Polecane posty

binek    374

Meg5 nie zwykłem się spowiadać na forum publicznym o sprawach dotyczących mojej rodziny i domu jest to moja twierdza do której nikt niema prawa włazić. Mogę za to opowiedzieć zabawną historyjkę jak to sam zostałem w domu i miałem ugotować ziemniaki. Kurna tylko nikt mi nie powiedział że garnek trzeba przykryć, wiec gotowałem i gotowałem w międzyczasie dolewałem wody. Efekt był taki że litry wygotowanej wody skropliły się na ścianach i meblach wszystko pływało a ziemniaki po kilku godzinach jak były twarde tak były. Śmiejemy się z tego do dzisiaj. Żeby nie było że tylko ja jestem ułomny to opowiem jak kiedyś poprosiłem moją żonę aby kupiła mi łatki do zawulkanizowania dętki, owszem kupiła tylko o średnicy 10cm. którymi nic nie szło zrobić no chyba zakleić dziurę po wybuchu granatu. Nikt nie jest doskonały i wszech uzdolniony, za to świetnie się uzupełniamy i jest dobrze, ba nawet bardzo dobrze mimo już prawie 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Bomba ide na sylwestra 2013 co bedzie gral THE BROX. Ale bede baletowac. Dzis moj zarezerwowal miejsca To popytam jak tam z moja piesnia weselna.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Ooo trochę mnie tu nie było a tu taka lektura kilka stron widzę że się działo ostro :P :P Wodna wyprowadziłaś Heidi z równowagi że aż wczoraj mi się ostro od niej oberwało :ph34r: Panie pokazały pazurki :lol:


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No przez wczorajszy wieczor naklepâli troche tej ksiazki :D

 

 

Apropos. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI IMIENIN WSZYSTKIM ANDRZEJOM

 

Wszystkiego najlepszego Jedrus. :rolleyes:

 

 

Ale jestem uhahana jak sie dowiedzialam ze na sylwestra na bal idziemy. Ino kiecki przymierzam w jakich isc.

 

Beda panowie beda balety to i bedzie podryw. :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Walkol co to za prowokacja? a wiesz może co powiedział Bóg gdy już stworzył męższczyznę?" :P Pierwsze śliwki robaczywki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Binek faktycznie masz rację nie spowiadaj się ,ale już więcej nie pisz też takich historyjek ,ponieważ o czym Ty nie miałeś pojęcia 6 letni chłopczyk by wiedział ,że ziemniaki się przykrywa w czasie gotowania . A pokroiłeś je choć ,czy w całości ,czy może w mundurkach ? Nie odpowiadaj na to pytanie ,to żart ...Pozdrawiam 100% Pana ...

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Meg dziwisz sie chlopakowi ze ziemniaki tak gotowal bez przykrycia

 

W 2009r jak z moim robilismy tour de pologne to w Sieradzu zajechalismy do restauracji, Maz zamowil schabowego to mu podali mieso namaczane w jajku i usmazone.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

@aletes czy ja wiem czy prowokacja ;) po prostu tak poczytałem troche ten temat i co niektórym kobietom za bardzo skrzydełka urosły i facetów brzechczą z błotem jakby w czymś były lepsze od facetów, chyba w gęganiu


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

@Meg dziwisz sie chlopakowi ze ziemniaki tak gotowal bez przykrycia

 

W 2009r jak z moim robilismy tour de pologne to w Sieradzu zajechalismy do restauracji, Maz zamowil schabowego to mu podali mieso namaczane w jajku i usmazone.

aj coś takiego jadłam pod nazwą kotlet wojciechowski, fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To najpierw panowie wyrazili swoje idee ,a nie odwrotnie . A w ''gęganiu ''też niewątpliwie jesteśmy od mężczyzn lepsze ... ;)

 

Dziewczyny ,tak czytam o tym schabowym i się zastanawiam co jest u Was tym schabowym ,ponieważ u mnie mięso ze schabu ,właśnie w jajku i panierce to jest schabowy ?

A u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

ja np lubię w cieście naleśnikowym ale raczej fileta z kurczaka :) są chyba różne metody

Edytowano przez Heidi88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

No jak zaczniemy tak pisać na tematy kulinarne ,to okaże się że nie na temat............... Ja uwielbiam roladę+kluski śląski i modra kapusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To najpierw panowie wyrazili swoje idee ,a nie odwrotnie . A w ''gęganiu ''też niewątpliwie jesteśmy od mężczyzn lepsze ... ;)

 

Dziewczyny ,tak czytam o tym schabowym i się zastanawiam co jest u Was tym schabowym ,ponieważ u mnie mięso ze schabu ,właśnie w jajku i panierce to jest schabowy ?

A u Was ?

 

U nas tez schabowy to mieso schabowe w jaku i panierce, a w tej restauracji w Sieradzu to bylo mieso namaczane w jajku i usmazone, i to tak wygladalo jak jajecznica

 

 

No to geganie to nasza pasja :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

o tak kluseczki slaskie i jakieś miesko to jest to, nie lubie tej mądrej kapusty ;)

Edytowano przez izolda789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Kapusta jest zdrowa zawiera dużo żelaza...........i do tego na deser strudel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No jak zaczniemy tak pisać na tematy kulinarne ,to okaże się że nie na temat............... Ja uwielbiam roladę+kluski śląski i modra kapusta

 

 

Wszystko na temat, niech chlopy czytaja co dziewczyny umieja gotowac :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Koleżanko @banan575 mężczyżni też potrafią,lecz my wiedziemy w tym prym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

no fakt umieja, tylko ze sa lenie i im sie nie chce :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszystko na temat, niech chlopy czytaja co dziewczyny umieja gotowac :D

Tylko nie po powpadajcie w samozachwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

to nasz temat i facetom nic do tego o czym rozmawiają dziewczyny z w na gospodarce :) Zresztą dlaczego żadna kobieta nie jest moderatorem ? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Dlaczego żadna nie jest moderatorem bo................ by była cięta na facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj