Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daremw    128
Napisano (edytowany)

Tworkowiak na wystawie będę też w niedzielę, a w polskę możemy razem ruszyć dlatego się ugadujemy :)

Odnośnie bydła mlecznego- popieram, sam nie mógł bym się z tym rozstać

Edytowano przez daremw

Kilometry to nie straszna rzecz jeszcze jak się ma dobrą furę t przejechać to żaden problem. Ja swoim lublinkiem w tygodniu robię teraz ponad 2tyś km i jeżdzę w 4 województwa, lekko nie ma ale trzeba, czekam tylko aż się maszyna posypie bo swoje 340tyś juz ma. Grunt to znależć odp dziewczynę i jeżdzić do niej nie mówie co tydzień bo to nieraz nie możliwe ale są też wiele innych sposobów komunikacji między ludzkiej ;) .

Kasia22    541

Dokładnie tak, km to w dzisiejszych czasach najmniejszy problem;) Problemem jest znalezć kogos:>

robo1980    42

znależć kogoś to nie problem, problem jest taki żeby ta osoba spełniała moje oczekiwania......

jahooo    244

Możesz szybko nie doczekać, że ten lublinek padnie, znam takie (diesle) co mają już po 600 tysięcy i jeżdżą. Jeśli to twój własny, to tego ci włąśnie życzę, żeby służył bezawaryjnie jak najdłużej.

Ja do swojej żony chodziłem piechotą 15 km, potem kupiłem za odłożone pieniądze MZ TS :D

Kasia22    541

Nie problem?:D No w moich stronach to masakra:>

To jakie Ty masz te oczekiwania?:>

robo1980    42

to tak; podstawowe żeby chciała u mnie zamieszkać,nie musi pracować na gospodarstwie jeżeli ma inną prace.bez nałogów no i dobrze w głowie poukładane

Napisano (edytowany)

No właśnie w planach jest zmiana na większy bo ten już za mały, ale najlepsze że jak na Polski sprzęt stanął tylko na trasie 2 razy, i to zawsze awaria za wmiarę 100zł. jeju ey jeszcze macie jakieś oczekiwania od drugiej osoby a sami się zastanówcie co jesteście w stanie dać drugiej połówce, bo tak jest że nieraz nie widzi w sobie żadnych wad a wymagania od dziewczyny to juz takie że szkoda nawet mówić. Nie no jak tylko takie aby się przemieściła to żadne i bez nałogów, no ja mam tak że jak widzę dziewczynę z papierosem to mnie od odżuca normalnie ;) W ostateczności jak znajdę taką co się nie będzie chciala przemieścić to wkładam dumę w spodnie biorę tunele i idę do niej żeby tylko miała jakiś kawałek działki na nie więcej mi nie trzeba. W domu zawsze jeszcze brat jest. ^^

Edytowano przez zetorlublin7341

Kasia22    541

A To takie przystępne oczekiwania;)

Nikt nie mówi że tylko są oczekiwania, myślę że każdy dostrzega w Sobie wady tez:>

Kasia22    541

Hmmm Kasiu pomyśl jakie Ty możesz mieć oczekiwania ^^

No tak myślę że podstawowym oczekiwaniem jest to żeby kwestia ewentualnego przemieszczenia była do przegadania :P <jakiś kompromisik> :P

druga sprawa żeby coś w tej główce miał :rolleyes:, jakieś perspektywy na przyszłość, i NAJWAŻNIEJSZE :D

:D

Żeby wytrzymał z Kasi ciężkim charakterkiem :D

robo1980    42

to potrzebujesz żeby zamieszkał u Ciebie na gospodarstwie,..to najgorszy to ten charakter.....

Kasia22    541

Wiesz, to żeby zamieszkał u Mnie nie jest przesądzone :P Wszystko da się przegadać B)

Mówisz że najgorszy :o

Zawsze można się dotrzeć :D :D :D

No Kasia zebyście nie popadli na siebie z charakterkiem bo chyba nie chciała byś faceta ciepłe kluchy który ci we wszystkim ustępuje. A ambicje ważna rzecz no pewnie tez nie chciała byś kogoś aby nawet 8 godzin przerobił a potem leżał tylko zakasał rękawy i do pracy nie ^^

Kasia22    541

Oczywiście że nie chciałabym żeby we wszystkim ustępował, w tym właśnie rzecz żeby poznać kogoś z ''jajem'': :D i się docierać :P

Jak się decyduję na rolnictwo to nie ma leżenia :P Trzeba robić a jak nie to kijem po głowie :lol: :lol: :lol: <zart> B)

Kasia pewnie jeszcze taki który by był taki wiesz cieższy do zdobycia a nie na każde zawołanie. No właśnie gosp, dużo pracy, dziewczyna ze wsi to rozumie i 20 % was jest skłonna do pracy i pomocy 80% widząc ciezką dolę rodziców ma gdzieś i idzie na etat za często marne pieniądze bez perspektyw na życie, o miastowych dziewczynach już nie mówię bo tamte to już w innym świecie żyją chociaż nie mówie ze wszystkie. Kasia masz krowy a ja strasznie lubię mleko jeszcze takie ciepłe do płatków na śniadanie w sam raz by było ;)

Robo reklamuj się bardziej, młody ambitny, w miarę przystojny, facet z pomysłem na życie i z perspektywami, elokwentny tajemniczy nie dający sobie na głowę wejść wiedzący co chce od życia, a ty zaraz z grubej rury walisz, zainteresuj dziewczynę niech sama odkryje co gdzie jest. Swoją drogą to ja tu spotkałem fajną dziewczynę taką z vervą nie bedę reklamował bo mnie ktoś ubiegnie a dziewczyna mi się spłoszy, już bym do niej leciał dzis ale mi sie sprawy trochę posrały ostatnio, zostałem sam z robotą na całego ale jeszcze 3 tygodnie i lecę do niej na skrzydłach :D . Ej taka reklama o podejmowaniu wyzwań.

Kasia22    541

No no to będziesz szalał:>

Ciii nic nie mów bo tu faceci jak sępy:> jeszcze Ci ją wyrwą :P :P :P

Właśnie Robo, troszeczkę wiecej reklamy:>

A Nie ten od razu wątpliwości ma: :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Reklama zajeb*sta: :lol:

a1fe26c2    36
Napisano (edytowany)

@Beti jak córka dorośnie to opacują ulepszone in vitro i chłopy nam nie beda potrzebne ;) (żartuje oczywiście)

Dzieworództwo jest znane od dawna. Było wykorzystywana przez Ligę. "Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy Cię nie zdradzi!".

Jak to się skończyło, to chyba wszyscy wiedzą? :)

Edytowano przez a1fe26c2

robo1980    42

aż taki to już młody nie jestem,za to bardzo przystoiny,wolny z wyboru...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jezeli mowa o czekiwaniach to przypomniało mi się jak mój kolega z ogrodnika nie miał dziewczyny i trapiło go ze nie ma z kim iść na studniówkę i wtedy chłopaki z klasy powiesili na gazetce szkolnej ogłoszenie które brzmiało: "szukam żony jak szalony, w dobrym stanie nie zużytej" pod spodem oczywiście jego numer telefonu, z datą tego castingu i w rezultacie przyszła tego dnia tylko pani dyrektor żeby złapać na gorącym uczynku sprawców tego dowc*pu :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się