Skocz do zawartości

Polecane posty

cinek1808    27

To może ja się nadaję. W końcu Jan III Sobieski bym moim przodkiem ;D

też jesteś z rodziny szlacheckiej jak ja ? a należysz do ZSP?

jacus    94

podziwiam wasza wiedze na temat szariatu,arabow i rosji-tylko w rzeczywistosci jest dokladnie odwrotnie niz piszecie[nawiasem to arabowie wynalezli prezerwatywy] gdyby wygnac muzulman z moskwy toby na drugi dzien stanely wszelkie budowy, smieci by zalaly cale miasto, tarowiska by opustoszaly, w islamie mozna zawierac malzenstwa na chwile- spisuje sie kontrakt nawet na jeden dzien i mozna spokojnie.., rozwod to kwestia chwili w jeden dzien to mozna zalatwic a nie tak jak u nas pol roku.

sobieski to kolo mnie szedl na wieden-w tamtym roku byla okragla rocznica bitwy i z krakowa jechali sladami krola , po drodze deby sadzili az z ciekawosci popatrze na rynek czy jeszcze rosnie.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a mój pies jest przodkiem szarika z rudego i sie nie chwalę :D

cinek1808    27

Karolina coś Ci sie pomyliło twój pies nie może być przodkiem szarika chyba ze trzymasz zdechłego psa w domu? jedynie może być potomkiem szarika

Zero arabów w polsce i co nasze niewiasty miały by nosić burki, matko a ja tak lubie pooglądać aspekty kobiecosci, te piękne opalone nogi w mini działają na mnie jak lekarstwo na duszę te krągłości no poezja.. Dlkaczego polskas to kraj bez perspektyw, nie rozumiem to ze władza jest do d*py, to po to są wybory aby zagłosować mądrze a nie ciagle na nich wybierzmy kogoś nowego i się zobaczy na co ich stać. W końcu nowa miotła zawsze lepiej zamiata od starej, no nie. Bananku są proste sposoby, jeden z nich to przymuszenie ich do akceptacjii polskich realiów, nie wolno pozwalać na wybudowanie muzłumańskich szkół aby ich dieci sie nie zyły w własnym środowisku, muszą sie poprostu z nami mieszać przejmować nasze obyczaje, tak samo z strojem. Co do madrości to może kiedyś a spójżcie że są tak izolowani ludzie że nawet bardzo dawno się zdarzyło aby muzłumanin dostał nagrodę nobla. Cinek chcesz dowiedzieć sie jak ma na imię Lina, może Ewelina :D

daremw    128

podziwiam wasza wiedze na temat szariatu,arabow i rosji-tylko w rzeczywistosci jest dokladnie odwrotnie niz piszecie[nawiasem to arabowie wynalezli prezerwatywy] gdyby wygnac muzulman z moskwy toby na drugi dzien stanely wszelkie budowy, smieci by zalaly cale miasto, tarowiska by opustoszaly, w islamie mozna zawierac malzenstwa na chwile- spisuje sie kontrakt nawet na jeden dzien i mozna spokojnie.., rozwod to kwestia chwili w jeden dzien to mozna zalatwic a nie tak jak u nas pol roku.

sobieski to kolo mnie szedl na wieden-w tamtym roku byla okragla rocznica bitwy i z krakowa jechali sladami krola , po drodze deby sadzili az z ciekawosci popatrze na rynek czy jeszcze rosnie.

o moskwie nie mówimy bo to państwo w państwie i nijak się ma do samej rosji, tam jest inne życie, mówisz ż małżeństwa na chwilę, może i tak, nie znam się aż tak, ale przynajmniej wszystko zgodnie z prawem ich religii

rami    6

Arabowie i Żydzi to dwa narody które zalewają świat w dziedzinie gospodarki i jak na uczelniach wyższych i mają dar do robienia interesów np; żydowski Mosad jest uważany jako najlepszy wywiad a Arabowie są najbardziej zawzięci w dążeniu do osiągnięcia celu

banan575    104

Bananku są proste sposoby, jeden z nich to przymuszenie ich do akceptacji polskich reali.

Cinek chcesz dowiedzieć sie jak ma na imię Lina, może Ewelina :D

@Zetorku ten narod to niczym i do niczego nie przymusisz

A@Lina to moze A-LINA, EWE-LINA, KARO-LINA, :D

banan575    104

A to i tak nie ma znaczenia. Kto bedzie chcial sie spotkac sie z @Linka w cztery oczy to sie spotka i sie dowie jaki poczatek imienia jest.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tez macie problemy.... :blink: A to nie tajemnica że jestem Halina Karolina Blaszkowska z bierzmowania urszula, 26 lat kończe we wrześniu, mam 63 kg 170 wzrostu oczy niebieskie spotkac mnie można na terenie WPL, wyznanie chrześnijańskie, nie palę chyba ze tylko w piecu, nie piję chyba że tylko herbate no i chyba starczy żeby zamknąć mój temat.

Edytowano przez Lina

rolstudent    94

Spokojnie. Bo jeszcze dziwczyna zle ciasto upiecze i domownicy beda cierpieć. Jakbtam do swiat daleko? A tak apropo zaczynacie swietowac do soboty wieczorem czy dopiero po rezulekcjach i sniadaniu? U nas ksiądz mówi ze po wieczornej mszy juz można swietowac. I powiem szczerze ze mi to się podoba.

izolda789    12

ja mam taki cholerny zwyczaj że na swieta zawsze musi mnie podkusić do jakiegoś eksperymentu, teraz właśnie sie zastanawiam czy nie przedobrzyłam i nie zepsułam sobie sernika, ale to sie okaze jak go wyjme z piekarnika, ach te emocje ;)

jahooo    244

Uda się, uda :D

A co do muzułmanów - to zupełnie inaczej się zachowują , gdy są w mniejszości, w dodatku wykształceni, jak na naszych uczelniach i akademikach, a zupełnie inaczej, gdy są w większości, i to niewykształceni robotnicy i uchodźcy sterowani przez kapłanów.

My też mamy swoją mniejszość muzułmańską na podlasiu i kiedyś zamierzam się tam wybrać na wycieczkę. To tatarzy osiedli za czasów wojen ze Szwecją.

Ciekawe, jakie tam panują zasady, aby umówić się z dziewczyną na randkę :D

Rosja nie jest państwem demokratycznym i dość dobrze radzi sobie ze wszystkimi "nacjonalizmami", a w Europie z tym krucho, niestety. Na razie jesteśmy biedni i nikt do nas się nie garnie, ale to się może zmienić.

W moich stronach koniec postu dopiero po rezurekcji w niedzielę. W sobotę nie ma już ścisłego, ale nadal bez mięsa, raczej nabiał czy ryby.

daremw    128

zgadza się, mamy na podlasiu tatarów ale ich to bym nie kojarzył z ekstremistami muzułmańskimi :) jeszcze bardziej na wschód od sokółki a właściwie to bardziej okolice krynek, przejazdem byłem parę lat temu al jakoś niee widziałem nic nadzwyczajnego :) ostatnio moje trasy kończyły się na kamionce starej a tam ani śladu muzułmanów :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja mam taki cholerny zwyczaj że na swieta zawsze musi mnie podkusić do jakiegoś eksperymentu, teraz właśnie sie zastanawiam czy nie przedobrzyłam i nie zepsułam sobie sernika, ale to sie okaze jak go wyjme z piekarnika, ach te emocje ;)

Ja do mojego sernika już sie dobrałam :D tez się obawiałam więc trzymam kciuki za Twój.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się