Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@ andrzej nie ma problemu tylko czy ty wiesz w jaki kierunek na wyszogród sie jedzie?

@maniek jakie ciasto cie interesuje podaj konkrety bo przepisów mozesz dostać full ;)

biala513    68

A ktora zaprosi na przedświąteczne ciasto? :)

Z przedświątecznym to może być problem ponieważ u mnie w domu wprowadziłam zakaz jedzenia ciast przed świętami bo jakby się domownicy rozpędzili to na święta nic by nie zostało;)

daremw    128

A jak zobaczyłem powiadomieni o cytacie myślałem że jakaś łaskawa i życzliwa pani się znajdzie, ale jak zwykle życie rozczarowuje :(

Lina to chwała ci za to że jesteś uzależniona od cukru, bo jak byś wyglądała jak Rubik to było by straszne, matko aż strach sobie taką Anie wyobrazić. Przecież ciepłe jest najlepsze, sernik też ciasto dorżdżowe i mleko to połączenie idealne. Biała musisz sobie kupić sejf i chować do niego wypieki. :D

biala513    68

Niezły pomysł z tym sejfem. Muszę sobie kupić ale jakiś duży bo gdzie ja to wszystko zmieszczę;D

Biała skoro kochasz piec nie myślałaś sie utrzymywać z tego u nas jest dziewczyna co piecze na wesela i z tego żyje, robi to co lubi i sie w tym realizuje. :P

daremw    128

Oj biała nie bądź skąpa? A. Obiecam że przyjadę i to nie żart bo chcę sobie strzelić jakąś większą trasę po polsce ;)

Zetorlublin 7341 ja też uważam że najlepsza kobieta to taka która latem daje cień a zimą można się nią przykryć :)

biala513    68

Skąpa jestem z natury bo jestem Wielkopolanką i nic na to nie poradzę;) ale przed świętami nie będę miała zwyczajnie czasu na takie spotkanie więc zapraszam do mnie w maju. Na pewno coś dobrego upiekę specjalnie dla Ciebie;)

Daremw nie tak też żeby nie było nie wiadomo ile tej dziewczyny ale żeby nie miała wystających kości bo to mało apetyczne, słodki brzuszek i cała reszta ot wymarzona dziewczyna, no poprostu aby było się w co wtulić, w mroźne dni. :D

daremw    128

biała trzymam za słowo, to majówka nasza he he

zetorlublin7341 ale do wszystkiego da się przyzwyczaić, tak się zdaje tylko na początku :)

am1609    0

Lina ja tez tyle mąki i cukru kupuje i faktycznie patrzą się jak na wariatkę :P Kiedyś jeden pan (na widok mojego koszyka) w kolejce do kasy ryknął: "o bimberek będzie"

andrzej2110    529

@ andrzej nie ma problemu tylko czy ty wiesz w jaki kierunek na wyszogród sie jedzie?

@maniek jakie ciasto cie interesuje podaj konkrety bo przepisów mozesz dostać full ;)

Wiem, wiem :)

maniek183    8

Jakie to proste :D Coś dobrego łasuch jestem na ciasto straszny... Nie lubię ciast byle jakich czyli za słodkich że sam cukier i takich w których krem to prawie sam tłuszcz bo zwyczajnie umieram po tym są za ciężkie. Dobry przepis lub lista składników i adres? :P Lina na pewno wiesz które są warte uwagi.

Biała nie sejf a kasa pancerna więcej wejdzie.

A tak przy okazji pieczenia w domu, przychodzisz po pracy otwierasz drzwi a tam od progu takie zapachy mmmmmm od razu jestem głodny! Kupione to nie to...

rolstudent    94

Wy tu o ciastach piszecie a ja musze ciagnikiem jeździć. A zjadł bym jakies okruszki.a moze jakis zakalec :-D

daremw    128

Nie narzekaj, ja też od rana za kółkiem :) a zjesz jak wrócisz do domu... podobnie jak ja

Tworkowiak    103

A co robicie? Pewnie coś pod kuku.

My nie siejemy, to na razie w polu nic nie ma do roboty. Dziś np. sprzątam pokój. :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się