Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szymi40    370

Tak chciałbym aby wiedziała o mnie co ja gdzie z kim kiedy bo bym wiedział jeszcze że jej na mnie zależy i nie stałem się dla niej obojętny,także żadnych tajemnic bo po co. Może jestem dla was dziwny ale wiecie co mało mnie to obchodzi mam swoje myślenie i się tego trzymam rękami i nogami na całego. Zresztą dziewczyna czy zona jak by sie tak wypytywała to stwierdziłbym że mnie dalej kocha, i jest zazdrosna o mnie bo nie chce sie dzielić z nikim mną. :D

A nie pomyślałeś o tym że chciała-by wiedzieć gdzie Ty z kim itd. żeby w tym czasie robić coś o czym lepiej żebyś nie wiedział.... ;[ :P

jahooo    244

Bajki były normalniejsze - cenzura miała też swoje lepsze strony, byle czego nie puszczano w TV. A dzisiaj - np cóż, " jaki kraj, tacy terroryści". Jeśli nie ma konkretnego planu edukacji dzieci i młodzieży, to w TV leci, co tańsze i głupsze, aby zapełnić czas.

Moje bajki to Bolek i Lolek, Reksio, Pomysłowy Dobromir, Pszczółka Maja, Miś Uszatek, Biały delfin Um - kto to jeszcze pamięta. A lecą cały czas - w krajach arabskich (na satce widuję) - bo tam się dzieci nie szprycuje byle czym, bo "czym skorupka za młodu ..."

sluchaj jak jej przysięgne wiernosc do konca to dlaczego ona ma mi jej nie dochowąc poza tym bede staral sie tak robic aby nie myslala aby cos kombinowac lub aby juz sily w ogole nie miala.

mietek86    4

Jaka jest pozycja na czarodzieja?

Czaruje całą noc a rano znika. :D

Tomek dobrze mówisz, jestem tego samego zdania ale w życiu bywa różnie.

daremw    128

Intuicja to tylko taki pic, w zasadzie to bardziej kojarzenie faktów i wyciąganie wniosków

jacek456788    0

lol widze że tu wielka zmiana codziennie, gasparrdo kukurydze sieję ale dziś pada deszcz to nie da rady . widze że te same osoby szukających wrażenień wirtalnych heh ....... dziś sobota Balety są ruszać .. Sam z Żoną dziś jadę po tańczyć sobie dawno nie byliśmy będą %%%%%%%%%%%5..............

Meg5    342

Wow Jacek gdzieś Ty był, jak Cię nie było ? :P

gasparrdo kukurydze sieję ale dziś pada deszcz to nie da rady

Ale jak widać propagandę dajesz radę siać przy każdej aurze ? :D

widze że te same osoby szukających wrażenień wirtalnych heh .......

A Ty po co tu zaglądasz ,jak nie szukasz wrażeń wirtualnych ? W sumie nie odpowiadaj ,bo idzie wyczytać z Twoich postów po co ? :lol:

Sam z Żoną dziś jadę po tańczyć sobie dawno nie byliśmy będą %%%%%%%%%%%5..............

Będzie ,będzie zabawa ,będzie się działo ... tylko by po % samochodem Ci się jechać nie zachciało :lol: Zapewne znasz statystyki, jak mało kto ? B)

daremw    128

ja dziś najlepszego kumpla zgarniam i też na balety, no chyba że przed jeszcze na jakąś kawkę się załapiemy :) może też jakiś procencik jak się kierowca znajdzie, kukurydza posiana (przed samym deszczem) także można sobie trochę popuścić wodze fantazji he he

jacek456788    0

u siebie to w wielkim tygodniu siałem kukurydze New Holandem ......... ale teraz to na usługach już 3 tydzień sieje już 250 ha obsiałem szacuje ze po nad 500 ha obsieje bo zamówień to mam do 15 maja codziennie ......... Żoną jadę po tańczyć taki we dwoje wypad heh żona uparła się ze mało czasu spędzamy razem :)

Wow Jacek gdzieś Ty był, jak Cię nie było ? :P

Ale jak widać propagandę dajesz radę siać przy każdej aurze ? :D

A Ty po co tu zaglądasz ,jak nie szukasz wrażeń wirtualnych ? W sumie nie odpowiadaj ,bo idzie wyczytać z Twoich postów po co ? :lol:

Będzie ,będzie zabawa ,będzie się działo ... tylko by po % samochodem Ci się jechać nie zachciało :lol: Zapewne znasz statystyki, jak mało kto ? B)

masz racje statystki sa ale od czasu do czasu muszę wypić %% a z skąd wiesz może kierocę będę miał lub TAXI lub żona kierowcą będzie poradzę sobie nie będę ciebie się pytał o rade ..... a nie raz i codziennie się zdaża do dobrze że żona jest to zajmie się wszystkim mnie to od rana nie ma do Póznych godzin nocnych i kochanke się odwiedzi heh . od ślubu już mi się znudziła radze co nie którym kochanki po szukać bardzo dobra alternatywa wiem cos na ten temat .......... wiesz znam statytki i wiesz co kolego " MEG5 " nie interesuj sie mną bo zapewne nie dorównasz mi Pracuje zawodowo i prawie wszystkie Kobiety za mną ogodają heh niestety taki świat jedni nie ma Kobiety woogole innia maja w nadzmiarze ..... dużo %%%% wypiłem w Życiu ale chciałbym to Zmienić ale nie stety nie mogę uzależnienie ... Prosty przepis przystojny zawsze Eleganckim zadbany trzeba być samochód nalepeij sportowy lub SUV jak w moich przypadku i przedewszystkim Pieniądz się liczy wiadomo pijesz najtańszą wodkę to nic nie złowisz najlepiej najdroższe Driinki ,wczoraj wracałem od siewu kukurydzy i skręciłem na pewną Impreze New Holandem z Gaspardo nawet fanie było ale kac morderca i żona martwiąca się ................Pozdrawiam

Edytowano przez jacek456788

Jacek skończyły sie egzaminy gimnazjalne nie bo widzę że do komputera się dobrałeś pewnie mamusia ci oddała ale nie ciesz sie długo bo jak będziesz mieć mało punktów to ci zamknie znowu, także ciesz sie nim póki masz. A jeżeli piszesz tak naprawdę to widzę ze jesteś pierdo.niety na maksa, nie wiem co bierzesz ale wiesz bierz mniej bo ci z mózgu cgyba już gombkę zrobiło i straciłeś możliwość myślenia trzeźwego, B) Zresztą jak bym miał robić żonie takie rzeczy jak ty to w ogóle wolał bym się nie wiązać

Edytowano przez zetorlublin7341

Meg5    342
wiesz znam statytki i wiesz co kolego " MEG5 " nie interesuj sie mną bo zapewne nie dorównasz mi Pracuje zawodowo i prawie wszystkie Kobiety za mną ogodają heh

Masz rację ,że wszystkie kobiety się za Tobą oglądają . ;) Powiem więcej ,ja też jestem kobietą :rolleyes: :P Tylko jest małe ''ale '' ...Ty się zastanów po co niektóre kobiety się za Tobą oglądają ? :lol:

Ps :Jesteś boski ...wymiatasz tu na forum :rolleyes: :lol:

jacek456788    0

tylko jest jedno ale moja żona jest Blondynką jest że tak powiem piękna każdy mi jej zazdrości jednak jest Nauczycielką pracuje zawodowo i doi krowy w Pou zemną Pracuje takie ma życie heh ...

Ps : mam kochanke a kto mi zabroni i kochanka wie że mam żone i że jestem Rolnikiem i Pracuje zawodowo :) z Rolnictwa tak bym nie wyżył jak w dwoje Pracujemy zawodowo i Rolnictwo dodatkowo to mam Pięniądz zresztą nie jestem zadrosny o żonę bo kto poderwie żone funkcjonariusza nawet jak na imprezie jesteśmy to każdy wie że nie wolno czy innych imprezach ... Pozdrawiam

Edytowano przez jacek456788

donweter1989    180

Uderz w stół i nożyce się odezwą. Poruszyliście temat bajek no i macie Jacka i jego historie. Tak czytam i czytam tego naszego wieszcza:-S i dochodzę do wniosku, że jednak wolę bajki z mojego dzieciństwa:-D

jacek456788    0

jest 2014 rok a wy jesteście chyba w czasach średniowiecza teraz trzeba iść do Przodu szukać nowych kobiet jest ich miliony można wybierać >>>>>>>>>>>>>>>>>>..

Ps : często New Holandem jak Pracuje w polu podjerdzam do Dyskotek Baru i można obserwować inne kobiety ale nie które to mają warunki i w temat zaraz ........ Pozdrawiam

jahooo    244

Przed zarejestrowaniem na agrofoto powinni wprowadzić psychotesty, bo nie wszyscy się widzę nadają do "bywania w internetach" :/

WeSolyRomeK    17

jest 2014 rok a wy jesteście chyba w czasach średniowiecza teraz trzeba iść do Przodu szukać nowych kobiet jest ich miliony można wybierać >>>>>>>>>>>>>>>>>>..

Ps : często New Holandem jak Pracuje w polu podjerdzam do Dyskotek Baru i można obserwować inne kobiety ale nie które to mają warunki i w temat zaraz ........ Pozdrawiam

Tym holandkiem to nie łudż się że jakąś wielką karierę zrobisz, wiem co piszę sam kiedyś miałem i szału nie było teraz jak jeżdżę t25 premium jest lepiej ale daleko do tego co było po wojnie jak miałem najszybszy rower we wsi....

PS pozdrawiam MATeuszka

Kipek1    2

Kolego jacek456788 komu i CZYM ty tu chcesz zaimponować?Pomyliły ci się fora,a jeżeli nie to pogratulować inteligencji szpagatowej!Mod powinien zareagować bo pisząc takie teksty obrażasz to forum i jego forumowiczów!!!Apropos funkcjonariusza to zdermij czapkę straszny posterunkowy a tą belkę ci zwieje.Rodzice cię nie kochali czy co?

Edytowano przez Kipek1

daremw    128

Ogólnie go nie kochali, tylko tatuś czasami w nocy :) to chyba wszystko tłumaczy

Tworkowiak    103

Tu nie ma o czym gadać. W liceum miałem kolegę co w pierwszej klasie bajkopisarzem mógł zostać jak ten tu obecny ...jacek... . Jak się okazało, że kłamie i po prostu pieprzy od rzeczy, do tego każdy go ignoruje to się przekonał, że to nie ma sensu. W drugiej i trzeciej klasie był już spokojniejszy.

Szymi40    370

Gdzie te dziewczyny -kobiety które kochaliśmy , z którymi pisaliśmy o których marzyliśmy...... :rolleyes:

biala513    68

Czytając wypowiedzi Jacka i traci się jakąkolwiek chęć do działania. :(

Edytowano przez biala513

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się