Skocz do zawartości

Polecane posty

banan575    104

Ja tez nie rozumiem ze zabalowac a potem ciezko wstac.

Teraz to az tak nie baluje, no ale jak jadym na balety, to 3cia jest jak wrocimy, no i godz 8 no i jestem na nogach. Poranna kawa i czlowiek zyje. Tylko ze ja na baletach tancze

No chyba ze ktos pojechal cygarow sie opalil, wodka lub piwem opil, pol dyskoteki przestal no to nie dziwne ze rano ciezko wstac, bo ten alkohol trzyma

sumer    0

Wiem wiem, no cóż jeśli chodzi o czas dostępu to....każdy mierzy swoją miarą-jeśłi wiecie co mam na myśli ;)

Jest σ-ciało to można określić miarę.

Gumiaki klasyczne czarne z wyglądu ale ciepłe, lekkie i z pianki. Najnowszy szyk mody :D .

szaman1    38

O to muszę sobie kupić czarne z pianki bo zielone już nie modne :D Jak to dobrze zorientować się na forum

smerfy2210 jak się człowiek utupie nóżkami to pół biedy, gorzej jak się utupie czystą wtedy to krzyż pański :)

banan575    104

Jezeli juz cos co ma was pobudzic a nie lubicie kawy to tylko poranny prysznic.

Tak jak prysznic obudzi, tak zadne inne srodki tego nie zrobia

W niedzielę myć samochód? Wczoraj nie było czasu?

Niedziw sie, za jakies 20lat to niedziela to tylko z nazwy zostanie

smerfy2210    0

Jest σ-ciało to można określić miarę.

.

haha jak miło przeczytać, że ktoś jest w temacie :) Po prostu padłam :D N aszczęście teorie miary mam już za sobą-nie przepadałam za nią, choć teraz analiza funkcjonalna..jeszcze większe zło :P

@Iza jak łądnie nazwane-podróżowałam :D

banan575    104

A w jakiej intencji tam bylas?????

W katedrze czy ogolnie w Czestochowie

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A w jakiej intencji

Karol0    3

nie widzę problemu we wczesnym wstawaniu, szczególnie jeśli jest taka potrzeba, ja po 2 godzinach snu mogę normalnie funkcjonować, na szczeście nie mam hodowli to przynajmniej zimą mogę sobie pospać :P też sobie dziś urządziłem przejażdzkę ale motorem, taka pogoda aż grzechem by było się nie przejechać

P.S. sezon motocyklowy 2014 uważam za otwarty B)

izolda789    12

Na Jasnej Górze nie byłam, ale w kościele Św. Apostoła Piotra i Pawła na mszy prowadzonej przez Ks. Cyrana, polecam.

Widzę że mamy dawcę organów na forum ;)

rafals2    1

Nie nazywaj motocyklistów dawcamj bo nimi nie jesteśmy to jest po prostu nasza pasja :)

Karol0    3

trzeci post w tym temacie a już zdążyłem zostać dawcą organów :P niestety iza muszę cię rozczarować z moim motorem to nie tak szybko :D Na egzorcyzmach byłaś?

jacek456788    0

Bo jest tak zwana rotacja stada a ona jest płynna dziś jest 100 a jutro będzie 10 a pojutrze 200

jestem z pogranicza Powiatu Żuromińskiego i Mławskiego i Ciechanowskiego Cukrownia Glinojeck odemnie jakieś 10km a ty z kąd jesteś ???? ......... wiesz w Oborze to sam nie wiem ile jest cieląt ile krów Mlecznych nie Pracuje w tym na co dzień aby Pola znam to najważniejsze sporo krów teraz do szło do kupiłem też całe stado 44 sztuki całe gospodarstwo z budynkami i Hektarami i inwentarz wiem że sporo krów ocielonych jest ale nie doje to nie wiem nawet Paszę też mało mieszam Paszowozem zazwyczaj jak Żona jest to sama tym zajmuje się wczoraj rozmawialiśmy bo Mechanikuje sobie to Przepisy zmieniają się a to szkoła służba i w Polu a to zabaluje się czasami aż za mocno zawyczaj latem %%% sam z tym wszystkiego nie ogarnoł bym to jest pewne mam Pracownika Żonę która podstwą jest i Rodzice i Teśćie też codziennie Pomagają a mnie to nigdy nie ma .... A propo żony to nie odejdzie heh a jak ktoś by kręcił się o bok żony to bym musiał interweniować i połamane kości i po co to wszystko jeden to aż w szpitalu wylądował każdy się mnie bo kto tknie żone Policjanta .... Pozdrawiam

Edytowano przez jacek456788

jacek456788    0

jak bym zobaczył jak ktoś szaleje Quadem po Polu to bym go osobiście ukarał taki człowiek nie wobraża sobie ile nie bezpieczeństwa stwarza sobie a później szpital ..... teraz to sąsiedzi nasyłają Policje zazwyczaj także już uniknąć można wielu wypadkom .....

a1fe26c2    36

ee tam afrodyzjak.... przez żołądek do serca, jak dobrze ugotowane to i zwykła pomidorowa bedzie afrodyzjakiem :D

Po co jechać objazdem, kiedy można na skróty? Do serca najbliżej jest przez klatkę piersiową. :)

Meg5    342

analfabeci ?? człowieku wiesz mi mam na pewno wyższe wykształcenie skończył Technikum Rolnicze i się chwali heh teraz kwalifikacje i stopień i grupę podwyższam także CIEMNIAKIEM nie jestem i dzieckiem tez nie jestem i już mam Żonę jak nie jedni na tym Forum to są starsi ode mnie i na pewno jeszcze długo nie znajdą drugiej Połówki .......... moja Żona przed słubem zadeklarowała żeby do Policji załapać się to trzeba mięć i wykształcenie wiadomo jak ktoś ma średnie to z braku laku przyjmą na Końcu i wykształcenie w tym zawodzie lub mięc orientacje Mechaniczną ii jak ktoś ma kat C+E też ma łatwiejsze szanse jak w moim przypadku mam uprawnienia na samochody ciężarowe także trzeba być sprawnym fizyczni też i mieć pozwolenie na Broń to nie każdy może zdobyć i mieć psychikę i umieć dochować tajemicy służbowej nawet nic żona nie może wiedzieć ....nie dawno z Rodziny mojej dostał się do Policji Kuzyn......... 30.06.2012 był nasz śłub moja Żona przed ślubem zadeklarowała że będzie tylko pracować zawodowo a w Rolnictwie nie będzie więc miałem tylko Pracować zawodowo i w Polu Pracować i usługi świadczyć a chodowli mieli Rodzice ale Żona po ślubie zadeklarowała że będziemy w dwoje wspólnie Pracować i razem Dorobimy się i już jest Ha za mało chcę powiekszyć o co najmiej drugie tyle i ciągnik około 400 km zakupić i Obrę Budować Hodowlę zwiększyć a jest chyba z 200 sztuk i na Dzieci nie mamy czasu widzimy się tyliko wieczorami i to jeszcze jak służby nie mam a czasami to tylko przez telefon rozmawiamy bo inaczej byśmy nie mieli kontaktu z Sobą .......powiem szczerze że teraz to w Zimę to kilka razy biliśmy po tańczyć nawet w Dwoje na Dykotekach,znam w Okolicy kliku zapalonych Rolników i co z tego Kawalerzy zamiast znaleźć żóne tylko trzeba się umieć zachować i po rozmawiać nie tylko o krowach w moim przypadku byliśmy razem 3 lata byliśmy parą i to nie prawda że ładne dziewczyny do miasta wyjerzdzają mnie się trafiła Blondynka i Pani nauczyciel krowy doi i zdąża jechać do Pracy w Domu ogranie w Podwórku i w Polu pomaga to jest żona .????maże o dziecku ale czasu Brak dla kogos trzeba tyrać.... .kiedy w Pole ruszacie ?? Planowałem w tym tygodniu z nawozami ale zastanawiam się na Ozimę po siać i Obornik na Początku Marca wozić i Orać i siew zbóż na Połowie zastanawiam się czy zimy nie będzie ? Pozdrawiam

Ja Cię proszę ,naprawdę Cię proszę ,pisz po Polsku i nie wyrabiaj takiej opinii Policji i w ogóle ... :unsure: Ja nie jestem polonistką ,też mi się zdarzy błąd ,ale jak Ty piszesz ''wiesz mi '' ,a nie wierz mi '' to już na samym początku zaprzeczasz ,że w Policji jednak analfabetów nie ma . :wacko: Nie piszę tego złośliwie ,tylko po prostu po raz drugi nie da się czytać Twojego postu i już nie będę się czepiać błędów ,co samej estetyki pisania .

Nie doczytałam Twojego postu do końca ,bo mam problem . :( Jakbyś mnie ukarał mandatem tak wypisanym, to i tak by to był najśmieszniejszy dzień w moim życiu ,ponieważ śmiałabym się do łez z treści :lol:

Przepraszam ,ale nie mogę się powstrzymać ... :D Przypomniał mi się stary kawał jeszcze o Milicjantach .

Milicjant zauważył ,że z wielką uwagą przygląda mu się mały chłopczyk . Dumny z faktu bycia Milicjantem ,pyta chłopca .

Chłopczyku co mi się tak przyglądasz ,pewnie podoba ci się moja czapka ?

Na to chłopczyk odpowiada .

Nie proszę pana .

A to pewnie chciałbyś taką pałkę mieć ?

Nie ,nie chciałbym proszę pana .

Milicjant nieusatysfakcjonowany odpowiedzią chłopca ,myśli ,myśli i...

Wiem ,ty chciałbyś kiedyś zostać Milicjantem ?

Nie proszę pana ,ja się dobrze uczę :D

PS: Kolego czasem do Sierpca jeżdżę i zdarza mi się przekroczyć prędkość . :ph34r: Czatuj na mnie ,jak w Sierpcu też bywasz . :D

Pozdrawiam ...

Edit:

jak bym zobaczył jak ktoś szaleje Quadem po Polu to bym go osobiście ukarał taki człowiek nie wobraża sobie ile nie bezpieczeństwa stwarza sobie a później szpital .

Musze się do czegoś przyznać . Dziś szalałam na polu quadem ... -_- :lol:

Edytowano przez Meg5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się