Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
smerfy2210    0

Jest takie może nie ładne powiedzenie więc proszę się nie obrażać, Lepsza starsza wypoczęta niż młoda nie zaczęta.

ha haha mineło 5 minut jak przeczytałam to-efekt? nadal się śmieje :D haha

sumer    0

odnośnie konkursu coś administracja czyta ten temat

www.facebook.com/AgroFoto/photos/a.10150365839733531.345593.232644013530/10151955966283531/?type=1&relevant_count=1

mariuszd93    489

Marisz chcieliscie wybory misski.

To teraz Wam odpowiem Zglasz sie 10dziewczyn i Wy je oceniacie i 9 dziewczyn dostaje od 20 do 100 glosow ze sa ladne. A jedna ma 0glosow.

I Jak Ona ma sie czuc???? Wy panowie tego nie zrozumiecie nigdy, bo Wy nie jestescie dziewczyna.

Ja nic nie ukradlam Wy chcieliscie zrobic wybory MISS wiec prosze bardzo.

A Ja chce zrobic zabawe dla dziewczyn zeby zadania wykonaly a Wy bedziecie oceniac. To wybory miss a zadania dziewczyn to calkiem co innego.

Ponownie zapytam Jak ma wygrac w konkursie miss dziewczyna co ma 30lat z nastolatka??? Jak cala gimbaza bedzie glosowac na nastolatke.

@Mariusz jak twierdzisz ze ukradziony pomysl. To napisz tu publicznie na czym ta zabawa polega.

Nie wiem na czym polega , chodzi mi o samą ideę konkursu dla dziewczyn , dziwnym trafem Twój pomysł zbiegł się w czasie z innym , bardzo podobnym , który to właśnie Ty uznałaś za kiepski ogólnie mówiąc .

Mniejsza o to , jestem za konkursem , przynajmniej coś by się działo .

Uważam jednak że jak już pisałem, bierzesz sie za to od niewłaściwej strony , i wątpię żeby coś z tego wyszło.

Co do konfrontacji 18 a 30 lat , to nic nie jest przesądzone , znam dziewczyny 40 letnie, którym wyglądu i figury zazdroszczą nastolatki

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jest takie może nie ładne powiedzenie więc proszę się nie obrażać, Lepsza starsza wypoczęta niż młoda nie zaczęta.

Ja za rozumowaniem chlopaków to nie nadążam :D Czasami dziewczyny są atakowane jak to się źle prowadzą, że nie czekają na tego jedynego... a teraz wnioskuję tym przytoczonym powiedzeniem, ze "młoda nie zaczęta" według co niektórych nie jest wartościowa bo doświadczenia nie ma?? ;)

smerfy2210    0

40 letnie dziewczyny? chyba kobiety ;) nie umniejszaj im zmysłowości, jakiej nastolatki nie posiadają. Nastolatka może być zgrabna, ładna itp ale nigdy zmysowa-to przychodzi z wiekiem (powiedzenie z winem). A wszelkie starania nastoletnich "siks" (wybaczcie to określenie) do bycia kobiecą i zmysłową kończą się zazwyczaj tym, że ubierają się i zachowują wulgarnie. Panowie, co pobudza bardziej Waszą wyobraźnię? Miniówka nie zasłaniająca nawet bielizny czy subtelny rozpierdak, który nie odkrywa do końca ale też nei zasłania całkiem, dekolt po pępek czy bluzka z małytm dekoltem ale za to z koronkową wstawką, gdzie ta koronka nie zakrywa całkiem ale tez nie odsłania piersi? Pozdrawiam :)

askakonik    0

Powiem wprost i brzydko - najładniejsza, najbardziej "cycata", a leniwa panna na gospodarkę się nie nadaje:P, ładną buzią i dwoma lewymi rękami w polu się nie robi.

Szymi40    370

Ja za rozumowaniem chlopaków to nie nadążam :D Czasami dziewczyny są atakowane jak to się źle prowadzą, że nie czekają na tego jedynego... a teraz wnioskuję tym przytoczonym powiedzeniem, ze "młoda nie zaczęta" według co niektórych nie jest wartościowa bo doświadczenia nie ma?? ;)

Widzisz @LINA bo może niektórzy chłopcy jak panienka [niezaczęta] niewiedzą co i jak :) a jak już ,,doświadczona'' to sama ich poprowadzi.... :rolleyes: ;)

andrzej2110    529

To zależy od chłopaka. Dla jednego będzie lepsza "napoczęta" a dla drugiego "nie napoczęta" a dla trzeciego będzie to bez znaczenia.

ptaszyna    125

Marisz chcieliscie wybory misski.

To teraz Wam odpowiem Zglasz sie 10dziewczyn i Wy je oceniacie i 9 dziewczyn dostaje od 20 do 100 glosow ze sa ladne. A jedna ma 0glosow.

I Jak Ona ma sie czuc???? Wy panowie tego nie zrozumiecie nigdy, bo Wy nie jestescie dziewczyna.

Ja nic nie ukradlam Wy chcieliscie zrobic wybory MISS wiec prosze bardzo.

A Ja chce zrobic zabawe dla dziewczyn zeby zadania wykonaly a Wy bedziecie oceniac. To wybory miss a zadania dziewczyn to calkiem co innego.

