Skocz do zawartości

Polecane posty

martina    23

To był mój pomysł :P Wymyśl sobie swoje zajęcie a nie mnie robotę zabierać :lol:

wilczek    4

mysle ze nie bedzie mi dane zobaczyc tego :( niestety no chyba ze przyjedziesz i bedziesz u mnie talerzowala jelonkiem:)??

spokojnie bedzie i zajecie dla 2 testerek:)

Edytowano przez wilczek

SZYMANOX    376

Heh ,niezły temat :D -niezłą komedię by szło napisać na jego podstawie :P U mnie to samo co u @ wilczek dziewczyny na traktorze nie zobaczysz,w ogóle na polu to chyba cud jakaś dziewczynę zobaczyć w moich okolicach,u mnie takowych dziewczyn a gospodarkę nie ma chyba w całym powiecie <_< Ciekawie by wyglądała jakaś dziewczyna w mtzcie :lol: :D

tomaszpa1    0

Maniaa, jak testujesz jd to zapraszam do mnie :D , tylko musialbym najpierw swoja kobiete uprzedzic o tym fakcie:P

Maniaa    0

mysle ze nie bedzie mi dane zobaczyc tego :( niestety no chyba ze przyjedziesz i bedziesz u mnie talerzowala jelonkiem:)??

spokojnie bedzie i zajecie dla 2 testerek:)

zawijam kiecę i lecę :lol:

jacu    5

dziewczyny się kłócą oj nie ładnie,losowanie zrobimy Marcie damy testować c330 a Maniaa będzie testowała jd :rolleyes:

martina    23

To ja poszerzam moje kompetencje na inne maszyny rolnicze np. kombajny czy sieczkarnie :P

A czemu mam dostać gorsze maszyny?? O nie nie zgadzam się :P

Edytowano przez martina

Maniaa    0

No z ponad 200 będzie :D Ale co tam ; D czego się nie robi dla rozwoju branży :D

Spokojnie Martina podzielę się z Tobą JD :D

Michufarmer    21

To trzeba się zebrać i wybrać na wycieczkę w strony Martiny i Mani :D

Osobiście nie widziałem, ale kolega mi mówił, że jego siostra Fendtem 312 z 3 przyczepami jechała B)

Można? Można!! :D

Wilczek moja Astra też ok, ostatnio przeszła przegląd bez problemu. Zimówek jeszcze nie zakładam - za ciepło ;)

martina    23

Albo inaczej :) Ty dostajesz JD a ja resztę marek :)

A zastanawiam się jaką kolejną kategorie prawa jazdy sobie zrobić: T czy C??

tomaszpa1    0

ja w swoim asortymencie moge zaoferowac do testu ciagnik zetor lub jd i kombajn nh , w mojej wsi jest około 15 nowych ciagnikow takze mozna było by dosiąść nie jednego ,,rumaka'' takze dziewczyny do dzieła:)

jacu    5

dobra dobra a najpierw cenę podajcie ile test ma kosztować bo bida na wsi liczy się każdy grosz to która taniej testuje?

wilczek    4

martina jezeli nie masz A to zrob sobie :) dziewczyny na motorach fajnie wygladaja

Michufarmer , bierzemy Bertonki i lecimy:p

martina    23

Ale z C masz większe możliwości :) To jeszcze kwestia do przemyślenia.

Kat A już mam :)

Co do ceny to już cennik ustalamy na miejscu a zależy od marki i ilości rumaków po maską :) Dodatkowo liczone za prace w polu. W gratisie zdjęcia :)

Dobra pora iść spać :)

Dobranoc wszystkim :P

Edytowano przez martina

Maniaa    0

Ja tam na A nie zrobiłam i nie robię, mimo że mnie namawiają znajomi :D

Ja tam się jakoś boję :D

Zadowoliłam się moją kat. B :D A dorobić to mogę T co najwyżej :D

Edytowano przez Maniaa

Michufarmer    21

Co do ceny to już cennik ustalamy na miejscu a zależy od marki i ilości rumaków po maską :) Dodatkowo liczone za prace w polu. W gratisie zdjęcia :)

To sobie chłopaki za te pieniądze kupią nowe ciągniki ;p

Koleżanko Maniaa rób kategorię A i zakładamy klub motocyklistów na AF B)

Ja lecę spać bo jutro pierwszy dzień w nowej pracy B)

Dobranoc

Edytowano przez Michufarmer

slawny    6

tylko ze kategoria C w rolnictwie ci sie nie przyda no chyba ze masz w nim solówkę jakas, takze C to samo co B tylko ze na wieksze samochody, ciagnikiem z przyczepa nadal nie mozna jezdzic, no chyba ze sie zrobi c+e to wtedy jest juz full wypas, mozliwosci wielkie ale koszta w porownaniu do T nieporownywalnie wieksze.

jacu    5

no chętnie wpadaj tylko jesteś już zajęta, Twój chłopak by mi dał że mu pannę podrywam :rolleyes:

@Flash Foward co do prochów...utopia dla państwa? podatki? Po pierwsze, kwitłby handel prochami na czarno, i każdy miałby w głębokim poważaniu podatki. Po drugie- uzależnieni od prochów, i osoby które przedawkowały- to obciązenie budżetu. Po trzecie- legalizacja narkotyków bo kazdy ma prawo decydować o sobie? Najlepszymi klientami dilerów są nastolatki- podatne na wpływ otoczenia, z problemami którymi nie mogą sie uporać, łatwo im wcisną prochy, słabe na początek, potem awans- spróbuj czegoś lepszego. I dzieciak utopiony.

Może słowo którego użyłem(utopia) miało zbyt patetyczny wydźwięk, ale jestem pewien że wprowadzenie legalizacji 'trawki' i innych tego typu lekkich narkotyków jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż zabranianie rozprowadzania używek w naszym kraju. Ludzie działają według pewnych schematów które wyjaśnia psychologia i nie należy z tym walczyć po prostu. Napisałbym więcej i zrozumialej na ten temat, jednak to nie miejsce do takich wyjaśnień.

chcialbym to zobaczyc nie widzialem mlodej dziewczyny jadacej Ciagnikiem :) niech mi ktos powie czemu??:P

Mało dziewczyn jeździ ciągnikami, jednak jak już wcześniej tutaj pisałem, u mnie w okolicy można spotkać młode niewiasty ujeżdżające przeróżne ilości koni mechanicznych. Wprawdzie takie dziewczyny 'na wymarciu', jednak jeszcze istnieją.

Edytowano przez FlashForward

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się