Polecane posty

variotta    9

dobranoc koty i kocury, ja sie zawijam , bo rano trzeba wstać i trwać na tym ziemskim padole .nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31
Napisano (edytowany)

Ale fajne takie:)

Też się żegnam i dziękuję za posty, odliczanie, Banan i moderatorowi:)

Dobranoc

Edytowano przez Niebieskooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97
Napisano (edytowany)

Ja tam mogę jeszcze popisać. W końcu sam sobie jestem szefem B)

Jak masz na imię Błękitnooka?

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No dobrze, już od jakiegoś czasu Jesteś tu na forum i co nie piszą do Ciebie, czy Ty tak przebierasz? :P bo nie wierzę, że żaden nie spełnia Twoich oczekiwań. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97
Napisano (edytowany)

Też jakoś nie mogę w to uwierzyć. Albo po prostu sama nie wiesz czego tak do końca szukasz. Boisz sie ze podejmiesz decyzje i że za chwile poznasz kogoś innego lepszego i będzie kicha

Też ma niebieskie.

Miło mi ja mam na imię Sławek.

Mam siostre o takim imieniu jak Ty

 

Zajrzałem na AF dość późno ale mocno widze temat brnie do przodu. Uśmiałem sie czytając te oczekiwania na tego jubileuszowego posta.

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To masz az tak malo czasu ze na szukanie drugiej polowki zostal Ci internet???? :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hin    6

Przychodzi człowiek późno do domu po ciężkim dniu przejrzeć przy herbatce co tu się randuje a tu dużo stron i mało treści.

 

Koleżanka baban ma sporo racji: miłość to nie wszystko. Na pewno nie wystarczy.

 

Internet to dość "wygodna" metoda ale przypomina kupowanie samochodu który oglądamy tylko zza szyby salonu.

Raczej ciężko oczekiwać żeby coś "zaiskrzyło" posługując się wyłącznie tekstem, i to nie pisanym własnoręcznie a klawiaturą.

 

Chyba dość na dziś. Trzeba jeszcze przeczytać kilkanaście stron diabelnej umowy którą jutro przyjdzie podpisać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kramer316    7

Kobiety są przewrotne, więc uważajcie panowie! Koleżanka Niebieskooka szuka męża na gwałt, a potem może się okazać, że odważny śmiałek wyląduje w więzieniu!.....jak ktoś nie wie, to gwałt jest karalny :D

Koleżanka Banan dobrze napisała : musicie pokazać co macie, czym dysponujecie, to zaraz znajdzie się kandydatka....bo dla kobiety najważniejszy jest rozmiar i nie dajcie się nabrać na słowa :" rozmiar nie ma znaczenia"

post-53526-0-77540500-1368511256.jpg

 

:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31

Marta powiadasz miło mi Bartek jestem, powiedz no Marta masz rodzeństwo?

 

Nie mam.

Ale ja lubię ten wątek i Was tu wszystkich zgromadzonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Marta a właściwie bo co tak szukać na szybko jak tam masz coś do roboty(no chyba że są ważne sprawy erotyczne) to zatrudnij pracownika po co masz trafić na chybił trafił lepiej powoli szukaj a znajdziesz.Nie oszukujmy się ładna dziewczyna łatwo znajdzie niezłego męża, ale to musi być trafny wybór. A tak w ogóle jestem Norbert, a jak szukasz chłopaka na wesele to nie myślisz czy jak poszłabyś sama to może tam kogoś by poznała. A nie tam z byle kim bo ja sam na miejscu dziewczyny bym się nie zaprosił na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31

Chyba mnie nie zrozumiałeś, ja szukam na swoje wesele, a nie czyjeś jako osoby towarzyszącej. Ja już długo jestem cierpliwa, ale szczęściu trzeba pomóc więc to jakaś desperacja z mojej strony nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Miłość to nie wszystko? Skoro tak myślicie to macie błędne pojęcie miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

Niebieskooka podaj adres to ja przyjadę do Ciebie na kaw ;) po rozmawiamy o tym i tamtym ;) możne coś zaiskrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31

Miłość jest najważniejsza - przesłanie główne jubileuszowego postu. Damii, Ty z okolic Krakowa, ja bliżej Warszawy - trochę daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17

Uczucie nie zna granic, a odległość i tak jest niczym, bo jak się kogoś kocha, to i te kilometry z czasem się skracają. Niebieskooka, szczerze mówiąc, to myślałem, że już dawno zajęta jesteś. Inteligentna, piękna i towarzyska, więc chyba ideał każdego mężczyzny. Faceci się powinni o Ciebie zabijać, a nie jeszcze czekać musisz aż się jakiś pojawi. :) Nie żebym Cię podrywał, bo ja już mam swój skarb, ale naprawdę zaskoczyło mnie to. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

wasze posty to troche skrzyżowanie Fredry , Mickiewicza i Orzeszkowej ;P


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31
Napisano (edytowany)

Fineasz, wierz mi, wolałabym zamiast tabunu adoratorów mieć tego jedynego. Może szczęścia nie mam i jeszcze nie trafiłam na właściwego pana?

Michalmeer, mnie to zaczynać przypominać romanse Mniszkówny:)

Edytowano przez Niebieskooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

co to za odległość ;) takie kilometry to nie kilometry :) jeżdżę ciężarówka i robię miesięcznie 10 czasami 15 tys km tak ze 300 km do ciebie to tak jak do kościoła w niedziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twix123    0

Omg, ale daliście ostatnio czadu. Nie było mnie chwilkę a tu się tyle działo. Dobijanie do 10000 posta strasznie mnie rozbawiło, usmiałem sie niezle. Niektórzy mysleli ze niewiadomo co tu sie wydarzy.. Wpadłem tylko na obiadek i spadam dalej, może wpadne wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Nie czytam romansów ... nie kręci mnie to


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Miłość jest najważniejsza - przesłanie główne jubileuszowego postu. Damii, Ty z okolic Krakowa, ja bliżej Warszawy - trochę daleko.

 

 

Milosc jest przed slubem, a po to juz codziennosc. jak to zwia pasja


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17

@banan575, a ja powiem Ci, że gadasz od rzeczy. Tak naprawdę to miłość jest zawsze, bo jak się kogoś kocha, to zawsze. Nie wiem jak inni, ale generalnie ciągle tak samo uczucia wyznaje, a już naprawdę sporo jestem w związku.

@Niebieskooka, każdy ma na świecie swoją drugą połowę, trzeba tylko poczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj