Skocz do zawartości

Polecane posty

gregorius    123

Szczerze przeczytałem 2 posty Jacka-placka i moim zdaniem niezłe dopy wpierdziela, bo takie głupoty pisać to nawet w murzyna pale się nie mieści...

Przestań pier...ić i idź siać tą qq bo czasu i żony Ci braknie...

qatro44    2

Jacku-szanujmy się! sam widzisz,że wszyscy od razu się połapali że serwujesz nam tu opowieści dziwnej treści,mocno koloryzujesz i w sumie nie wiadomo

w co się bawisz?

banan575    104

No jest wiosna a zbliza sie lato sa cieplejsze dni to malo kto czas spedza przed kompem

Tworkowiak    103

Ty za to spędzasz czas na oglądaniu filmów wojennych :P Natchnęłaś mnie - może też coś obejrzę z tego gatunku.

banan575    104

Obejrzyj kilka z IIwojny to sam zobaczysz ze to bardziej wciaga niz forum.

Ostatnio ogladalam HELIKOPTER W OGNIU ale nie film tylko dokument jak weterani opowiadali jak to bylo na tej akcji.

banan575    104

Kiedys sluchalam sensacje jak nie moglam spac :D Zawsze w radiu leciala audycja tak kolo ,4 nad ranem

szmergiel    195

tylko jest jedno ale moja żona jest Blondynką jest że tak powiem piękna każdy mi jej zazdrości jednak jest Nauczycielką pracuje zawodowo i doi krowy w Pou zemną Pracuje takie ma życie heh ...

Ps : mam kochanke a kto mi zabroni i kochanka wie że mam żone i że jestem Rolnikiem i Pracuje zawodowo :) z Rolnictwa tak bym nie wyżył jak w dwoje Pracujemy zawodowo i Rolnictwo dodatkowo to mam Pięniądz zresztą nie jestem zadrosny o żonę bo kto poderwie żone funkcjonariusza nawet jak na imprezie jesteśmy to każdy wie że nie wolno czy innych imprezach ... Pozdrawiam

wreszcie juz wiem ,a tak dlugo mnie to korcilo czemu ta blondi wtedy jak jeczala to o jakims psie wspominala zebym uwazal bo jak sie dowie to sobie moze krzywde zrobic korkowcem. Witaj szwagier !!! he he he ps.duza masz kabine w tym nh ze sie miescisz he he he

daremw    128

sensacje XX wieku kiedyś jak leciało na jedynce lub dwójce to zawsze oglądałem, wołoszański miał jednak talent i zawsze się go bardzo dobrze słuchało, ale niestety ostatnio oglądałem to chyba jak byłem w szkole średniej czy nawet wcześniej, naweet się nie orientuję czy były później jakieś nowe odcinki :) jak były to chyba trzeba poszukać :)

jahooo    246

Z wojennych polecam "Zaginiony batalion" i "My iz buduschevo" cz 1 i 2. Jeden - oparty na faktach, a drugi S-F na temat I wojny

"Tajemnica Westerplatte" mne ne powalła na kolana, nestety. Tak samo"Generał Nil". Tematy ważne i ciekawe, ale wykonanie nijake.

WeSolyRomeK    17

Ja tam polecam takie tytuły "Suche majtki na dnie morza" dramat psychologiczny, "7 zabitych walczy o życie" przygodowy i western "pasły się konie na betonie"

Tworkowiak    103

Znów ktoś wpraca do tematu :P Poszukaj na wcześniejszych stronach do jakich wniosków doszły pewne osoby. Albo Banan Ci zaraz wyjaśni o czym mówię. ;)

banan575    104

hej to jednak nie ma dziewczyn chetnych ktore znacie na gospodarke?

No Ci co znaja to napewno nie beda sie dzielic z Toba.

A jak nie masz co robic to polecam filmy dokumentalne z II wojny :D

Albo caly temat DZIEWCZYNA NA GOSPODARKE przeczytaj, zajmie Ci to do wakacji :D ale dowiesz sie wszystkiego jakie dziewczyny sa, czego oczekuja i co w zamian moga dac.

Albo odejdz od kompa i wyjdz po za dom wtedy znajdziesz co szukasz

Edytowano przez banan575

szaman1    38

tylko jest jedno ale moja żona jest Blondynką jest że tak powiem piękna każdy mi jej zazdrości jednak jest Nauczycielką pracuje zawodowo i doi krowy w Pou zemną Pracuje takie ma życie heh ...

Ps : mam kochanke a kto mi zabroni i kochanka wie że mam żone i że jestem Rolnikiem i Pracuje zawodowo :) z Rolnictwa tak bym nie wyżył jak w dwoje Pracujemy zawodowo i Rolnictwo dodatkowo to mam Pięniądz zresztą nie jestem zadrosny o żonę bo kto poderwie żone funkcjonariusza nawet jak na imprezie jesteśmy to każdy wie że nie wolno czy innych imprezach ... Pozdrawiam

Z ciebie jest taki funkcjonariusz jak z piz*y gwóźdź

Xawier    32

Kiedys sluchalam sensacje jak nie moglam spac :D Zawsze w radiu leciala audycja tak kolo ,4 nad ranem

Jeszcze chyba w Zetce nadają coś koło 3 w nocy ale nie jestem pewien

konteno    1063

"Było, nie minęło" to tez nieźle się ogląda

spacerują naszpikowani elektroniką i znajdują całkiem ciekawe rupiecie

banan575    104

Jeszcze chyba w Zetce nadają coś koło 3 w nocy ale nie jestem pewien

Mozliwie ze to bylo na zetce, i mozliwie ze bylo to o 3 w nocy, bo to bylo latelm jak sluchalam ,a latem o 4 to juz zaczyna switac a wtedy bylo jeszcze ciemno

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się