Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie gumofilc a półbuty może trochę duże rozmiarowo nie wiem stopa je przeraża fakt wyglądam w nich jakbym miał kajaki ale co poradzę że mam duże nogi

a1fe26c2    36

Może to zaleta? Nie zapadniesz się w śnieg czy błoto jak inni z mniejszymi butami. :)

Izolda - to zależy jak daleka rodzina?

Szymi40    370

Następnym razem się nie uśmiechaj jak ci zębów brakuje. :o [żart] udawaj zranionego -bidule bierz panienkę na litość :P może cie która przytuli....

Edytowano przez Szymi40

a1fe26c2    36

A to prędkość trzeba mieć odpowiednią. Najlepiej równą z prędkością ciągnącej zawodnika motorówki. :)

Edytowano przez a1fe26c2

Na litość nie zamierzam nikogo łapać,. Śmiejcie się z moich butów, muszę zamawiać na allegro, albo u szewca, nr 47/48, do zalet jak kopnę kogoś wiecie gdzie to zaboli. Panowie nie cwaniakuję bo nie zabardzo umiem ale mnie się musi udać ja innego rozwiązania nie dopuszczam do głowy

biala513    68

Na litość nie zamierzam nikogo łapać,. Śmiejcie się z moich butów, muszę zamawiać na allegro, albo u szewca, nr 47/48, do zalet jak kopnę kogoś wiecie gdzie to zaboli. Panowie nie cwaniakuję bo nie zabardzo umiem ale mnie się musi udać ja innego rozwiązania nie dopuszczam do głowy

To nie jest źle z tym rozmiarem. Mój kuzyn ma numer buta 52/53 i to dopiero kajaki;D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

chabecina :) Iza jaka skromna :)

Ale szymi nie wielkość a technika działa cuda. najgorsze to idziesz do sklepu a tu nie mam gdzie nie gdzie się znajduje ale ciężko, ale powiem ze mi nie przeszkadzają przynajmniej się stabilnie stoii :D a kroka jak walniesz to z 1,5m dobrze mi się o dopłaty pola liczy :P

Edytowano przez zetorlublin7341

izolda789    12

U nas mówią ,,jaki but - taki fi..t '' tak że pozazdrościć :blink:

Szymi bo się już na mnie w domu dziwnie patrzą jak co jakiś czas wybucham śmiechem do kompa :D

Kwietus    1

W mojej miejscowości mieszka dziewczna,która potrafi wszystko związane z rolą i się tego nie boi ,a jest ładna :D

Ma 16 lat :P

Szymi40    370

To szybciutko pukaj do jej drzwi i serduszka bo ci ten skarb ktoś z pod nosa zgarnie :rolleyes: tylko z ,,tymi sprawami''poczekaj -ona ma dopiero 16 lat! :P

banan575    104

I jak to mówią co wieś to inna pieśń, Ja jak poszłam z domu to dostałam wyposażenie jak koleżanka wyżej napisała a oprócz tego krowa z cielęciem 40tyś i 15ha

No kochana w mojej wsi jak bys przyszla z takim wyposazeniem (15ha) to ludzie by patrzyli jak na bogata.

No i chyba bys miala najlepsze maszyny w calej wsi.

a1fe26c2    36

Chyba według prawa to już można z taką 16ką? Tylko co to za przyjemność? Ale zdarzają się amatorzy niedojrzałych owoców. :)

Edytowano przez a1fe26c2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się