Polecane posty

banan575    104

Oto 3 albo 1 zwrotka, to zalezy czy poczatek (wstep piosenki) uda mi sie ulozyc :rolleyes:

 

Czyli teraz nasz bohater @Jaro

 

 

3) Jest tutaj @Jaro, co ma dzis komputery

i one dzisiaj, robia Mu jako stery

ma gospodareke, i nawet Wy nie wiecie

On doi krowy siedzac na internecie :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kto mowi? bo narazie sie tylko ty czepiasz

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

ot widzisz i jak czujesz sie ,jak Ja nastałam na forum to dzięki Tobie dostałm punky,,............. wiesz jak to mówią jak BÓG KUBIE TAK KUBA BOGU....miłego wymyślania dalszych zwrotek piosenki nie wiem ile masz lat ale Ciebie za żonę z pewnością bym nie chciała.........tytuł sam za siebie mówi a Ty wczoraj pokazałaś swoje Ja powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziewczyny ,ja Was proszę ,weźcie sobie do serca post kolegi OKEY . Napisał dużo prawdy o nas kobietach na tym forum i czy naprawdę chcecie być tak postrzegane ? Ta przepychana słowna jest co najmniej niesmaczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a to nasza @Meg5

 

4) Jest tez i @Megi, jak zawsze co niedziela

bo tylko wtedy, bo wtedy sie udziela

bo nasza@Megi, Ona na nic nie czeka

ma swoj biznesik, ma swa produkcje mleka :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ha ha ,prawie prawda ....Ja jestem codziennie na AF . Prawie codziennie ;):D

Edit:

PS: Dziękuje mimo wszystko ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej17    0

kobieta to nie robol. Każdy ma obowiązek pracować. Kobieta również.Kkobieta pójdzie za partnerem wszędzie jeśli jej nie będzie wykorzystywał. Znam kobietą która pracuje z mężem na budowie. Nie chodzi o noszenie pustaków. Np. zacieranie fug, szlifowanie. Więc się zastanówcie. Czy checie robola ? Czy dziewczyne( żone) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ha ha ,prawie prawda ....Ja jestem codziennie na AF . Prawie codziennie ;):D

 

 

O Tobie i o @Jaro to napisalam z tego co tu na forum sie dowiedzialam.

 

Wiem ze Ty masz produkcje mleka, a @Jaro tez cos w oborze robi i siedzi na AF.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Meg5 wiem że jest niesmaczna ale wiesz jak to mówią prawda w oczy kole.......... wolę nie wypowiadać się na tym forum bo nie nawidzę obłudy i kłamstwa a tym bardziej jak ktoś drwi z pracy rolnika jak czyni to banan więc nie wydaje mi się stosowne interweniować w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koleżanko wozak ,a ja mimo wszystko zaleciłabym Ci trochę stonować ...Pamiętaj świata nie naprawisz ,to raz ,a dwa to co nam się czasem wydaje niedorzeczne ,dla kogoś innego jest ok . Ja znam koleżankę banan dużo dłużej jak Ty i też zdarzyło nam się stracie i to pewnie nie jedno ,ale wiesz co ....? Już się do niej przyzwyczaiłam i jest dla mnie neutralna ,jak pisze ciekawie to czytam ,jak nie to wiadomo ...

Edit:

Szkoda koleżanko ,że nie znałaś StasiaS . Byś zobaczyła drwiny z pracy rolnika i nie tylko ... :ph34r:

StasiuS jeżeli to czytasz ,to wiedz ,że nadal o Tobie pamiętam i lepiej się pojaw ,bo zapomnę ....Z Tobą było o czym pisać . ;)

Mat wybacz mi ,że tak pisze. :)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

staraj się dalej ..................śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej,

..........ale nie oto chodzi jak co komu wychodzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ot widzisz i jak czujesz sie ,jak Ja nastałam na forum to dzięki Tobie dostałm punky,,............. wiesz jak to mówią jak BÓG KUBIE TAK KUBA BOGU....miłego wymyślania dalszych zwrotek piosenki nie wiem ile masz lat ale Ciebie za żonę z pewnością bym nie chciała.........tytuł sam za siebie mówi a Ty wczoraj pokazałaś swoje Ja powodzenia.

 

Ale przeciez to wszystko idzie dojsc ile mam lat i skad jestem, kogo mam za meza wszystko jest napisane.

 

No Twoja zona napewno bym nie byla bo narazie niejestem bi.

 

Wczoraj nic nie pokazalam tylko normalnie odpowiedzialam.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
..........ale nie oto chodzi jak co komu wychodzi......

A czasem człowiek musi ,bo się udusi ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

wozakto

 

koleżanka banan ma racje cofnij sie jakieś 5 lat

 

​to poznasz jej historie ( dzisiaj to grzeczna dziewczynka ale nie zawsze tak było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniello123    0

ot widzisz i jak czujesz sie ,jak Ja nastałam na forum to dzięki Tobie dostałm punky,,............. wiesz jak to mówią jak BÓG KUBIE TAK KUBA BOGU....miłego wymyślania dalszych zwr otek piosenki nie wiem ile masz lat ale Ciebie za żonę z pewnością bym nie chciała.........tytuł sam za siebie mówi a Ty wczoraj pokazałaś swoje Ja powodzenia.

 

.............................ot czuje sie dobrze ..jak dostałes punkty...........

(jak za zonę to-..............nie "bym chciała".........-bo to głupio "brzmi""""""""""!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Meg5 wiem że jest niesmaczna ale wiesz jak to mówią prawda w oczy kole.......... wolę nie wypowiadać się na tym forum bo nie nawidzę obłudy i kłamstwa a tym bardziej jak ktoś drwi z pracy rolnika jak czyni to banan więc nie wydaje mi się stosowne interweniować w tej sytuacji.

 

Powiedz mi w ktorym momencie zrobilam kpiny z pracy rolnika???

 

Bo jak mnie pamiec nie myli to napisalam ze napisze piosenke o rolnikach i dla rolnikow, a ofiary do piosenkni wezme @Meg5 @Jaro itd.

 

Wtedy Ty sama z @wodna napisalyscie ze nigdy nie pracowalam i sie nie znam na pracy. To Wam odpisalam ze mam papiery na ktorych pisze ile lat pracowalam.

 

Czy to jakos po chinsku napisalam ze tak to ciezko zrozumiec???

 

A jak @Meg i @Jaro czuli sie pokrzywdzeni to mogli napisac ze sobie nie zycza zeby o Nich cos pisac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr63a    2

hej banan co sie tak tym irytujesz to jest net i kazdy moze pisac co chce, nikt Cie nie zna i tak, a przez neta napewno nie pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Gòral. Szkoda, że wiele ciekawych osób nas opuściło tu na forum. Na początku mojej kariery na af zajeb... grupa prowadziła ten portal. Teraz to juz nie to samo. Banan575 chyba została wygnana z af jak dobrze pamiętam, ale fajnie ze wróciła

 

 


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@StasiekS ostatnio byl 7lutego 2013r moze tez na wakacje pojechal tak jak Ja w maju 2009r :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

To skomplikowane Banan jest po3 latach a Andzeja niema troche szkoda

w brew pozorom jak niektórzy sadza stali bywalcy forum dużo o sobie wiedza i na pewn o sie wzajemnie wspierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj