Skocz do zawartości

Polecane posty

Meg5    342

To prawda ,tylko że przeważnie te osobniki mleka pić nie chcą ^^

Edit:

Ogólnie rzecz ujmując ,powiem tylko tyle ,że inteligencji nie nabędziesz ,albo ją masz ,albo nie . -_-

Edytowano przez Meg5

daremw    128

z tym mlekiem to ściema, niby: pij mleko będziesz wielki :) lub będziesz silny... wypij pół litra mleka i spróbuj przepchnąć ścianę, wypij pół litra wódki, oprzyj się o ścianę a ona ci ucieka.

alkohol to jednak alkohol

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dobra namówiliście mnie na święta kupię sobie picolo i jak to sie mówi obalę sama z gwinta (brzoskwiniowe ma sie rozumieć) ;)

daremw    128

a ja jestem patriotą regionalnym więc głównie łomża wyborowa z browaru łomża lub rzadziej żubr dojlidy białystok :)

Czy ja lubię piwo? Hmmm, tylko w doborowym towarzystwie :D

czyli tylko razem z sobieskim, panem tadeuszem, chrobrym i wszystko obowiązkowo 0.7 :)

a na koniec chodzisz z czerwoną kartką xD

Edytowano przez daremw

Mironeks    6

@Lina nie ładnie z gwinta pić , zagrać hejnał bardziej profesjonalnie jest powiedzenie ;)

@Izolda a kto to Leszek twój przyjaciel ?

Marecki2922    11

Raczej nie.... przynajmniej napewno nie w kierunku czegoś poważnego.

Właściwie to podobnie myślałem gdy poznałem swoją żonę :P i ona podobnie myślała , więc wiesz nigdy nic nie wiadomo ;)

Edytowano przez Marecki2922

Mironeks    6

@Izolda pisz że po prostu do lustra lubisz pić ;) też tak można ale nie polecam .

@ kombajnjohndeere nie jestem znawcą win ale faktycznie mogą mieć właściwości odmładzające i to te patykiem pisane najtańsze

bo są bardzo chętnie kupowane :D

Piwo jak już to strong inne mi nie podchodzi względnie porter, Lina jak już szampan to oczywiście ruski nie ma lepszego, powiem ze u nas pijaki to juz są na drugiej stronie, został jeden weteran ale widzę że ma następców wśród młodzieży. Kolege mam co jest strasznym ciułaczem, na zabawie tylko piwo i nieraz zatańczył z dziewcyzyną, po za tym sumienny pracowity, przez normalne życie uzbierał nie małą sumkę , w końcu poznał dziewczynę po 3 latach pobrali się a najlepsze jak na weselu jak wszyscy jedli obiad poprosił o mikrofon i zabrał głos, odwrócił się do panny młodej i powiedział że ma prezent dla niej taki od siebie, nie było to byle co skubany uzbierał na nowę M4 za ponad 200tyś zł w Krakowie jeszcze nie widziałem dziewczyny która by się tak cieszyła. Także wiadomo kawalerka kawalerką ale oni weszli w życie bez brania kredytu to na starcie mieli dużo z górki. No ja tez nie powiem trochę. udało mi się odłożyć takze chyba nie będzie źle. Co do wina to oczywiście dobre musi być względnie swoje nalewki ale to tak dla kurażu i zdrowotności.

daremw    128

@ kombajnjohndeere nie jestem znawcą win ale faktycznie mogą mieć właściwości odmładzające i to te patykiem pisane najtańsze

bo są bardzo chętnie kupowane :D

tanie wino nie musi być zaraz złe, wprost przeciwnie, smakoszem nie jestem więc może i nie mam wielkich wymagań.

swego czasu na jakąś imprezę znajomi kupili kadarkę, kosztowała chyba 17 zł za butelkę 0.7 jest to wino owocowe czrwone, jakiś czas po tym w biedronce pojawiło się za chyba 7 zł co nie zmieniło faktu że mi dalej smakowało, no przynajmniej lepsze od zdecydowanej większości tych w cenach 40-100 zł :) ale podkreślam, ja się nie znam na winach ^^

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właściwie to podobnie myślałem gdy poznałem swoją żonę :P i ona podobnie myślała , więc wiesz nigdy nic nie wiadomo ;)

jeżeli ktoś przez całe spotkanie całe zainteresowanie kieruje ku mojemu autu a nie mojej osoby... ale to moje sprawy więc już prosze wszystkich o o koniec pytań w tym teamcie.

jarooo3013    1

sad sadem ale sprawiedliwosc i tak musi byc po stronie chlopskiej,gdyz kobiety doganiaja facetow w spozywaniu alko ;[ panowie zbiorka pod sklepem ;) 789 co tam fresco, kawaler 5,5zlocisza i tez pieknie wchodzi,a jakie pozniej schizy to normalnie poezja :D

Z win podchodziło mi specjal owocowy, ale jak spróbowałem kijafę to nie piję innego aż do momentu kiedy zrobiłem sobie nalewkę z malin i powiem że nie chcę nic innego a za 4zł raz próbowałem i powiem że nie leży mi w tym temacie. Mój wójek robi dobre z czarnego bzu wozi kolegom do roboty ale on to robi hobbystycznie więc wiecej rozdaje niz wypije :D Izolda zadne wyrośnięte, na zabawki nie reaguję, mozesz na randkę podjechać złotym BMW i powiem że jak mnie nie zainteresuje twoja osoba to tym bardziej auto jakos nie mam schizy w temacie samochodu, czy bogactwa, i nie dziwię się dziewczynie że tak reaguje, bo sam bym był zniesmaczony taką osobą. ^^

Edytowano przez zetorlublin7341

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się