Skocz do zawartości

Polecane posty

biala513    68

Chyba zawczasu sobie kapliczkę postawię :) Bo takiego czegoś bym nie przeżyła :wacko:

Szymi40    370

Wiecie w snach często jest przyszłość zawarta. Nie wiem nie mieliście nigdy takiego wrażenia deja vu że jóż to robiliście albo gdzieś byli albo kogoś widzieli pomimo tego że pierwszy raz to robicie, jesteście, czy widzicie :blink: .

Dokładnie - miałem tak.

Napisano (edytowany)

Izolda żebym się tylko ja ci nie śnił bo jutro w lubelskie nie planuję jechać, a może ty masz jakiś wypad do krakowa, c ;) o. Mnie jak się śni że coś gramy o na bank będzie pogrzeb i dziś się dowiedziałem ze mama kolegi zmarła i w sobotę pogrzeb. To mnie się śni nieraz dziewczyna wysoka szczupła brunetka o długich włosach, tylko twarzy nigdy nie widzę. Ciekaw jestem czy to cos oznacza. :blink:

Edytowano przez zetorlublin7341

Jak się robi, to się pije :D

Zgodzę się z tym. Gdyby osoba, która większość życia spędziła na gospodarce, przeprowadziła się do miasta, a najlepiej do bloku to gwarantuje, że momentalnie wpadłaby w nałóg alkoholowy, z prostej przyczyny.. w mieście nie ma nic do roboty. Wiem po sobie - trzeba odkurzyć, zmyć naczynia, poprasować. Co to za robota.. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym nadal w tym mieście mieszkać. Od kilku lat jeżdże prawie codziennie na wieś pomagać, bo wykitowałabym w tym zasmrodzonym miasteczku. Człowiek jest bardziej zmęczony tym nic-nierobieniem, niż harówką.

Poza tym, witam wszystkich serdecznie, fajnie że tu trafiłam i trochę głupio, że zaczynam od wątku "matrymonialnego" ale mnie poniosło ^^

No pradziwy koszmar w tych miastach samo lenistwo i pijaństwo dobrze, że tam nie mieszkasz :lol:

Kasia22    541

Ponoć w snach ukryte są nasze pragnienia.

Oooo masakra to ja mam takie pragnienia że ohohoh :lol: :lol: :lol:

Nie straszyć Mnie tu strasznymi opowieściami, bo znowu będą mi się śniły jakieś stwory :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Dobranoc:)

miroM1984    6

Pan Bóg stworzył faceta - dał mu mózg i penisa ale mało krwi i mówi będziesz używał jednego albo drugiego nigdy dwóch naraz. ;)

no jestes normalnie jak cyganka twoje przepowiednie sie sprawdzaja w 100 procentach :)

miroM1984    6
Napisano (edytowany)

zetor slabo ja snie o farmerce :) hehehe

Edytowano przez miroM1984

miroM1984    6

no popatrz sie czlowiek popelni blad a i tak kazdy wie o co chodzi :D

slodkich snow drogie farmerki jutro dam Wam znac, ktora z Was mi sie przysnila :lol:

Przecież mówiłem że o farmercę już śnię od dawna, od bardzo dawna jak ją spotkam to będę wiedzieć że to ona. ;) Biała i widzisz trafiłaś w samo sedno jednak ty wiesz co w głowie faceta siedzi. :D

biala513    68

Przecież mówiłem że o farmercę już śnię od dawna, od bardzo dawna jak ją spotkam to będę wiedzieć że to ona. ;) Biała i widzisz trafiłaś w samo sedno jednak ty wiesz co w głowie faceta siedzi. :D

No widzisz będziemy mieć ten sam sen :D :D :D

nikolas29    164

a ja jak sobie po jem wisni zawsze zona mi sie przysni..siedzi sama garnki myje no i trzyma mnie za szyje B)

am1609    0

wiecie co ja też wcześniej podchodziłam do tego wszystkiego sceptycznie ale jak byłam na stażu i nikogo nie było w budynku byłam zupełnie sama i kserowałam na parterze dokumenty a tu raptem szuranie słysze i świszczący oddech i cień dużego postawnego faceta na drzwiach i żadnego ktory by taki cień dawał to malo nie padlam

a za kilka dni jak moja przelożona wrócila i coś tak się zgadałyśmy o duchach i jej powiedziałam to mówiła że tez go kiedyś widziala i ze kupę lat temu facet z ulicy wszedl i pogotowie nie zdążylo dojechać i zmarl na zawał

a ta siostrzenica męża to jeszcze parę takich numerow odwaliła np. oglądając zdjęcia wiedziala kto jest kto z przodków i jak mają na imię i gdzie pochowani a nawet 3 lat nie miala i nie oglądala wcześniej tych zdjęć bo szwagier je od ciotki dostal i że np ta babcia przychodzila się z nia bawić jak zasnąc nie mogla i jej bajki opowiadala

to tak na dobry początek dnia wam napisałam cobyście sie już w nocy nie bali :)

i co wam sie snilo? bo ja jak padlam to mnie znienawidzony budzik obudził i nic nie pamiętam :P

Tworkowiak    103

Jeden dzień wystarczy tu nie zajrzeć, żeby narobić sobie zaległości :lol:

Ja albo śpię jak zabity, albo śnią mi się jakieś pierdoły, a jakieś konkrety tupu kobiety to bardzo rzadko <_<

A mnie się śniła farmerka w farmerze, nie wiem czy oni teraz dokładają do tunelu dziewczynę w promocji :D . Miała ładne włosy i oczy i pachniała nieziemsko :rolleyes: . Tylko jak zwykle budzik o 4 rano zadzwonił i lipa :(

daremw    128

Tomek to nie nastawiaj budzika, ja przed 4 bez budzika wstaje :) ja jak sie położe to trup i nic mnie nie obudzi, no chyba że ktoś krzyknie że sie krowa cieli to o każdej porze reakcja natychmiastowa, w innych sytuacjach niech sie pali i wali to śpie :)

Kasia22    541

Dzień Dobry Robaczki ;) A Ja byłam tak padnięta że nic mi się nie śniło :P :P=

A Szkoda bo mógłby jakiś Pan mi się przyśnić

Za to o godz 7:56 Zostałam ''Ciocią'' :D :lol: <Jałowiczka jak malowana> B)

ooo tak to już po raz 34 zostałam ciocią B)

Miłego Dnia :P :P=

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się