Polecane posty

WodnyElf    3

Och, nie, lepiej na taką post-70791-0-50729000-1385752918.jpeg

 

 

Falconeyses kompletnie nie wiem o czym piszesz, więc może najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem? co Ty na to?

 

 

Wozak jaki stosunek? Mam być słodką idiotką, która to co powie facet traktuje jako świętość? :huh:

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Elf nie przejmuj się ,bo nie my zaczęłyśmy te szowinistyczne wywody ...Nie każdy mężczyzna jest taki ''prahistoryczny ''jak kolega scott11 i nie wiem jak on biedny odnajdzie się w relacjach ze współczesnymi kobietami .

Będzie narzekał ,że nie ma kobiety dla niego ,a jak ma już kobietę, to ona prędzej czy później przejrzy na oczy .

Masakra jakaś normalnie ....

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Hurrraaa, chociaż Meg rozumie co ja piszę :) ufff, bo już się bałam że odpisuje na posty których nie ma ufff -_-

I naprawdę rozbawił mnie tekst że to ja piszę o średniowieczu i o prehistorii hehe dobreee :lol:

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

@WodnyElf jeśli nie rozumiesz to przeczytaj jeszcze raz


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Nie, nic nie będę czytać Kolego, a wiesz czemu? gdyż to nie ja głoszę średniowieczne i prehistoryczne poglądy. Jak do tej pory tego nie zauważyłeś to cóż... trzeba się nauczyć chyba czytać:)

Jedyne co mnie ciekawi to ta brednioanaliza skad ją wytrzasnąłeś? stąd że napisałam jak faceci postępują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

@WodnyElf masz swój światopogląd i nie mam zamiaru go zmieniać...... a to forum to tylko lużne rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

@Wodny Elfie podpisujesz się pod listem Kongresu Kobiet do papieża, tak z ciekawości napiszę :)

 

http://narodowcy.net/polska/8424-antyklerykalne-feministki-donosza-na-polski-kosciol-do-papieza


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

Nie mam zamiaru sprzeczać się z Tobą, scott11 sprowokował Cię, a Ty połknęłaś haczyk, w swoim poście zacytowałem Twój post - ten do którego się odnoszę. A jeśli obracasz się wyłącznie w towarzystwie facetów którzy mają mózg w rozporku to tyko Twój problem.


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Scott czy ty potrafisz odpowiedzieć na pytanie i to odpowiedzieć na temat, racjonalnie? Bo pierdzielisz lekko nie na temat, wiesz? :rolleyes: Albo nie wiem, zmień dilera? :rolleyes:

 

Nie wiem jak u ciebie ale mamy 21 wiek i wielu facetów ma gdzieś bycie ojcem i to od początku życia dziecka.... Ale generalnie skupmy się na XXI wieku, Polska, nie Biskupin w średniowieczu, co?

Nigdy , dilera nie zmienię . :)

Przecież tak naprawdę nie ma znaczenia , w którym wieku przyszło nam żyć . Jak już wcześniej napisałem zmieniło się tylko otoczenie ( środowisko ) . Skąd możesz wiedzieć co faceci sądzą o ojcostwu ? Przecież jesteś kobietą , zgadza się ?

Jestem w towarzystwie dwóch pań i patrzę się w sufit . One ze sobą dyskutują i w pewnym momencie jedna z nich przerywa konwersację i mówi ku mojemu zdziwienieniu , że wie o czym myślę ? Oczywiście nie trafiła no bo skąd ma to wiedzieć . Akurat zastanawiałem się jak to jest , że mucha siedząc do góry nogami załatwia swoje potrzeby fizjologiczne .

Ty po prostu nie jesteś jeszcze gotowa na odpowiedzialne związanie się z partnerem na życie ( ja też taki byłem ) .

Meg ja się już nie raz w to "ale" wczytywałem i tak na spokojnie zrób to sama , a przyznasz , że się nie mylę.

Ale kasuje to co "stoi" wcześniej ( pozytywnie lub negatywnie ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Wozak wolałabym żebyś mi jednak odpowiedziała na pytanie i wyjaśniła co mialaś na myśli i jak powinnam się zachowywać :) wiesz jak już powiedziałaś tak dużo równie dobrze możesz kontynuować to co zaczełaś pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O i kolega gregorius ,już się martwiłam że się nie zjawisz... ^^

To co tu wypisuje Scott11 i jeszcze paru panów ,to po po prostu już mi żal ich kobiet . Nie wiem jak Wy panowie się jeszcze uchowaliście w tym świecie ,gdzie was do tej pory trzymali ?

W piwnicy ...?

I jeszcze do kolegi Scotta11.... Odnoście Islamu przedstawiłeś nam najlepszą z opcji ,a prawda jest tak ,że tam kobieta jest traktowana jak rzecz , gorzej jak pies tyle tylko , że ma złotą obrożę ...

 

PS; Scott11 wiesz czego życzę sobie na te nadchodzące Święta ? A no tego by jak najmniej spotykać takich panów jak Ty ,ponieważ mam dość pitolenia co było a nie jest ......Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia by Cię ten świata współczesny nie wykończył jak jeszcze parę kobiet Cię wyśmieje lub ucieknie z krzykiem w innym kierunku . :)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Ty po prostu nie jesteś jeszcze gotowa na odpowiedzialne związanie się z partnerem na życie ( ja też taki byłem ) .

 

Hahaha że co? nie jestem bo Ty to wiesz? a niby stąd wiesz bo nie uważam że facet to pan i władca? hahha śmieszny jesteś i poniekąd też żałosny,ale nie jest mi ciebie żal.

Aha! a skąd wiem co faceci myślą? czytam, myślę, analizuję i wyciągam wnioski.

Takie np. że chcesz być mądry, chcesz być naj ale z takim podejściem i zachowaniem i myśleniem nigdy nie ujrzysz podziwu w oczach kobiety, podziwu jakiego pragniesz ujrzeć. Tego blasku świadczącego o tym że jesteś dla niej najmądrzejszym, najcudowniejszym facetem jakiego znała kiedykolwiek.

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

tylko się nie pobijcie :D


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

Nie to żebym się wtrącała Elfie i Scott, czy coś sugerowała ale może umówicie się na kawę i to przedyskutujecie w jakieś romantycznej restauracji przy świecach :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

@Heidi88 marnujesz się w tej oborze, zrób karierę w dyplomacji, ja już dziś wysłałbym Cię do ambasadora Rosji żebyś załagodziła skutki ostatnich wydarzeń :D

Edytowano przez falconeyes

„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

@Wodny Elfie podpisujesz się pod listem Kongresu Kobiet do papieża, tak z ciekawości napiszę :)

 

http://narodowcy.net...ciol-do-papieza

Nie, nie podpisuję się. Przede wszystkim dlatego, że nie jestem feministką.

 

 

Heidi nie pójdę siedzieć za takiego typka więc za propozycje dziękuję. Ale Ty możesz śmiało się spotkać.

 

 

Falcon Tusk i Putin już mieli romantyczną kolację, więc może tym razem niech jej nie mają co?

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Heidi do czego Ty namawiasz, ogień i woda nigdy się nie zejdą, są skazani na samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

Mnie dzisiaj ktoś pisał na forum "kto się czubi ten się lubi" :D A ja lubię takie temperamentne pary tzw historie z trzaskaniem drzwiami :P

Edytowano przez Heidi88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

A nie z dramatycznymi historiami typu "byliśmy na romantycznej kolacji i nagle on, poszkodowany sam się nadział na nóż, tak ze 30 razy"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To nie jest zwykłe czubienie, zbyt emocjonalne wyrażanie swoich poglądów względem płci przeciwnej osobom wolnym robi więcej szkody niż pożytku i pozostaje później tylko pisanie jak to nie idzie znaleźć kandydata, czy kandydatki do ożenku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

masakra.... <_<


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Meg5

przyczajony tygrys, ukryty smok w odpowiednim momencie się zjawi :)

 

powiem tak, lekki chilaucik by się pewnym osobom tutaj przydał :D

w końcu kosa trafi na kamień, swój na swego, i będzie to co będzie ;)

 

ja to bym chciał gdzieś na syberii się zaszyć i tam żyć, zero globalizacji, tylko z dnia na dzień żyć, bez pogoni za kasą i innymi tego typu, tylko żeby micha pełna była

 

podobno ludzie którzy noszą uśmiech na twarzy dłużej żyją, także banan na ryju i do przodu :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Teksańska masakra? czy jeszcze jakaś inna? :)

 

Mat a czy Ty widziałeś kiedykolwiek by choleryk nie emocjonalnie się wyrażał? :)

 

 

Gregorius ale jak mam dac Banana na twarz? przecież jej nie dam rady tam umieścić...

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Elf, tylko kto o zdrowych zmysłach weźmie sobie choleryka? chyba żeby sobie potem powiedzieć - nie mogę uwierzyć, stworzyłem potwora. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj