Polecane posty

gregorius    123

Przepraszem ale tu musiało być ad vocem do artusz89....

 

Kolego a jak można ich nazwać jak nie bandą czworga, żądzą od tylu lat i nic w Polsce na lepsze nie zmienili, a PSL to taka cichodajka która z każdym do koalicji pójdzie byle być przy żłobie...

 

Rozumie PSL przedwojenny miał tradycje i wodza jak Witos czy Mikołajczyk, a teraz nie dziwmy się, że tyko w sytuacji podprogowej stoją jak nie mają nic do zaoferowania nam...

 

Sam na PSL bym głosował w samorządzie bo w gminie dzięki nim staje się lepiej, ale jako partia u góry rządząca to nie zachęca do głosowania na nich, nie umieją twardo postawić na swoim bo zaraz by PO z SLD czy palikmiotami sojusz zawarło, to co z tej koalicji ma, chyba tylko ministerstwa i pokaźne gaże...

 

Moim zdaniem jak polityk idzie do sejmu to powinien dbać o państwo głównie a nie o swój żłób..

 

"To że o siebie dbają (ale to każda partia) to każdy wie" i dlatego w Polsce jest jak jest, każdy dba ino tylko do kieszeni nabrać i do brzucha żarcie wepchać.....

 

My tu raczej powinniśmy rozmawiać o Paniach nie o polityce bo jakiś mod się wkurzy i posypie się co nie co :)

Czy jakaś Pani bierze czynny udział w KGW czy w ogóle istnieje takie coś u was? ;)

 

A co do organizacji to moim zdaniem jest fajny pomysł taki jak ten

https://www.facebook.com/KobietyDlaNarodu

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Miło, że wątek religijny został zakończony , a ten polityczny też już nic dobrego do tego tematu nie wnosi.

 

Odstawcie i ten na boczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co Ty się tak dziwisz ,pytasz się dziewczyn czy kozy doiły i oczekujesz ,że się znajdzie taka ^^ Też bym nie chciała kóz doić :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Masz racje Krzysztofie.

Tylko znależ teraz dziewczyne na gospodarkę to jak trafić 6 w totka.

Jak szukacie dziewczyny na gospodarkę a nie dla siebie to nic dziwnego że nie możecie takiej znaleźć, zmieńcie podejście do tej sprawy. :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co Ty się tak dziwisz ,pytasz się dziewczyn czy kozy doiły i oczekujesz ,że się znajdzie taka ^^ Też bym nie chciała kóz doić :lol:

Kozy doić to w sumie nie jest jakaś zła praca, ale Kolega @KULAWA_KOZA szuka do dojenia jakiegoś wyliniałego capa Gacusia, no to się nie dziwię że żadna nie chce. :P

 

Sprawdz na mojej zwie się Gacuś 83846702434881925022.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Nie o to Mati chodzi m poprostu jak facet poznaje dziewczyne to nie powinien wspominać o gospodarce bo to je wypłasza jak szczury po zalaniu nory :lol:

Mat nic sie nie znasz :lol: ta koza jest młodziutka i w dodatku bardzo urodna :lol:

 

A co Ty się tak dziwisz ,pytasz się dziewczyn czy kozy doiły i oczekujesz ,że się znajdzie taka ^^ Też bym nie chciała kóz doić :lol:

nie wiesz co dobre i nie zaznasz tego rarytasu dopuki nie spróbujesz :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Mat nic sie nie znasz :lol: ta koza jest młodziutka i w dodatku bardzo urodna :lol:

Aha, to bądź tak miły i nie pokazuj nam tej starszej i mniej urodnej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
nie wiesz co dobre i nie zaznasz tego rarytasu dopuki nie spróbujesz :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Kolego ja ma tyle lat ,by wiedzieć co jest dobre ,a co lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    633

Kij tam z dziewczynami, polityka jest ważniejsza.

 

Rozwalają Polskę Don Aldy i Budy Ruskie, a tu pogaduszki jak w piaskownicy.

 

To wyszukaj temat o polityce i szarp tam nerwy, a tu sobie daruj !!!

Edytowano przez MAT912

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozwalali ,rozwalają i rozwalać będą ....A Ty mnie ''rozwalasz '' ... Najlepiej w każdym temacie i na każdym forum o polityce nawijać ,jakby to coś zmieniło . :unsure: Mi osobiście wystarczy ględzenia o polityce jak włączę radio czy tv ,a i w internecie staram się unikać stron z tą tematyką .

Zdecydowanie wybieram piaskownicę ,choć lata już nie te ,ale co tam ... A propo piasku ,to poleżałabym sobie waśnie na takowym nad morzem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    633

Ale tara masz PeŁo więc możesz po barbarzyńsku, libertyńsku i przed. Cuda, cuda, cuda.


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak sami nie zadbamy o swoją moralność to nic nie pomoże, a żadne prawo tego nie poprawi :P .

Jeśli na randce z dziewczyną będziecie nawijać o tej polityce jak w tym temacie to kawalerskie życie Wam pozostanie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zdecydowanie wybieram piaskownicę ,choć lata już nie te ,ale co tam ... A propo piasku ,to poleżałabym sobie waśnie na takowym nad morzem :rolleyes:

 

Ajajajajaj, na wchodzi tam gdzie nie powinien i czym go wybrać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Mat ,jak się wysuszy ,to się wykruszy ... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wykruszy, albo i nie :D Wiesz chyba Meg czym jest dla tłoka piasek na ściankach cylindra, to jest zabójstwo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exploode    8

Rozwalali ,rozwalają i rozwalać będą ....A Ty mnie ''rozwalasz '' ... Najlepiej w każdym temacie i na każdym forum o polityce nawijać ,jakby to coś zmieniło . :unsure: Mi osobiście wystarczy ględzenia o polityce jak włączę radio czy tv ,a i w internecie staram się unikać stron z tą tematyką .

Zdecydowanie wybieram piaskownicę ,choć lata już nie te ,ale co tam ... A propo piasku ,to poleżałabym sobie waśnie na takowym nad morzem :rolleyes:

 

true, mam do tego podobne podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia   
Gość fruzia

a ja myslałam, że to jest portal o tematyce rolniczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Portal jest o tematyce rolniczej, ten temat jest poświęcony luźnej dyskusji o różnych sprawach damsko-męskich.

Będąc na gospodarstwie też można randkować :P

Może to komuś pomoże i kto wie, może to zakończy się ślubem, dziećmi :wub: i spokojną starością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

[/size]

Aha, to bądź tak miły i nie pokazuj nam tej starszej i mniej urodnej. :P

szkoda bp przyszykowałem odpowiednią fotkę :D

 

Wykruszy, albo i nie :D Wiesz chyba Meg czym jest dla tłoka piasek na ściankach cylindra, to jest zabójstwo. :P

dokładnie :D dlatego stosuje się odpowiednie zabezpieczenia by ten piasek nie wpadł :rolleyes: Filtry itp. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Zbliża się zjawisko superksiężyca będzie ono 23 czerwca wtedy to nasz satelita będzie jaśniejszy i większy o 14 % niż zwykle w pełni także może to posłużyć jakimś randkom czy coś w stylu romantycznym o ile niebo będzie czyste, także do dzieła :)

 

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wielkie-kataklizmy-superksiezyc


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Uważam ze tu nie tyle chodzi o szukanie idealnej partnerki dużo podawaliście cech zewnętrznych a ja uważam ze najważniejsze to umieć i móc się dogadać, uważam ze udany związek powinien opierać się na partnerstwie a nie zależności jednej osoby od drugiej:-) Trzeba móc powiedzieć sobie wszystko a nie się bać ze dana osoba nie zrozumie. Znam pary że osoba jest tak zakochana w drugiej ze nie widzi jej wad a to mi się wydaje troszkę chore po często te osoby cierpia i boja się przyznac do tego ze ukochana osoba ich rani. Dlatego uważam ze związek powinien opierać się na partnerstwie oraz na tym jak się czuje w towarzystwie tej jedynej:-) A jak się potrafią dogadać to i z seksu oboje będę czerpali przyjemność nit się Salomonem nie urodził i każdy lubi co innego jak odpowiednio sobą pokierują to i sporty łóżkowe będą ok :-)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson79    1

a ja myslałam, że to jest portal o tematyce rolniczej :P

kochana byś się nie logowała gdybyś nie była sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia   
Gość fruzia

chodzilo mi o to, że koledzy rozmawiali o polityce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj