Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
biala513    68

Za 5 złotych to sama sobie wszystko wyczyszczę;) ale taka już jest natura Wielkopolan czyli są oszczędni i skąpi;D

Nie ma reguły w tym cały urok że wiesz i za mały i duży biorę tyle samo. Dzisiaj byłem u cioteczki, brakło miejsca na trzepaku, robiłem 7 sztuk około 40 minut razy 5 to wiesz na godzinę mam 35zł na małe co nie co jest. No wiesz biała nie dasz zarobić, ale ja robię tak że wiesz u mnie stary robi się jak nowy. :D

Edytowano przez zetorlublin7341

tomaszek25    1

tworkowiak he jakbys zgadł pomiedzy czyzew a ciechanowiec.

zresztanie ma co biadolic czas pokaze jak bedzie a bedzie dobrze;)

jutro do roboty bo do swiet coraz blizej

I panowie patrzcie, facet umie gotować :blink: , dziwne, umie sprzątać :blink: , podejrzane, umie prać :blink: , jakiś wariat, dywany myje teraz już przegioł, skąd on się urwał. :D No nie dogodzi nie da rady no nie da B) . A tam wiecie że pisze dla żartu. Ja zamiast vanischa dodaję niebieskich tabletek do wody w tedy ładnie włosie stoii. :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja piekę i to co kilka dni bo żyć bez ciast nie mogę. A takie domowe najlepsze jest. Co do świąt to mięsko na kiełbasę się pekluje i na pasztet, boczek do wędzenia czeka :)

I teraz panowie pewnie smaka złapali :P

co kilka dni :) no jakbym słyszała samą siebie heheh ja jak wchodze do marketu to na raz conajmniej 30 kg mąki, 30 cukru a ludzie zawsze dziwnie sie na mnie przez to patrzą ale niestety tego wyrabiam najwięcej heheh

tomaszek25    1

jej ciasto domowe jest najlepsze ale jak nie ma komu jak u mnie, bo ja sam poprostu nie wyrobił bym ze wszystkim, i zostaje jedynie sklepowe a juz nie to samo takie sztuczne jest. szacunek dla pań kture nie ida na łatwizne kupujac gotowe tylko same pieka i takie jest najlepsze;)

No wiadomo jak sie nie wywalisz to się nie nauczysz. No wiadomo co naturalne najlepsze nawet kobiety a te poprawiane to juz łee, niby ładnie wygląda a koło grzejnika nie stanie. :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@tomaszek25 to nie chodzi że niektóre ida na łatwiznę... ale skoro u niektórych rodzin dużo ciasta zmyka to własne pieczenie jest o wiele tańsze.... kupowac to by kupował ale trzeba we wszystkim kalkulować. Skoro jajka od własnych kur to co za problem dokupić składniki i miec tyle wyrobów żeby wszyscy byli syci.

biala513    68

Skoro jajka od własnych kur to co za problem dokupić składniki i miec tyle wyrobów żeby wszyscy byli syci.

Ja kury nie mam ani jednej. Jajka kupuje po 60 groszy za sztukę to jak np robię sernik i potrzebuję 10 jaj to nie wiem czy taniej nie wyszłoby kupić kostki sernika za około 20 złotych

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Możliwe że masz rację. Ja mam kury to nawet mam okazję zuzyć jaja na ciasto, dlatego mówiłam z mojego punktu widzenia a że ciast nigdy nie kupowałam to nie znam cennika i nie mam porównania więc mozesz mieć rację.

biala513    68

Ja ciasta też nigdy nie kupuje ale jak idę do piekarni to zawszę spojrzę na ceny ciast tak dla orientacji;)

izolda789    12

jak ktoś nie ma swoich jajek i sera to sie nie kalkuluje pieczenie sernika, a np u mnie w domu nikt nie chce jeśc ciasta, zaproszenie na świeta już jest takze i nie ma za bardzo potrzeby piec ciasta, ale choćby dla zasady trzeba ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

heheh no widzisz a u mnie jeszcze piecyk nie ostygnie a juz pół blachy nie ma takie mam rodzeństwo :D Jak ja bym chciała nie jeśc ciast albo nie lubic ich ehh wtedy bym była szczupła jak modelka ;)

biala513    68

Ja również jak coś upiekę to chwila i już nie ma no ale w końcu 8 osób w domu jest. Czasami jest tak, że jeszcze ciasto nie jest skończone a już wszyscy czekają na nie. Ja sama za słodkim nie przepadam oczywiście spróbuje tego co upiekę ale jakoś na więcej nie mam ochoty;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to dobrze że na więcej nie masz ochoty bo cukier tez uzaleznia tak jak mnie uzaleznił :D

andrzej2110    529

heheh no widzisz a u mnie jeszcze piecyk nie ostygnie a juz pół blachy nie ma takie mam rodzeństwo :D Jak ja bym chciała nie jeśc ciast albo nie lubic ich ehh wtedy bym była szczupła jak modelka ;)

Te pół blachy to dla mnie zostaje :D

maniek183    8

Dawno mnie tu nie było ale widzę że w smaczny moment trafiłem. Awaria piekarnika była tragedią hehehe

Jeszcze gorące a trzeba spróbować, chyba że to sernik. Dziwnie się patrzą? a wymiana ziarna na mąkę w młynie :D

Każdy ma swoje sekrety i o nie nie pytam, ale może jakiś dobry przepis na ciasto? Masa różnych tylko tych wartych uwagi niewiele... Czy za dużo bym chciał?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się