Ponownie zapytam Jak ma wygrac w konkursie miss dziewczyna co ma 30lat z nastolatka??? Jak cala gimbaza bedzie glosowac na nastolatke.

@Mariusz jak twierdzisz ze ukradziony pomysl. To napisz tu publicznie na czym ta zabawa polega.

Nie przejmuj się wiecznymi krytykantami typu @mariusz93 co nie wiedzą o co chodzi ale na wszelki wypadek będą zniechęcać, tak na marginesie współczuje jego kobiecie (mieć w dom takiego zgreda). Ludzi jak Ty którzy chcą coś robić, działać ( choć może nie mają do końca sprecyzowanych planów) powinno się chwalić i dopingować i może coś podpowiedzieć a nie tylko krytykować, ale to taka polska specjalność ludzi ponad przeciętnych - zgnoić.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A nie jest to odbierane w ten sposób, że skoro kobieta chce się tym zająć to z góry ustawiacie że, musi być złe??? Pomysł super, wrescie dziewczyna może zostać oceniona pod kątem inteligencji, bystrości i wyobraźni a nie zewnętrznego wyglądu... więc ja trzymam kciuki za pomyslną realizację :) I jak tak co niektórych czytam to nie dziwię się, ze są problemy z dziewczyną na gospodarkę... poprostu nie zakładajcie z góry ze coś nie wyjdzie, że sie nie opłaci, we wszystkim trzeba czasami ryzykować bo los naprawde czasami płata figle :)

izolda789    12

Smerfetko co to ten "rozpierdak" ? ;)

Dziewczęta jedzmy dzis pączki, podobno ile pączków dziś zje panna, tylu w tym roku adoratorów ;)

banan575    104

Kochana to jest to co chlopcy widza co rzuca im sie w oczy, i wzbudza w nich wyobraznie

Sama kiedys pisalas ze wolisz miec rozpierdak z tylu. :D

A jak facet niedoświadczony i dziewczyna niedoświadczona to się razem będą uczyć, a ile zabawy będą mieć. Popieram smerfetkę zmysłowość to cecha którą nabiera się z wiekiem. Młode panny ubierające się nie wiadomo jak wyzywająco myślą że są fajne. może są seksowne ale to nie to co np 30 letnia kobieta w sukience będzie bardziej ponętna. Delikatny dekolt z koronka jak to mówi smerfetka i miniówka i jak widzisz to wyobraźnia działa. A jak się widzi wszystko na wierzchu to może fajne ale przez chwilę

klopocik91    1

Oj koleżanka Smerfy to wie o co chodzi. Żadna frajda jak jest wszystko na wierzchu. Wszystkie kobiece kształty powinny być wyeksponowane ale delikatnie. A mądra dziewczyna wie jak to zrobić

rafals2    1

Młode dziewczyny które się ubierają w sposób wyzywający po prostu lubią mieć wielu adoratorów i lubią być w centrum uwagi. Ja osobiście wolę te "normalne" dziewczyny bo te które w inny sposób się ubierają wyglądają czasami jak z ulicy :P:)

kawakawa    3

Dziewczęta jedzmy dzis pączki, podobno ile pączków dziś zje panna, tylu w tym roku adoratorów ;)

no to kilku adoratorów mogę się spodziewać...:)

Tworkowiak    103

Dziewczyna/Kobieta nie musi mieć nic odsłonięte. Wystarczy, że ładnie się uśmiechnie i intrygująco spojrzy i już może zawrócić w głowie. A jak się zobaczy ten błysk w jej oku, "to coś" czego każdy szuka w drugiej osobie, co powoduje, że serce zabije mocniej i czego nie da się określić w prosty sposób to nawet nie zwraca się uwagi na to czy ma fajny "rozpierdak" czy niema. :P

rafals2    1

Dziewczyny jedzą pączki i modlą się się żeby poszło w cycki a nie w d*pę :P

mariuszd93    489

Nie przejmuj się wiecznymi krytykantami typu @mariusz93 co nie wiedzą o co chodzi ale na wszelki wypadek będą zniechęcać, tak na marginesie współczuje jego kobiecie (mieć w dom takiego zgreda). Ludzi jak Ty którzy chcą coś robić, działać ( choć może nie mają do końca sprecyzowanych planów) powinno się chwalić i dopingować i może coś podpowiedzieć a nie tylko krytykować, ale to taka polska specjalność ludzi ponad przeciętnych - zgnoić.

Kolega się mści za to http://www.agrofoto.pl/forum/topic/66778-rozmowy-o-wszystkim-i-o-niczym-osob-w-zwiazkach/page__st__1360#entry1303007

i za to http://www.agrofoto.pl/forum/topic/68362-prasa-zminnokomorowa-vicon-itp-opinie/page__st__40#entry1313206

sam nie wie o co chodzi ale że jest takim jak sam to określił "zgredem " to lubi się przyczepić , a że kobiety pewnie nie ma to na mnie trafiło :P , jestem zajęty :D

Twoja opinia jest dla mnie tak ważna jak to ile śniegu napadało 42 lata temu w Afryce :P

kawakawa    3

pamiętacie wierszyk? po co swary, po co kłotnie, wszak i tak skończymy w d.. zupie :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się