Polecane posty

piomal1991    1

Oj ale flaki z olejem teraz tu są wszyscy na wszystkich najeżdżają. Kiedyś więcej kultury tu było a teraz co agrouki kłoci się z modami i etc damianzbr płacze że nie ma dziewczyny. Ja też nie mam i jakoś żyje co prawda nie mam 30 lat na karku ale stwierdziłem iż jest jeszcze czas na prawdziwą miłość ale prawda jak patrzy się na innych którzy się prowadzają za rączkę z kobitkami to żal ściska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
ale prawda jak patrzy się na innych którzy się prowadzają za rączkę z kobitkami to żal ściska:(

Na innych mówisz, a sam się mażesz.

Myslal ze z babami wygra. :lol: :lol:

Przyznajcie się, że z naszą pomocą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Mat myslalam ze pekne ze smiech jak to napisales. NA INNYCH MOWISZ A SAM SIE MAZESZ

 

 

 

Damian nieprzejmuj sie. Co Nas nie zabije to Nas wzmocni. :lol: :lol:

 

Ale baby sa okrutne to teraz bedziesz wiedzial.

 

Tez siedze na gospodarce ale na niej nic nierobie. :lol: :lol: Czyli BABE NA GOSPODARKE mozna wziasc :rolleyes: :rolleyes:

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A można wiedzieć, cóż Cię tak w tym rozbawiło? :)

Damian nieprzejmuj sie. Co Nas nie zabije to Nas wzmocni. :lol: :lol:

Taka duża dziewczynka, a wierzy w bajki, :P chyba nie myślisz, że Damian z tego powodu "zaciął się w sobie"

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

damianzbr płacze że nie ma dziewczyny.

Zaspakajałem ciekawość innych, szkoda że odebrałaś to inaczej. Może znacie się z MariuszT?

 

Przyznajcie się, że z naszą pomocą. :P

Szkoda że nie solidaryzujesz się z facetami. I gdy ,,baby'' ponoć udowodniły mi że są cwańsze od facetów Ty dodajesz że zrobiły to z waszą pomocą. Tylko ciekawi mnie czemu tak napisałeś, nie lubisz tylko mnie czyt wszystkich facetów. I ciekawe co inni na to w których imieniu pisałeś. :unsure:

 

Myslal ze z babami wygra. :lol: :lol:

Nie tylko myślał, tylko faktycznie wygrał. Mam na to dowód: Facet MariuszT już o godz. 19.09 wiedział czy damianzbr ma kogoś czy jest sam. A Banan575 o godz. 19.40 dalej snuje teorie o nie wiernej żonie po mimo iż o godz. 19.21 napisałem o ilości posiadanych KOBIET. W sumie to się nawet nie dziwię, w końcu jesteś tylko kobietą więc problem czytania ze zrozumieniem to nic nadzwyczajnego. Już nie wspomnę o orientacji w terenie, myciu samochodu, naprawie kombajnów czy też zmianie uszczelki w kranie itd.

 

Meg5 dobrze że chociaż Ty wiesz co to zabawa i poprawnie odczytujesz moje wpisy.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolega @damianzbr ;) wyznaję zasadę:Zycie jest za krótkie żeby uczyć się na własnych blędach...i uczy się na błędach innych,np .użytkowników af,rozpatrując każde za i przeciw w postępowaniu każdego użytkownika. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

 

 

Szkoda że nie solidaryzujesz się z facetami. I gdy ,,baby'' ponoć udowodniły mi że są cwańsze od facetów Ty dodajesz że zrobiły to z waszą pomocą. Tylko ciekawi mnie czemu tak napisałeś, nie lubisz tylko mnie czyt wszystkich facetów. I ciekawe co inni na to w których imieniu pisałeś. :unsure:

 

Ani nie mam powodu, ażeby Ciebie lubić, ani powodu, ażeby nie lubić to raz, dwa - solidaryzuje się z tymi, którzy mają poglądy podobne do moich, obojętnie czy to faceci, czy kobiety, trzy - jakoś nie widzę protestów tych w którym imieniu pisałem, od razu dementuje - nie pisałem w imieniu @StasiekS i @agrouki, bo za trochę nie mam zamiaru się im tłumaczyć, po co, na co, i dlaczego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

solidaryzuje się z tymi, którzy mają poglądy podobne do moich, obojętnie czy to faceci, czy kobiety

No to szkoda że Twoim zdaniem kobiety są ponad facetami. Czy oby na pewno mówisz to szczerze i nie robisz tego by coś osiągnąć? Dobra nie wnikam, mam tylko radę. Dziewczyna zdobyta na przyjaciela, szybko zmieni Cię na inny model. Podobna sytuacja jest z psem obronnym. Może na początku byś skusił się na potulnego misia bo i taki coś tam obroni a i przytulić się można, ale kiedyś w końcu zrozumiesz że 100% bezpiecznie to możesz się czuć tylko przy rottweilerze wtedy misio pójdzie w odstawkę.

 

Są też wyjątki, bierzesz pieska potulnego misia i sam stajesz się jego obrońcą. Ale to tylko wyjątki, bo nie każda kobieta ma tak twardą rękę jak nasze koleżanki z forum. O tak twardą jak w ,,miodowych latach,, Danusia i Tadzik. to była fest baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Czy oby na pewno mówisz to szczerze i nie robisz tego by coś osiągnąć?

A niby co miał bym osiągnąć?

100% bezpiecznie to możesz się czuć tylko przy rottweilerze

Jakoś nie słyszałem, ażeby misiu kogoś zjadł :D natomiast z Rottweilerem różnie to bywało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Dziewczyna zdobyta na przyjaciela, szybko zmieni Cię na inny model.

Będzie jej strata. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

prawda jest taka ze to popęd seksualny nas zmusza do szukania dziewczyny no bo przecież teraz faceci są bardziej zaradni gotują piorą itp wiec po co kopciucha do kuchni wpuszczac jak one teraz to tylko patelnie przypalą i taka jest naga prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
prawda jest taka ze to popęd seksualny nas zmusza do szukania dziewczyny

No to jeśli tylko w tym celu Masz szukać dziewczynę, to chyba dla takiej błahostki nie będziesz ryzykował spalenia nowo zakupionej patelni. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to szkoda że Twoim zdaniem kobiety są ponad facetami. Czy oby na pewno mówisz to szczerze i nie robisz tego by coś osiągnąć? Dobra nie wnikam, mam tylko radę. Dziewczyna zdobyta na przyjaciela, szybko zmieni Cię na inny model. Podobna sytuacja jest z psem obronnym. Może na początku byś skusił się na potulnego misia bo i taki coś tam obroni a i przytulić się można, ale kiedyś w końcu zrozumiesz że 100% bezpiecznie to możesz się czuć tylko przy rottweilerze wtedy misio pójdzie w odstawkę.

 

Są też wyjątki, bierzesz pieska potulnego misia i sam stajesz się jego obrońcą. Ale to tylko wyjątki, bo nie każda kobieta ma tak twardą rękę jak nasze koleżanki z forum. O tak twardą jak w ,,miodowych latach,, Danusia i Tadzik. to była fest baba.

 

Witam,

obyś się nie znał na laskach jak na psach,z rottweilerem to możesz sobie co najwyrzej do potoka skoczyć jeśli go odpowiednio nie przygotujesz i nie nauczysz go agresji.

dla twojej wiadomości jednym z najlepszych pseów strórzujących jest wbrew pozorom podhalański pies pasterski,jego nie da się wyszkolić ma tak silny instykt stadny by go bronić między innymi że to wystarcza i broni aż do śmierci.

 

prawda jest taka ze to popęd seksualny nas zmusza do szukania dziewczyny no bo przecież teraz faceci są bardziej zaradni gotują piorą itp wiec po co kopciucha do kuchni wpuszczac jak one teraz to tylko patelnie przypalą i taka jest naga prawda

 

chcesz powiedzieć że rączka kasia załatwia sprawę :lol: bo szkoda porysowanych garów?? :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek38    2

ja widzę że co drugi to filozof życiowy bynajmniej na forum znam takich poza domem co to nie on a przy żonie czy dziewczynie to taka d*pa że szkoda słów

Edytowano przez misiek38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to szkoda że Twoim zdaniem kobiety są ponad facetami. Czy oby na pewno mówisz to szczerze i nie robisz tego by coś osiągnąć? Damian dlaczego tak uporczywie chcesz to udowadniać ? Ja nie rozumie takiego podziału kto mądrzejszy czy mężczyzna ,czy kobieta . Czasy gdy mężczyźni siedzieli w karczmach ,a kobiety pracowały w domu już minęły bezpowrotnie .Traktujesz kobiety jak ,gorsza części społeczeństwa , a na pewno głupszą . Ciężko Ci będzie w życiu ,ponieważ z takim myślenie będziesz wszędzie widział tylko te złe cechy u kobiet ,a dobrych wcale . Nie rokuje to na przyszłość ,wierz mi . A to na poprawę nastroju ;)

http://www.demoty.pl...-mezczyzn-51427

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

prawda jest taka ze to popęd seksualny nas zmusza do szukania dziewczyny no bo przecież teraz faceci są bardziej zaradni gotują piorą itp wiec po co kopciucha do kuchni wpuszczac jak one teraz to tylko patelnie przypalą i taka jest naga prawda

