nie jest tu wygląd a raczej całokształt: sposób bycia, styl ubierania się, to jakie emocje od Ciebie płyną, nieśmiałość i nie pewność co do własnej wartości. Może zagadujesz do samych pustaków. Uwierz mi wcale nie trzeba być Bradem Pittem żeby poderwać fajną dziewczynę, trzeba uwierzyć w siebie i nie zachowywać się jak brzydkie kaczątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Dziwczyna, która po pierwszym spotkaniu się caluje - dziwka. Skoro tak, to rozumiem, że jak facet to samo robi to jest dziwkarz czyli dziwka męska?

 

 

 

 

 

Znacie bajkę o brzydkim kaczątku ? Każdy ją zna ;) I tak było z chłopakiem co kosi u mnie QQ też jeździł do dziewczyny dłuższy czas ale jak to on mówi do najpiękniejszych nie należała biustu nie miała, gruba, krzywe nogi i tak się skączyło a znalazł sobie z pod igły miód malina i teraz ma nic mu nie pomaga ani nic nie ugotuje a pojechał do kolegi kosić QQ i właśnie spotkał to swoją byłą miłość i mu kopara opadła nie poznał jej w ogóle mówię do niego co z schudła biust się nabrał i nogi po prostowały i odpowiada ze smutkiem nom :( i dodał i na dodatek ładowarką jeździ krowy doi ale ja głupi był i mówi do mnie młody nie popełnij mojego błędu -_-

 

 

Aż mi żal takich płytkich ludzi -_-

 

 

Mam tez pytanie do Panów, którzy tak szczegółowo opisują wygląd przyszłej dziewczyny - przez ten opis mam rozumieć, że sami jesteście przystojny, wysocy, szczupli aczkolwiek wysportowani ect? mam rozumieć, że skoro macie takie wymagania to sami jesteście bez wad jeśli chodzi o wygląd?

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Nikt nie jest idealny i niech od drugiej osoby tez tego nie oczekuje, tak jak pisze Wodny Elf wyżej, a powiem tak uroda nie jest najważniejsza w zyciu a po za tym w dzisiejszych czasach jak sie chcę i jest kasa to z najbrzydszej osoby zrobia Dodę lub Małaszyńskiego


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Jeśli chodzi Ci o szczegóły to masz na myśli ww biust wagę i nogi? Czy ogólnie pytasz o to jak szczegółowo ma wyglądać nasza wybranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek183    9

@wojtal tylko po co by innym bardziej się podobać? Taka jest prawda, że jak podejdziesz zagadać czy poprosić o taniec to w najlepszym wypadku zmiesza cie z błotem, tak wiem nie każda... albo potraktuje jak jakiegoś zboka i kończysz z dłonią na twarzy.

 

@Elfie przystojny to chyba słabo skoro mam takie szczęście, wysoki tez chyba nie bo 183cm, szczupły aż za i jak to zmienić mając przemianę materii królika :wacko: nie mam wybujałych wymagań tego jestem pewien.

 

@Domcia co za tynk i po co nie warto, mnie "tapeta" odstrasza dobrze, "pij mleko będziesz wielka" no i podziałało :P tylko nie wiem czemu ci twój wzrost nie pasuje? do żyrafy daleko ^^ nie jedna by tyle chciała. Znam takie małżeństwo gdy ona zakłada szpilki jest wyższa o głowę nie przeszkadza im to w byciu szczęśliwymi.

 

@Jakub tylko że w całej sytuacji zniżyłeś się nawet bardziej niż do jej poziomu, emocje to słaby doradca, nie mam nic złego na myśli. Taką pannę pakuje się do auta zapina w pasy! i odwozi do domu, wracasz na imprezę albo kończysz dzień :)

 

@Iza po kilku takich akcjach ciężko jest nie mieć takiego zdania o sobie, zaczynasz widzieć siebie w szarych barwach i ciężko to przezwyciężyć, masz rację raczej chodzi o całokształt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

@maniek 183 ja już ma to zasobą jestem 11lat po slubie ale współczuje tej dzisiejszej młodzieży


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

Dziwczyna, która po pierwszym spotkaniu się caluje - dziwka. Skoro tak, to rozumiem, że jak facet to samo robi to jest dziwkarz czyli dziwka męska?

 

 

Aż mi żal takich płytkich ludzi -_-

 

 

Mam tez pytanie do Panów, którzy tak szczegółowo opisują wygląd przyszłej dziewczyny - przez ten opis mam rozumieć, że sami jesteście przystojny, wysocy, szczupli aczkolwiek wysportowani ect? mam rozumieć, że skoro macie takie wymagania to sami jesteście bez wad jeśli chodzi o wygląd?

 

Przepraszam bardzo ale ale ja o pocałunku nie mówiłem tylko co ona chciała dalej robić i to było jeszcze pod klubem a mieliśmy tylko rozmawiać bo w klubie było jej za głośno

 

I dodam że nie jestem wybredny bo wymarzona dziewczyna powinna :

1 - nie być workiem kości i skóry ( nic nie mam do chudych dziewczyn też są ładne ) :) ale też nie sylwetka "szybciej przeskoczyć niż obejść "

2 powinna być zaradna

no i 3 powinna mieć coś w głowie i nie na pewno trociny ;)

 

maniek183 wiem że się zniżyłem ale (jestem tego świadom) jeżeli grzecznie ją prosisz żeby wysiadła z auta i ona nie reaguje tylko cię rozbiera bez twojej chęci to jak byś zrobił ?

Edytowano przez Jakub667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

No chociaż ktos nam współczuje ;D.. kojarzy ktos imprezy w babinie ? tam jest dopiero trudno to nazwać ale dziewczyny lecą na ha i czesto sie tam biją taka masówka


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domcia    6

@Domcia co za tynk i po co nie warto, mnie "tapeta" odstrasza dobrze, "pij mleko będziesz wielka" no i podziałało :P tylko nie wiem czemu ci twój wzrost nie pasuje? do żyrafy daleko ^^ nie jedna by tyle chciała. Znam takie małżeństwo gdy ona zakłada szpilki jest wyższa o głowę nie przeszkadza im to w byciu szczęśliwymi.

 

 

oddam w dobre ręce 6 cm wzrostu :P Ja tam lubię wysokich chłopaków :wub: :wub:

 

Michalmeer - o Babinie słyszałam :P Kumpel chciał tam jechać na podryw. Podobno fajne imprezy są, ale trzeba jechać z obstawą lub uważać by na kogoś krzywo nie spojrzeć B) nawet chciał mnie zabrać, bo kierowcy potrzebował. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1541

175 cm to jeszcze nie dużo :) no chyba że dla chłopaków którzy mają 170 cm i mniej. jak dla mnie to taki wzrost dziewczyny jest jeszcze w normie :P chociaż nie ukrywam, że mam słabość również do niższych dziewczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Babin jest w bylym Konińskim swego czasu też tam bywałem ,i z tego co piszą poprzednicy niewiele się zmieniło przez 15 lat :ph34r::o :blink: :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj