Polecane posty

Gość   
Gość

Lodzia nie przejmuj się, jakoś to zniesiemy i sobie damy radę.

 

Mocny tekst :D pozdrawiam ;)

 

 

Dobrze że przynajmniej ty tak uważasz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katecafe    0

Czarna strona muminków - Buka? Ha ha ha, ja ją bardzo lubiłam - zaraz po Ryjku i Małej Mi.

 

A wracając gdzieś tam wcześniej do pytania gdzie się poznało swoją drugą połówkę, to może warto zwracać uwagę na otoczenie w którym się poruszamy. Ja swojego męża poznałam jak kupowałam lemiesze i parę innych d*pereli (ot tak po prostu) - zaproponował że mi pomoże je zanieść do auta- a że pare metrów do przejścia było więc nie odmówiłam ;) - i tak jakoś się fajnie rozmawiało, i rozmawiamy do dzisiaj :) Ot żadna burzliwa historia....

 

Więc może warto rozejrzeć się wokoło (i nie mówie tu dosłownie) zamiast szukać szczęścia niewiadomo gdzie? :lol:

P.S. Warto być dżentelmenem - kobiety to lubią :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Mogę komuś oddać kilka cm :D

175 cm wzrostu nie koniecznie jest takie fajne. Może na starość zrobię się niższa ;)

Mogę potwierdzić ze stu procentową pewnością że te 175 cm w tym przypadku jest fajne nie bądź taka skromna :D

 

Sorki że rozdrapuje ten wątek ale trochę czasu tutaj nie zaglądałem i muszę powiedzieć że koleżanki @baziula i @Lodzia są 100% potwierdzeniem powiedzenia "kobieta zmienną jest"

@baziula udzielałaś się cały czas w tym temacie pisałaś ciekawe rzeczy dobrze sie innym z Tobą rozmawiało a od pewnego czasu coś Cię ugryzło i zepsułaś sobie reputację u użytkowników dogryzając im i prowokując do kłótni kilka stron wstecz wygląda to tak jakbyś Ty była tutaj gospodynią tego tematu i trzymała władzę nie dając komukolwiek sie swobodnie wypowiedzieć co o czymś myśli bo zaraz zaczynało się docinkami... Nie chcę Cie w żaden sposób obrażać, prowokować do kłótni czy krytykować po prostu myślę że jestem obiektywny nie udzielam się tutaj za bardzo więcej czytam nie mam w tym temacie wrogów ani przyjaciół którzy będą mnie popierać jak powiem że czarne jest białe i na odwrót... Masz swój trudny charakter że ho ho

 

A ja widzę że paniusia bystra się popisuje, co to ona nie jest :) Jaka twarda i robotna że ho ho Hehehe. Jaka to robotna aż się kurzy.... :) skoro obuwie sportowo-ogrodnicze to hańba ubierać to wejdź do zagrody boso to dopiero będziesz supermanką

 

ale czasem trzeba się trochę wyhamować bo można się nieźle przejechać... M.in przez to straciłaś zaufanie u innych i swoje dobre imię

 

A paniusia baziula to wcale się nie popisuje taka mądra, inteligentna wprost wspaniała na wszystkie tematy ma odpowiedz normalnie chodząca encyklopedia a ja to taka wieśniaczka nic powiedzieć nie mogę bo to się niby popisuję a ty to możesz i w szpilkach widłować nikt ci nie zabrania ;)

 

Podałem ten przykład dlatego że trochę znam koleżankę @bystra i jej wywrócone do góry nogami życie przed kilkoma laty i z tego co wiem to @bystra jest właśnie twarda robotna i zaradna co odpłaciło się jej sukcesem mimo wielkich wątpliwości innych ludzi i dalej chce się piąć w górę... Nie znam Ciebie nie wiem nic o Tobie i nie wypowiadam się tak jak Ty o bystrej czasami to co napisałaś może kogoś zaboleć i wcale sie nie dziwie koleżance że tak Ci sie "odszczekuje" bo ma powody... Często unosisz się honorem myślę że czasami za wysoko bujasz w obłokach chcesz ewidentnie pokazać że to Ty tutaj rządzisz to już przegięcie:

 

 

Oj bystra ............. chciałaś mi dogadać................. ale się nie udało

 

Możesz mówić, i pisać, nikt ci nie zabrania. Ale ja czytam taki przechwałki to mi wesoło