No cóż nie każdy tak jak Ty sprowadza to tylko do popędu.Jest jeszcze wiele pięknych zjawisk które się z tym łącza np. rodzina ,przyjażni czy obce Ci zjawisko bycia ojcem.Długa i ciężka droga przed Tobą z takim podejściem,kup se lale dmuchano nie będzie Ci gderać ani brudzić garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

lale dmuchane zostawiam tobie co do przypalania patelni to sie pomyliłem sory mój błąd patelni teraz nie da sie przypalic bo są teflonowe wiec nawet najwieksza guła sobie poradzi, nie ma czegos takiego jak przyjaźn miedzy facetem a kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Wróć do szkoły i poćwicz pisownię bo oczy bolą jak się czyta ten groch z kapustą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawrik83    0

damianzbr jeśli Ty naprawdę wyznajesz teorię że mężczyźni są ponad kobietami to nie dziwię się że nie znalazłeś tej drugiej połówki. Ja nie rozumię takiego podejścia do kwestii płci. Nie można wszystkich do jednego wora pakować. Ja już Ci tutaj ktoś pisał w każdej społeczności są jednostki bardziej wybitne i te tak zwane czarne owce. Zmień podejście do życia lub otoczenie i będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

Wróć do szkoły i poćwicz pisownię bo oczy bolą jak się czyta ten groch z kapustą.

tylko od tego grochu z kapusta nie wzdymaj sie bo cie ktoś bedzie przebic i daruj sobie te pisownie bo to kazdy tak pisze jak nie wie co powiedziec wiecej rozumu jak coś piszesz bo to nudne jak kazdy to samo pisze jak nie wiesz co powiedziec powiedz stare chinskie przysłowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Zlituj się popraw te wypociny,bo ani sensu ani składu .Też chętnie bym się pośmiał ale to żałosne żeby w ten sposób dyskutować , gdzie ty się uchował człowieku?Co mają myśleć o nas jako mężczyznach kobiety jak czytają taką chińszczyznę ?

 

bez odbioru poddaje się :D

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam,

obyś się nie znał na laskach jak na psach,z rottweilerem to możesz sobie co najwyrzej do potoka skoczyć jeśli go odpowiednio nie przygotujesz i nie nauczysz go agresji.

dla twojej wiadomości jednym z najlepszych pseów strórzujących jest wbrew pozorom podhalański pies pasterski,jego nie da się wyszkolić ma tak silny instykt stadny by go bronić między innymi że to wystarcza i broni aż do śmierci.

Jest to temat o dziewczynach, odnosząc się do niego użyłem moim zdaniem trafnego porównania. A po co tak dokładnie wnikasz w specyfikę konkretnej rasy tego nie rozumiem. Następnym razem bardziej się postaram by Cię nie urazić.

 

Zmień podejście do życia lub otoczenie i będzie lepiej.

Miło mi że się martwisz, tylko nie potrzebnie. Zmieniał nie będę, bo nie narzekam.

 

ja widzę że co drugi to filozof życiowy bynajmniej na forum znam takich poza domem co to nie on a przy żonie czy dziewczynie to taka d*pa że szkoda słów

Nie prawda. On był całe życie d*upą, tylko na jaw wyszło to dopiero przy żonie, wcześniej gdy się obsmarkał zapewne mamusia zdążyła go wytrzeć. A teraz żona zamiast mu pomóc będzie zastanawiać się czy jest sens dalej brnąć w to bagno z tą d*pą.

 

Zlituj się popraw te wypociny,bo ani sensu ani składu .Też chętnie bym się pośmiał ale to żałosne żeby w ten sposób dyskutować , gdzie ty się uchował człowieku?Co mają myśleć o nas jako mężczyznach kobiety jak czytają taką chińszczyznę ?

 

bez odbioru poddaje się :D

I weź tu broń swojej racji, jak kobiety nawet nie muszą zmieniać forum ani tematu by dać dowody i postawić na swoim.

Chyba też się poddaje. :wacko:

EDIT:

No to szkoda że Twoim zdaniem kobiety są ponad facetami. Czasy gdy mężczyźni siedzieli w karczmach ,a kobiety pracowały w domu już minęły bezpowrotnie . będziesz wszędzie widział tylko te złe cechy u kobiet ,a dobrych wcale . A to na poprawę nastroju ;)

http://www.demoty.pl...-mezczyzn-51427

Od razu moim zdaniem. Zbieram wszystkie za i przeciw, później przeanalizuję i dopiero wtedy wyrobię swoje zdanie. A zakładasz się że nie minęły te czasy? Jedziemy do baru w Twojej czy mojej miejscowości by porównać ilość panów w stosunku do pań tam przebywających? Jak to będę widział złe, ja zawsze najpierw widzę złe cechy. Może jest to czymś spowodowane, kto wie, kiedyś słyszałem o przypadku molestowania mężczyzny przez kilka kobiet, a zły dotyk boli całe życie, nie można było by mu mieć za złe że widzi u kobiet gorsze cechy. Tak, demotywator całkiem w porządku, ale ja już wiem że kobiety potrafią kupić wszystko, za jedną cenę.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Skonczta te swoje racje.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj