Polecane posty

baziula    6

[/size]

Że mogłabyś zostać Panią Sołtysową. :P

 

Nie, nie o już zaręczony.... też z taką Baśką ;[ nie lube jej. ;[

 

:)

 

 

Pierścionek piękny .......Gratulacje dla narzeczonych to chyba pierwsze oświadczyny na AF.

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Najlepsze gratulacje!

Jestem w tym wątku nowy ale chętnie się załapie na taką uroczystość,mogę być nawet drużbą :rolleyes:.

Tak z ciekawości bo nie doczytałem jeszcze wszystkiego-długo się narzeczeni znają?

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

o matko i córko razem wzięte... czy to już nie można się pofatykogować do kobiety, tak?? spojrzeć jej w oczy, tak?? i po prostu powiedzieć jej jak bardzo ją.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Xawer i Gofiaczek BRAWO fototapeta-oklaski-stars-ovation-slowo-ocena-zatwierdzenie-3d.jpg Macie oboje moje uznanie za odwagę

 

@FINN można i pewnie Xawer tak zrobi, a tak jak TU to nie można? są pierwsi na AF. No nie wiem czy tak publicznie każdy miał by odwagę tak jak Oni, no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

osobiście uważam , że większą odwagą wykazałby się gdyby , przed dziewczyną staną z bukietem kwiatów, a potem klękną przed nią z pierścionkiem zaręczynowym... bo takie pisanie i wklejanie obrazków to , wybaczcie.. ale to jest najprostrze . Oświadczyny typu "kopiuj-wklej"


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

no to gratulacje :) I zaś w temacie dzieje się coś ciekawego i z powerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

osobiście uważam , że większą odwagą wykazałby się gdyby , przed dziewczyną staną z bukietem kwiatów, a potem klękną przed nią z pierścionkiem zaręczynowym... bo takie pisanie i wklejanie obrazków to , wybaczcie.. ale to jest najprostrze . Oświadczyny typu "kopiuj-wklej"

Oj tam czepiasz się już teraz, nie nam oceniać kogoś, A Z RESZTĄ CEL UŚWIĘCA ŚRODKI. Najważniejsze że się dogadali, a nie pitolić bez sensu co to bym nie chciał, czy nie chciała a i tak nic z tego nie wychodzi, bo brak odwagi zagadać nawet przez internet, a co dopiero w realu. Widzę to po wpisach niektórych, bo co ludzie powiedzą, a niech mówią i myślą co chcą, mnie to gila.

 

Ps. FINN lubię Ciebie, ale nie wiedziałem że Ty taki niereformowalny :P Popatrz na mnie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1100    3

Ale jaja!

Xawier i Gofiaczek ogłaszam Was Mężem i Żoną.

Są amerykańskie strony w necie udzielające święceń kapłańskich , ślubów itp. więc spoko :D

A tak na serio to mam nadzieję że znacie się trochę na żywo ;)


Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

I ksiądz się znajdzie jak będzie trzeba :D A tak jak kolega @MAT912 napisał cel uświęca środki ,i to są święte słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

Czyli jak ślub wirtualny to noc poślubna również, ehh ta dzisiejsza młodzież wszystko robi w pośpiechu :P:D


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I ksiądz się znajdzie jak będzie trzeba :D A tak jak kolega @MAT912 napisał cel uświęca środki ,i to są święte słowa :)

No nie całuj mnie po rękach, nie całuj nie trzeba, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

I ksiądz się znajdzie jak będzie trzeba :D

oj, chyba nie będzie trzeba, bo kolega Xawier nie wierzący - mi się zdaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

To akurat działa w 2 strony, bo kobitka też na początku mężusiowi kanapki do pracy, jak wróci do domu, to obiad na stole, oczywiście po wcześniejszym telefonie "o której wrócisz kochanie?". Dalej to mogę powielić: (słowa edytowane na czerwono) Finisz jest taki, że nie dosyć, że mężczyzna wstanie rano, nakarmi zwierzęta, zimą odgarnie podwórze, rozpali ogień w piecu, skoczy do sklepu po chleb i bułki oraz zrobi sobie śniadanie do pracy (jak to robi w ciągu godziny, to kobitka nie może pojąć, ale musi, bo przecież do pracy nie może się spóźnić, gdyż spóźnienie = po premii, a któreś z kolei = zwolnienie). Przyjedzie z pracy, to: "obiad masz na piecu", w piecu ciemno, krowy i świnie wyją a podwórze znowu do odśnieżania... B)

Ale się zaraz wojna zrobi :D

Masz jak chciałeś i na co pozwalasz -_-

Zresztą co poniektóre mamusie tak chowają i uczą swoje córunie, że przecież to inni mają robić , na nie też a ona niech sobie siedzi i niech nic nie robi bo jest przecież ponad wszystko i wszystkich :rolleyes: I tak sobie rośnie taka huba co nic nie zrobi, nie pomoże i ma w nosie wszystko i wszystkich :rolleyes:

 

 

Jak co ? Tak to tylko facet może powiedzieć ... :P

Ewentualnie moja siostra -_-

 

 

Kulawej Kozie gratuluję :)

 

 

Xawierowi brawa za odwagę :)

I gratuluję Wam - Tobie i Gofiaczkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

Kolego @MAT912 już tak sobie nie pochlebiaj :D A teraz tak z innej beczki całkowicie , niektórzy to mnie za to na pewno zlinczują tutaj ale co raz się żyję :P Sądzę tak że ta piosenka pasuję i do naszego tematu i ogółem trochę do naszego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Edit: Kolego Kasek ,ale przyznaj się ,co Ci najbardziej wyostrzyło wyobraźnię w tym teledysku ? Czekaj zgadnę .... B) Pewnie jak te ''SŁOWIANKI '' robią masło... ? :rolleyes: :D

A ja zagram koledze Xsawierowi ... :rolleyes: http://www.youtube.com/watch?v=ZBt0qz1BMh8

Zgaś podły uśmiech ludzi złych ...Niech Was nie pokona czas .... ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

Kasek śliczne te Twoje Słowianki

 

co do Krajewskiego to mam na niego uczulenie a szczególnie na piosenkę "wielka miłość" zawsze wstaję i wychodzę ale muszę przyznać że Twoja piosenka Meg jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

Oj tam koleżanko @Meg5 hym niech pomyślę wątpię :P Bardziej ten słowiański klimat :D Ale za to widać komu co po głowie chodzi hehe ;)

 

No koleżanko @Heidi88 są tak samo piękne jak i ty :) A co do krajewskiego fakt też ma piękne piosenki i jest w nich ten klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziękuje Heidi :)

 

Ale za to widać komu co po głowie chodzi hehe ;)

Hmm a Tobie to nie chodzi po głowie ...? :huh: Przykro mi .... :(

Żart .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

Kolego @MAT912 już tak sobie nie pochlebiaj :D A teraz tak z innej beczki całkowicie , niektórzy to mnie za to na pewno zlinczują tutaj ale co raz się żyję :P Sądzę tak że ta piosenka pasuję i do naszego tematu i ogółem trochę do naszego forum :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=rr1DSgjhRqE

 

 

to jest hit na wieczór kawalerski :D


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

No dobrze koleżanko @Meg5 nie będziemy się sprzeczać co komu chodzi a co nie hi hi :D Ja tam się nie lubię sprzeczać ;)

falconeyes masz rację była by idealna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofiaczek    83

o matko i córko razem wzięte... czy to już nie można się pofatykogować do kobiety, tak?? spojrzeć jej w oczy, tak?? i po prostu powiedzieć jej jak bardzo ją.... ;)

 

Nie musisz czuć się "zdemoralizowany" tradycyjne nie są do przeskoczenia... Nie odmówię sobie takiego przeżycia i takiego widoku Xawiera :D no i pierścionek, jako materialny dowód :P

 

@Mat ma rację na żywo będą ;) a my lubimy być nietuzinkowi inaczej świat byłby nudny i za bardzo schematyczny :) A ludzie muszą przecież o czymś plotkować, bo by poumierali...


 

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A ja Wam powiem ze te jakies oswiadczyny czy tam zareczyny to @Xawier i @Gofiaczek to sobie jaja zrobily tu na forum.

 

 

@Xawier niewiem z jakiej czesci polski pochodzisz ale jak sie chcesz zareczac z dziewczyna z podkarpacia to sa pewne zasady.

 

Przyjezdzasz do panny mlodej i przywozisz dla wybranki pierscionek zareczynowy, dla przyszlej tesciowej bukiet kwiatow, a dla tescia litre wodki.

 

I jak przyjezdzasz, to tesciowej wreczasz bukiet, i przy rodzicach prosisz o reke wybranke, jezeli sie zgodzi to juz z tesciem ta flache zlopieta na pol :lol: i juz jestes traktowany jako czlonek rodziny.

 

 

A to wirtualnie to jakas parodia byla. :blink:

 

 

Wy mlodzi jak sie bedziecie oswiadczac to troche popytajcie jak to sie odbywa, moze jestem staroswiecka ale zasady swoje mam. :rolleyes:

 

 

To ja Was @Xawier i @Gofiaczek poblogoslawie :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=oJDS8Sx4Hpg

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Myślę że nie ma takiego co by "robienie masła" nie zadziałało na wyobraźnie,chyba że święty.

@Heeidi88 odpowiesz mi na PW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj