Polecane posty

Xawier    222

Nie trać nadziei kolego... jeszcze nie wszystko stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Pedro jak na razie pasażerki pewnie sprawdzają zawartość szaf czy będę się miały w co ubrać i co na siebie nałożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://www.youtube.com/watch?v=NJwqEIBElCM

 

Kiedyś zadałem sobie to pytanie :D

Kobieta http://pl.wikipedia.org/wiki/Kobieta

Mężczyzna http://pl.wikipedia.org/wiki/M%C4%99%C5%BCczyzna

Przeczytaj sobie ,porównaj i niech Cię już nie dręczy to pytanie . ^^

Kolego powiem Ci coś jeszcze ,że istnieje pewien gatunek ludzi ,wobec których trzeba mieć ,jeśli nie poczucie humoru ,co jest lepsze ,to przynajmniej świętą cierpliwość . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Chyba te moje pasażerki się wystraszyły i wcale się nie udzielają ha ha :P ok w takim razie odwołuję wszystko :/

Ps. aż taki straszny jestem?? :unsure:

A gdzie tak dokładnie się wybieraliśmy? :) Ciekawe czy za cytowanie tego postu to już wylecę?

Edytowano przez bystra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofiaczek    83

@krowka62 czy to Twoje krówki w awatarze? Bo ja mam słabość do muciek :D

 

Jeżeli ktoś się wybierze np. na AS to już chyba nie będzie trudno dograć spotkanie. @pedro nie wyglądasz na strasznego :P


 

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

AS powinno być uznane nie jako największa wystawa plenerowa w europie a największy spot Galeri rolniczej AF :P


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

@krowka62 czy to Twoje krówki w awatarze? Bo ja mam słabość do muciek :D

 

Jeżeli ktoś się wybierze np. na AS to już chyba nie będzie trudno dograć spotkanie. @pedro nie wyglądasz na strasznego :P

 

No niestety nie moje. Moje są ładniejsze. A ja oprócz słabości do krówek zajmuje się ich hodowlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino27    0

moim zdaniem szukajcie przede wszystkim towarzyszki zycia która poślubicie a nie taniej siły roboczej bo kobiety sa teraz inne niż nasze babcie...ja żone znalazłem we Wrocławiu wiec nic trudnego znaleźć wybranke..i jest nam ze sobą cudnie:) ona rozumie ze pracuje po 14h na dobe i mam mało czasu dla niej i dziecka...ale gospodarstwo duże więc robić jest co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

moim zdaniem szukajcie przede wszystkim towarzyszki zycia która poślubicie a nie taniej siły roboczej bo kobiety sa teraz inne niż nasze babcie...ja żone znalazłem we Wrocławiu wiec nic trudnego znaleźć wybranke..i jest nam ze sobą cudnie:) ona rozumie ze pracuje po 14h na dobe i mam mało czasu dla niej i dziecka...ale gospodarstwo duże więc robić jest co..

 

 

No wlasnie i tu jest problem, bo oni szukaja robola z pasja a nie towarzyszki zycia na dobre i na zle


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino27    0

banan757 nie ma co generalizować...wiem że jak facet jest w porządku to prędzej czy później kobiete znajdzie...dbajcie panowie o nie..kobieta lubi być rozpieszczana, szanowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Szanowana to na pewno, ale tylko puste lalki lubią być rozpieszczane, Wystarczy zainteresowanie, trochę czułości, dobre serce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino27    0

Szanowana to na pewno, ale tylko puste lalki lubią być rozpieszczane, Wystarczy zainteresowanie, trochę czułości, dobre serce,

 

jeżeli chodzi o rozpieszczanie to akurat nie miałem na myśli kupowania prezentów a po prostu dobre traktowanie:)

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

lol chlop nam sie tu zjawil do dyskusji :D a juz myslalam ze baby wypedzily wszystkich :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

napiszę może coś głupiego ale i trafnego na nasze czasy, nie szukajcie dziewczyny na ROLĘ CZYLI NA GOSPODARSTWO GDZIE SĄ KROWY ŚWINIE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

Trzeba traktować kobietę jak partnera. Dla kobiet najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa. Mówienie że ciężko znaleźć wybrankę na całe swoje życie w szczególności na gospodarkę jest dla mnie troszeczkę dziwne. Przecież nie wychodzi się za gospodarstwo a za męża.

Chyba że dziewczyny traktują rolnika jako gorszy zawód, jako osobę gorszej kategorii - ale z takimi to można sobie dać spokój.

 

Baziula ok zgodzę się z Tobą zainteresowanie, czułośc dobre serce itp. Tylko niestety życie weryfikuje to. Można być czułym kochankiem a później zimnym draniem

Edytowano przez krowka62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Ufff dobrze że opasy mam bo bym sobie szukanie odpuścił :)

 

Co to za pierdzielenie @wozak ?? Hodowca gorszy czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Przede wszystkim szukajmy osoby z którą chcemy iść wspólnie przez życie :) Reszta jakoś się ułoży. Miłość to jest podstawa! To uczucie pasja namiętność poczucie bezpieczeństwa nieograniczone zaufanie prawdziwa przyjaźń rozumienie się bez słów to jest najważniejsze. Resztę da się ułożyć, uzgodnić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

napiszę może coś głupiego ale i trafnego na nasze czasy, nie szukajcie dziewczyny na ROLĘ CZYLI NA GOSPODARSTWO GDZIE SĄ KROWY ŚWINIE,

 

Czujesz się gorszym obywatelem tego Państwa. Pamiętał chłop żywi i broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino27    0

same mądre zdania tu czytam...wozak tylko wyskoczył nie z nie za bardzo mądrą wypowiedzią... Jestem rolnikiem, nie wstydzę się tego..mam bardzo dużo znajomych po dużych miastach...nie uważają mnie za kogoś gorszego ale i ja za takiego się nie mam...przede wszystkim poczucie własnej wartości. może gdyby pewne osoby zaczęły zmiany od siebie niż wszystkich wokół to i znalazły by tą jedyną? tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

 

Baziula ok zgodzę się z Tobą zainteresowanie, czułośc dobre serce itp. Tylko niestety życie weryfikuje to. Można być czułym kochankiem a później zimnym draniem

 

Można , ludzie się zmieniają , wszystko na to wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Kolega Domino27 dobrze napisał w końcówce wypowiedzi , kolega Xavier wykłada niczym pan rektor na uczelni , zna życie jak nikt z tego forum , gdybym był dziewczyną to zakochałbym się w tych jego wypowiedziach .

 

Jak się sam nie zdecydujesz czy Ania czy Hania to takie czekanie aż sama zapuka do drzwi czy tez na stopa zatrzyma to się nigdy nie doczekasz. A reszta forum słucha takiego za przeproszeniem pieprzenia i się tym wzoruje .


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

@krowka62 czy to Twoje krówki w awatarze? Bo ja mam słabość do muciek :D

 

Jeżeli ktoś się wybierze np. na AS to już chyba nie będzie trudno dograć spotkanie. @pedro nie wyglądasz na strasznego :P

 

Dziękuję ;) patrze że tylko Ty jedna jesteś za mną :P

 

Można , ludzie się zmieniają , wszystko na to wpływa.

 

Baziula interesuje Cię moja propozycja czy nie?? ;)

 

 

Jak się sam nie zdecydujesz czy Ania czy Hania to takie czekanie aż sama zapuka do drzwi czy tez na stopa zatrzyma to się nigdy nie doczekasz. A reszta forum słucha takiego za przeproszeniem pieprzenia i się tym wzoruje .

 

Rozwiń ostatnie zdanie bo nie wiem o co Ci chodzi bo jak na razie to Ty za przeproszeniem pieprzysz od rzeczy i obrażasz wszystkich!!!

 

napiszę może coś głupiego ale i trafnego na nasze czasy, nie szukajcie dziewczyny na ROLĘ CZYLI NA GOSPODARSTWO GDZIE SĄ KROWY ŚWINIE,

 

Właśnie napisałaś coś głupiego a jakie są obecne czasy wg Ciebie co do kobiety na gospodarkę?? Jeśli między partnerami będzie prawdziwe silne uczucie to nie będzie stanowiło żadnego problemu to że jesteś ze wsi masz gospodarstwo... Jedna osoba poświęca się dla drugiej jeśli kobieta będzie kochać to zrozumie że facet nie rzuci gospodarki nie pójdzie do miasta... Facet musi zrozumieć że jeśli kobieta sama nie wyrazi chęci pomocy w gospodarstwie na drugi dzień po ślubie nie może jej na siłę pchać do obory a po pewnym czasie się zaaklimatyzuje zrozumie i jeśli nie będzie wyrabiał sama przyjdzie i pomoże... Prosto i logicznie jeśli jest prawdziwe uczucie - będziecie żyli szczęśliwie nawet w lepiance z gliny w środku lasu...

Ja osobiście nie czuję się gorszy niż mieszczuchy siedzące całymi dniami przed kompem wręcz odwrotnie myślę że jestem bardziej wartościowy przy jakiejkolwiek nowej znajomości z dziewczyną nie ukrywam tego że jestem ze wsi i mam zamiar zostać na gospodarce i jakoś żyję mam znajomych i nikogo to nie razi zbytnio a jeśli którejś to przeszkadza (że jestem wieśniakiem wg niej) - dziękuję ale taka znajomość nie ma najmniejszego sensu!!!

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

przepraszam za moją wypowiedż chciałam zupełnie coś innego napisać a wyszło na opak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj