Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

skoro w temacie aut i kasy jestesmy to przypomniało mi się jak na jesieni mój były powiedział mi: "teraz zabiorę cię do jednego z droższych miejsc" no i pojechalismy na stacje beznzynową :D

pedro2    341

Aaa to w tym szkopuł, jutro jadę do banku i na zachód po Audi :lol:

A jest w ogóle albo inaczej czy istnieje taka dziewczyna która chciałaby się umówić z biedakiem który w dodatku ma tyle pieniędzy ze ledwo ciagnie do pierwszego a i z wyglądem jest też nie teges. Ps na audi mnie na pewno nie stać tym bardziej na BMW

rolstudent    94

Jak tak to poczytałem to aż i mi się przypomniały stare czasy. Jak to krowa mi na maskę wskoczyła jak jechałem z ludźmi na imprezę. Jak vectrą jedynka się na dyskoteki śmigalo po set kilometrów. No to panie i panowie po chwalcie się czym teraz śmigacie?

banan575    104

No ja smigam mondeem ale tylko wtedy jak moj podpity :D

Milej pracy i udanego dnia zycze :rolleyes:

Marecki2922    11

Obecnie to zafira 1,8 z gazociągiem kiedyś maluszek , polo , fiesta, alfa romeo ,merol 190 no i najlepiej wspominany mitsubishi galant 1,8 z 83 roku

Jeździłem też galantem 2,3 z 82 r. też poezja

A swoją złapałem na maluszka i cacko to on już wtedy nie był :D

Moja zohą śmiga nie tylko wtedy gdy wracamy od szwagra :D

smerfy2210    0

nie myślałem, że na agrofoto jest ktoś kto zna matematykę Banacha lub się jej uczy :D

Spotkanie z miara na agrofoto było dla mnie tak niespodziewane jak pierwsze spotkanie H. Steinhausa z S. Banachem. :D.

Nie zalety ciała i majątek dają szczęście, lecz prawość charakteru i zalety umysłu

swoją drogą widze, że dość ogarnięty jesteś w temacie :) ja mam teraz drugi termin z analizy zespolonej...troche pokpiłam sprawę to mam-co do jej nauki to moje lenistwo jest jak cyfra 8, kiedy sie położę, jest nieskończone :P

a Ty studiujesz matematykę albo coś ścisłego, gdzie teorie miary miałeś ? :)

Powiem Ci, że moja reakcja też była niespodziewana :D Naprawde miło sie tak zaskoczyć :)

slawek2209    78

honda accord niezawodny japoński samochód

Edytowano przez slawek2209

rolstudent    94

ty z tymi zakretami to uwazaj, niedawno w okolicy 2 chłopaków zgineło bo smigali wlasnie tak na zakrecie, tylko ze niewiedzieli ze piasek na asfalcie jest, wyrzuciło ich i na czołowke z volvo cx90 poszli, dobrze ze przezyły dziewczyny z tyłu i ci z volvo

ja smigam ostanim wypustem golfa III w ekskluzywnym wydaniu ze skrzyna automatyczna i kremowa tapicerką

donweter1989    180

Ford fiesta 1,3 benzyna 1996r. d*py nie urywa, ale dla spokojnego kierowcy starczy. Najważniejsze, że ma hak i dobrze się sprawuje.

andrzej2110    529

A co to za różnica czym jedziesz?? Jeśli auto cie zawiezie i przywiezie to obojętniej jakie jest i tak wykona to samą robotę.

donweter1989    180

Dla mnie nie ma różnicy, ale w czasach szpanu fiesta nie błyszczy zdaniem niektórych. Ja wychodzę z założenia, że sąważniejsze inwestycje niż auto. Samochód zmieniam gdy się rozkraczy na dobre.

marcin1832    3

niemieckie samochody dla szpanu albo ludzi z kasą :) ja stawiam na precyzje i niskie koszty utrzymania,japończyk to jest to :rolleyes:bez awarii tylko bieżąca ekspolatacja i nieduże spalanie :rolleyes: Mitsubishi Carisma 1,6 :wub:

marcin1832    3

no chyba ze masz jakieś szczególne audi b4 wyrózniające się z tłumu :rolleyes: a niemieckie samochody są paliwożerne co ma wpływ na nasz portfel,poza tym jaka awaryjnosc ;)

....

wozak    2

@izolda789 nie obrażaj naszych aut one są nie zawodne nie bierze ich żadna korozja jak jadę krajową 8 to lekko 140 ,a mąż trzyma się klamki

Edytowano przez wozak

marcin1832    3

koledzy co mają audi czy bmw wkoło maja czesto jakieś części do wymiany i do szpeca pod komputer tez nierzadko jeżdzą,bo wkoło coś nawala ;[

izolda789    12

Wozak a w jaki sposób ja je obrażam?? to że uważam że są dla ludzi z klasą?? to @marcin mi tu próbuje jakaś awaryjnośC wmówic

Jak czytacie moje posty to ze zrozumieniem, proszę.

marcin1832    3

nie obrażam tylko chodzi np.o roczniki około 2000 i wyżej tam czesci nie kosztują kilka dziesiat złotych tylko kilkaset :unsure: no i ta mania na stare bawarki <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się