Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiele pisze, nawet to :

One same do końca nie wiedzą czego chcą,w życiu trzeba być zdecydowanym
:lol:

Przyznaję, że nie rozumiem kolegi i na szczęście nie muszę.

Powiedzmy, że "coś tam" i ja mam za sobą, a jego obecny związek to nie argument w dyskusji.Życzę mu sporo szczęścia w nim :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Wy tak ostro dyskutujecie a mnie z 5 ostatnich stron spodobało się owłosienie faceta nie pamiętam kto napisał ale z tymi włosami to bym nie szalał tak bo włosy na klacie to nie za dobry pomysł wiem bo jak chłopaki u mnie w szatni podłapali że mam tak zarośnięty tułów że jak się na wf przebierałem to krzyczeli A sweter??????? Więc może ktoś myślał ale o delikatnych włoskach to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66
Napisano (edytowany)

No to czy to takie fajne no nie wiem mnie się już to znudziło bo gdzie się nie podrapie to wszędzie włosy koleżanko apeluje nie szalej tak.

 

Tu macie jaka powinna być dziewczyna wręcz ja bym powiedział ideał przyszła żona nawet powiem posłuchajcie dokładnie słów.

Edytowano przez jonkszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Wiele pisze, nawet to :

:lol:

Przyznaję, że nie rozumiem kolegi i na szczęście nie muszę.

Powiedzmy, że "coś tam" i ja mam za sobą, a jego obecny związek to nie argument w dyskusji.Życzę mu sporo szczęścia w nim :) .

Żczył bym Ci podobnej żony, ona jest jak ogień niczego się nie boi, jak to nie raz do mnie mówi że oczom strach a rękom nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisma    17

Na zimę takie futerko to jak znalazł, lepsze jak polar. Problem jest tylko latem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Przecież takie futerko to najbardziej męska rzecz jaka może być :)

No nie bądż taka skromna kobieta też swoje owłosienie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66
Napisano (edytowany)

Męska rzecz to zarost a u mnie w sklepie sprzedaje babka z zarostem. Męski może jest kaloryfer a męskie jest też jak facet ma brzuch jak to mówią pod dużym kamieniem duża ryba(tak mi się wyrwało)

 

Męska rzecz to zarost a u mnie w sklepie sprzedaje babka z zarostem. Męski może jest kaloryfer a męskie jest też jak facet ma brzuch jak to mówią pod dużym kamieniem duża ryba(tak mi się wyrwało)

 

Krycha( :D ) masz racje ja nie pamiętam kiedy nosiłem kalesony i nigdy nie jest mi zimno. W lato bez koszulki

Edytowano przez jonkszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Wy kobiety jesteście bardzo wymagające sam wiem bo mam żone,zawsze musi być wasze na wierzchu.

 

Też mam żonę i nie twierdzę że zawsze żony racja jest na wierzchu. Każdy powinien za coś odpowiadać i zarazem decydować w tym, oczywiście jeżeli robi to dobrze.

 

Znam przypadek że gospodarstwem kieruje kobieta i to co kilka lat kilka ha ubywa, ale też znam takie że kobiety kierują i się dobrze rozwijają (zależy to od głowy a nie od płci).

 

Nie trzeba myśleć że co robię to robię najlepiej trzeba też dać szansę drugiej osobie i porównać wyniki (zysk).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Wiele pisze, nawet to :

:lol:

Przyznaję, że nie rozumiem kolegi i na szczęście nie muszę.

Powiedzmy, że "coś tam" i ja mam za sobą, a jego obecny związek to nie argument w dyskusji.Życzę mu sporo szczęścia w nim :) .

Nie oceniaj tak szybko człowieka ,bo to tak jakbys wzioł do ręki książkę i ocenił ją po okładce.

 

 

Też mam żonę i nie twierdzę że zawsze żony racja jest na wierzchu. Każdy powinien za coś odpowiadać i zarazem decydować w tym, oczywiście jeżeli robi to dobrze.

 

Znam przypadek że gospodarstwem kieruje kobieta i to co kilka lat kilka ha ubywa, ale też znam takie że kobiety kierują i się dobrze rozwijają (zależy to od głowy a nie od płci).

 

Nie trzeba myśleć że co robię to robię najlepiej trzeba też dać szansę drugiej osobie i porównać wyniki (zysk).

Akurat w moim związku tego nie ma, wrecz na opak przybywa,ona i rola to jedność,nauczona i wychowana była w śląskiej rodzinie gdzie z dziada przejmuje się rolę i jej nie zaniedbuje bo ona jest naszą żywicielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17

Każdy człowiek ma własne preferencje, pewna grupa kobiet woli wydepilowanych panów, inna z owłosieniem. Jednak tak, czy inaczej wchodzimy w kwestię kosmetyki. Szkoda, że nie mam brata bliźniaka, bo chętnie bym go z Niebieskooką zeswatał. Taką szwagierkę mieć w rodzinie, to byłoby coś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Przecież takie futerko to najbardziej męska rzecz jaka może być :)

Niektóre kobiety wiedzą co dobre i jak prawdziwy facet powinien wyglądać :D oczywiście wszystko z umiarem ;) , żeby nie pojechać z mężem na wycieczkę do afryki a nie wrócić z gorylem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31

No i oprócz futerka, żeby był dobrze zbudowany, wysoki, silny. Tak bezpiecznie przy takim kotku można się poczuć :wub:

Fineasz, Ty naprawdę jesteś moim wielbicielem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17

Niebieskooka, po prostu widzę w Tobie kobietę, której mimo wszystko tak wiele nie potrzeba i kurczę szkoda, że nikt się tam o Ciebie nie zabija, a powinni. Co do brata bliźniaka, to przepraszam, jeśli zabrzmi to nieskromnie, to często przez pryzmat Twoich opisów widzę siebie, ale niestety nie zamierzam zmieniać partnerki w swoim życiu, więc już drogą alternatywną bym tego bliźniaka proponował, ale też niestety nie mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ty to co brata by chciał na siłę uszczęśliwiać.

A kto tam wie kogo on by chciała uszczęśliwić :rolleyes: Chłopak słodzi ,aż mdli ...A to tylko wypowiedzi ,słowa ,jak w piosence ....

Słowa, jak węże do ucha

Słowa, jak opium i miód

Ona/0n , tak chętnie ich słucha

Słowa, poznałam je już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2
Napisano (edytowany)

Bo szuka nadal na tym forum jak sama stwierdziła i najwidoczniej za wysokie progi.

 

Czy Ty uspokoisz się z tym cytowaniem ostatnich postów? 7 dni urlopu za 4 punkty ostrzeżeń

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17

Meg5, gdybym słodził i kłamał, to wydaje mi się, że 3 lata z moją ukochaną bym nie przetrwał. Nie staram się zaskarbić uczucia Niebieskookej, tylko ją wspieram w dążeniu do znalezienia ideału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

@ Wozak zmiarkuj troszkę ponieważ odnoszę się jedynie do tego co sam napisałeś podczas gdy to Ty próbujesz mnie oceniać i mi doradzać czyli dokładnie postępujesz z tym co sam napisałeś

Nie oceniaj tak szybko człowieka ,bo to tak jakbys wzioł do ręki książkę i ocenił ją po okładce.

Doradź lepiej samotnym w tym temacie :)

(jak masz coś do mnie to skorzystaj z PW i nie rób tu niepotrzebnego bałaganu)

 

Niebieskooka, masz rację, realu niczym nie zastąpisz,Tu są wszyscy piękni, młodzi, itd.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baartekk    4

Słyszalem takie powiedzonko kiedyś, dla mnie śmieszne niż chamskie więc napisze :D : "podobno" : tam gdzie na gospodarce RZĄDZI Kobieta to juz psa na podwórku nie potrzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Mnie się wydaję, że jednak w realu prędzej znajdę :)

 

I tak powinnas szukac, bo wirtualnie to potrafia tylko slodzic.

 

 

W realu jest inaczej


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I naprawdę nikogo ciekawego nie spotkałaś? Wydawać by się mogło, że facetów jest połowa społeczeństwa, z czego większość poza zasięgiem ( żonaci, za młodzi...) ale wolnych powinno byś do wyboru i do koloru jak to powiadają, chyba że u Ciebie z tym jest naprawdę krucho. :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj