Skocz do zawartości

Polecane posty

Jak chcecie lubczyku mam sporo mogę sprzedać bardzo ładne sadzonki ^^ . Ale od niego lepszy jest fenkuł, mężatki zróbcie sałatkę mężom to zobaczycie co się będzie dziać B) . Nic by nie musiała dosypywać, są inne sposoby na pozbycie się natręta, może go przydusić poduszka w nocy :D . A ciekawe co by się stało jakby wyciągnął tego węgorza za pierwszym podejściem :blink: .

izolda789    12

Fenkuł?? Przecież to się niemowlakom podaje żeby działało wiatropędnie ;) To ja już sobie wyobrażam te efekty :D

qatro44    2

Zetorlublin - każdy i każda chce węgorza i to najlepiej za pierwszym razem...ale rachunek prawdopodobieństwa{czytaj życie}

jest nieubłagany...ale to jest najlepsze,że każdy wierzy w swoje szczęście-i dobrze-komuś przecież musi się udać...

Quatro no wiesz nieraz komuś się poszczęści i trafi na tą pierwszą jak to mówią od strzała :D . A ktoś inny na nic nie moze trafić, nawet na tą żmiję, takie szczęście :( . Izolda tak fenkuł ale nie liście które są używane do herbatek dla niemowlaków tylko korzeń, a dokładnie łodyge to białe. Wiem bo mieliśmy fajną babkę od zielarstwa i roślin leczniczych, strasznie wyczulona na te rośliny, i mówiła dziewczyna że jak będą karmić swoich facetów tym to będzie lepiej, no po prostu niebieskie tabletki przy tym to małe piwo :lol: A bo on wydziela soki takie gorzkie po krajaniu, to nie dodajcie cukru, tylko trochę mleka. Lubczyk dobry ale lepsze są jego kłącza, bardzo dobra jest sałatka z nich, i sos świetny do mięsa. A tak w ogóle piszcie mi po imieniu jakby się dało, bo juz nie chcę zmieniać avatara. Jestem Tomek.

Edytowano przez zetorlublin7341

andrzej2110    529

Jak chcecie lubczyku mam sporo mogę sprzedać bardzo ładne sadzonki ^^ . Ale od niego lepszy jest fenkuł, mężatki zróbcie sałatkę mężom to zobaczycie co się będzie dziać B) . Nic by nie musiała dosypywać, są inne sposoby na pozbycie się natręta, może go przydusić poduszka w nocy :D . A ciekawe co by się stało jakby wyciągnął tego węgorza za pierwszym podejściem :blink: .

Czemu mężatki?? Panny nie mogą??

variotta    8

jeżeli macie problem z zawieraniem znajomosci , w poszukiwaniach itp. to mój kumpel poleca zapoznac sie z lekturą "ZASADY GRY " (Neil Strauss) (są 2 tomy) , kumpel twierdzi, że dość gruntownie odmieniła jego spojrzenie "na świat" oraz że to jego najlepiej zainwestowane 5dych w życiu :)

wozak    2

Macie poczucie humoru,w waszym wieku lubczyk...to już chyba porada dla osób po osiemdziesiątce...

Marecki2922    11

A znacie taki dowcip

Rozmawiają koledzy w podeszłym wieku , jeden mówi

-pamiętasz w wojsku dawali nam brom ?

-no pamiętam

-wiesz co u mnie dopiero teraz zaczoł działać :D

wozak    2

Myślałam że u mężczyzny jedna część ciała zazwyczaj sztywna jest a tu ....

Marecki2922    11

Przypomniało mi się jak moja koleżanka (mieliśmy wtedy może po 16-17 lat) pyta mnie

-wytłumacz mi co to znaczy że facetowi staje ? :D

andrzej2110    529

Przypomniało mi się jak moja koleżanka (mieliśmy wtedy może po 16-17 lat) pyta mnie

-wytłumacz mi co to znaczy że facetowi staje ? :D

Wytłumaczyłeś dogłębnie?? :D

Marecki2922    11

To była tylko koleżanka

Co innego jej siostra - dużo mógłbym opowiadać :wub:

Edytowano przez Marecki2922

Marecki2922    11

Słowami nie dałem rady wytłumaczyć jej tego co jej siostra zrozumiała więc musiałem zademonstrować , start był tak szybki że nigdy nie mogła zobaczyć jak to działa od samego początku więc często próbowałem to zjawisko pokazać :wub: :D

Szymi40    370

Słowami nie dałem rady wytłumaczyć jej tego co jej siostra zrozumiała więc musiałem zademonstrować , start był tak szybki że nigdy nie mogła zobaczyć jak to działa od samego początku więc często próbowałem to zjawisko pokazać :wub: :D

Ale cwaniara -niby nie mogła zobaczyć początku....a ja myślałem że to faceci są wzrokowcami :o teraz napisz co było dalej jak już byłeś [większy] :P

qatro44    2

Ja to już duży chłopiec jestem i wcale nie czekam Marecki na pikantne szczegóły...ale o jedno muszę zapytać; czy 'kręciło' Cię samo demonstrowanie

tego zjawiska? bo tak to zabrzmiało...czy też grzecznie czegoś tam nie dopowiadasz?...

Thomas2135    1186

Trzeba było jej nagrać kamerą to by sobie puściła na zwolnieniu :D

Nie doczytałeś jednego z postów. Sytuacja działa się jak mieli po 16-17 lat. W tamtych czasach to nawet prądu nie było. ;)

Żart oczywiście, ale koleżanka jakaś dociekliwa była. Wydawało mi się, że takie rozmowy od zawsze były tabu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się