 

Zaczęłaś grozić że odejdziesz z tego tematu i nigdy tu nie zajrzysz ale mogę się założyć że śledzisz każdy post i chciałabyś wtrącić swoje zdanie ale duma Ci na to nie pozwala czekasz aż ktoś zacznie prosić Cię żebyś wróciła (nie mam nic przeciwko) ale wróć jak ochłoniesz i przemyślisz to co napisałem ja a także inni użytkownicy o Twoich "wyskokach"

@Lodzia zaczęłaś karierę w tym temacie z powodzeniem wszyscy Cie polubili aż tu nagle po tym jak @baziula się obraziła chciałaś przejąć stanowisko dowodzenia po niej ale coś nie wyszło i teraz też grozisz odejściem wyluzuj

 

DO WSZYSTKICH KOBIET!!!

Odstawcie emocje na bok zapomnijcie o sprzeczkach, docinkach i pogódźcie się bo to nie prowadzi do niczego dobrego... Co chwila tylko rywalizacja O CO?? (chyba że chcecie tym panom zaimponować) Jedna ma charakter szarej myszki a druga mrówki (tak jakoś mrówka mi pasuje do @baziuli jak ją człowiek zdenerwuje to użre i idzie dalej gotowa do dalszych potyczek he he)Jest Was garstka i jeszcze chcecie się nawzajem wyeliminować?? Dzięki Wam (jak dla mnie) ten portal jest coraz ciekawszy dzieje się coś jeszcze oprócz fotek ciągników itp Jest Was coraz więcej i tym samym przywracacie wiarę w to że jeszcze istnieją Kobiety które są zamiłowane rolnictwem które nie widzą żadnych przeszkód żeby zostać żoną rolnika i pracować w gospodarstwie etc...

 

Moderator MAT nie masz lekkiego życia tutaj współczuję też czasami zejdźcie z niego bo chłopak nie dość że musi Was pilnować to jeszcze zbiera docinki i złośliwości takie jest jego zadanie musi pilnować porządku i tyle w temacie :P

 

Propozycja do naszych Szanownych Pań żeby się pogodziły tutaj na oczach wszystkich wybaczcie sobie zapomnijcie i nie róbcie tego więcej bo te kłótnie to jest reakcja łańcuchowa z tego co widzę

 

Pozdrawiam wszystkie Panie i przepraszam jeśli którąś z Was uraziłem tym postem ale inaczej nie dało się wytłumaczyć


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

pedro wyluzuj przyjacielu to pewnie hormony


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodzia    0

A, więc @pedro2, widzę,że pokusiłeś się o dogłębną analizę kobiecych serc....i całkiem nieźle Ci to wychodzi, choć nie do końca ;)

Co do części o mnie to LUZUJE :P i myślę, że nie tylko możemy my wszystkie kobiety tu się nawzajem znosić, ale także zaprzyjaźnić

Miejsce jest dla absolutnie WSZYSTKICH, co do mojego stanowiska dowodzenia, to może,rzeczywiście za dużo mnie tu ostatnio, dlatego wycofuje się odrobinę do tyłu i robię miejsce dla innych. Ale jeszcze tu WRÓCĘ!!! ;) pozdrawiam Lodzia B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

to zmienię swój koci avatar na jeden wieczór,

A ja nie widziałem i będę płakał...

Ale to jest bardzo ciekawy temat, jakie fryzury lubią faceci?

Dla mnie kolor nie robi różnicy, ale dziewczyna powinna mieć włosy długie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek183    9

Mała Mi pewnie, że długie ! Penie nie każdy tak powie ale zdecydowana większość. Tylko jest malutkie ale nie raz potrafią przeszkadzać i łaskotać co bywa zabawne, lecz każdy facet dla długich włosów gotów to znosić i nie pisnąć słowa o tym bo długie są po prostu fajne. Nawet gdy zdarza się je prawie zjeść podczas przytulania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Całkiem długie to dla mnie nie bardzo ale i krótkie to też nie bardzo... Trochę dłuższe niż do ramion były by w sam raz aczkolwiek ważne żeby nie naturalne tj. nie farbowane, ogólnie lubię dziewczyny naturalne bez tapety (ew bardzo delikatny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Trochę dłuższe niż do ramion były by w sam raz aczkolwiek ważne żeby nie naturalne tj. nie farbowane, ogólnie lubię dziewczyny naturalne bez tapety (ew bardzo delikatny)

Coś chyba edycja nie wyszła ;) A miejsce tapety jest na ścianie, a nie na twarzy dziewczyny - więc popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Edit:

Uwaga-coś na temat-tylko dla pełnoletnich ! :) [link usunięty]-ciekawe ile gromów się posypie ? :)

Sens tych wypowiedzi jest prawdą ,tylko zastanawiam się czy nie można było użyć innych słów ? Wszak ,czytałoby się o wiele przyjemniej bez tych epitetów ,a tak odnoszę wrażenie ,że to są wypowiedzi jakiś prostaków z pod monopolowego . Po takim słownictwie ,to przechodzi ochota na wszytko .

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Jaro nie wiem co chciałeś pokazać tym linkiem, ale jak już wiesz te wypowiedzi są niesmaczne i nie na poziomie.

Weź to grzecznie usuń jak masz w sobie coś kultury i powagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W galerii fotografie półnagich kobiet są akceptowane, a żale kolesia który nie pociąga swojej kobiety już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wcale się nie dziwię ,że nie pociąga swojej kobiety ...Naprawdę wcale się nie dziwie ... :ph34r: Można się żalić ,tego nikt nie zabrania ,tylko tu chodzi o słownictwo ,które jest.... :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodzia    0

Uwaga-coś na temat-tylko dla pełnoletnich ! :)[link usunięty] -ciekawe ile gromów się posypie ? :)

 

Bardzo dobry tekst, każda dziewczyna powinna przeczytać, nawet jeśli się trochę zgorszy językiem.

Ja jestem, za tym,żeby nie usuwać.

Edytowano przez Lodzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moi drodzy, post i link usunąłem, nie dość,że nie jest na temat to nie nawiązuje bezpośrednio do wątków tu poruszanych.

Proszę o zachowanie kultury w tym co piszecie i w tym co wstawiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Przecież napisałem wyraźnie "tylko dla pełnoletnich" .Owszem tekst był napisany dosyć wulgarnym językiem ale konia z rzędem temu kto takim się nie posługiwał :D .

 

Przecież napisałem wyraźnie "tylko dla pełnoletnich" .Owszem tekst był napisany dosyć wulgarnym językiem ale konia z rzędem temu kto takim się nie posługiwał :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W mojej ocenie wielu normalnych ludzi właśnie takim językiem się nie posługuje ,a tym bardziej zamieszcza to w internecie . Takie wypowiedzi świadczą o kulturze człowieka i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Droga @Meg - ja jestem z pokolenia które zostaje daleko z tyłu za tym "dzisiejszym" jeżeli chodzi o wulgaryzmy a mimo to zamieściłem ten tekst bo jeżeli poczyta się go "między wierszami" to widać że :

a)-człowiek który go sprokurował nie spędza raczej życia pod budką z piwem

B)-zawiera sporo prawd uniwersalnych :D

c)-ludzie na wsi często posługują się słownictwem daleko cięższego kalibru :D -a chyba jest to forum rolnicze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiesz dlaczego używają takiego słownictwa? Ponieważ nie potrafią zabłysnąć czymś mądrym i godnym naśladowania :P.

Chyba nie chcesz by i Ciebie kojarzono z takimi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drogi @ Jaro ,już pisałam,że ta wypowiedz zawiera sporo prawdy ,ale nie o sens mi chodziło tylko o sposób przekazu .

Człowiek ,który napisała to ,być może nie siedzi bezpośrednio pod monopolowym ,ale na pewno stamtąd ma słownictwo ,bo raczej nie ze szkoły .

Odnośnie'' bukietu słów '' ludzi na wsi ,masz rację ,sporo jest ''tych umiejących się odezwać '' :ph34r: . Ubogo na wsi ze wszystkim jak widać . :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Kiedyś czytałam, że przeklinanie oznacza osobę szczerą... chodź nie do końca się z tym zgadzam bo właśnie częściej spotyka się osoby, które przeklinają bo mają ubogie słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z czym się nie zgadzasz? Chciałaś powiedzieć że osoby które mają ubogie słownictwo nie koniecznie są szczere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Panowie bo zamiast mowic KULWA MAC :D lepiej jest powiedziec PITA DE MERDA, to to samo znaczy i jest lagodniejsze w wymowie :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj