Skocz do zawartości

Polecane posty

izolda789    12

Sławek a co jeśli kobieta nie może znaleźć pracy w swoim zawodzie ?? ;) Ty jesteś NA czy Z ?

bystra    26

Sorki nie zaglądałem a tutaj taka dyskusja...

To zakładam garniak, kolacja ze śniadaniem może być?? :D Mundurek zawsze i wszędzie z przyjemnością założę, galowy czy bojowy?? Sikawke też wezmę w razie W :lol:

Jeszcze nie słyszałem żeby jakaś kobieta przyznała sama że jest piękna, zgrabna i seksowna... No może poza naszą sexbombą @Banan :P

Świece to się znajdą ale z kolacją może być gorzej, a o śniadaniu to pomyślimy :P ale sikawkę to weź bo nie wiadomo kiedy może się przydać :D

@Banan lepiej powiedz co mam na tą kolacje ugotować :P

wozak    2

Ja mam wrażenie iż większość traktuje to forum jako odskocznie bo tu może swobodnie wypowiedzieć się co myśli i czuje,a czy szuka tej prawdziwej drugiej połowy ...raczej wątpię zabieracie się do tego jak mucha do smoły ;)

slawek2209    78

Sławek a co jeśli kobieta nie może znaleźć pracy w swoim zawodzie ?? ;) Ty jesteś NA czy Z ?

ja jestem Z i dodatkowo pracuje.Mówią "szukajcie a znajdziecie"

Nie rozumiem co za różnica z czy na jak mają się ku sobie to sobie poradzą. Dziewczyna może pracować gdzie chce dla mnie nie ma to znaczenia, liczy się tylko to aby była szczęśliwa i zadowolona z tego co robi. Banan banan wychodzimy wychodzimy to już mój 2045 wyjście na razie bez rezultatu ale nie poddajemy się nie poddajemy się. A jak się nie trafi to ktoś w końcu musi być tym singlem nie

izolda789    12

teraz wozak masz troche racji

zetor liczysz swoje wyjscia??? jak są 2 osoby z to sie zaraz problem tworzy, wiem z doswiadczenia

. Wozak liczy się też szczęście w tym, jak masz pecha to i tak ci nic nie da, mój kuzyn ma juz 4 dziewczynę w tym roku a dopiero jest koniec lutego ale on jest jak to wy mówicie dziewczyny przystojny i na jego widok płci przeciwnej robi się słabo. No niestety nie każdy to ma i się z tym urodził. Izolda śmieję się moze nie tyle ale duzo

Edytowano przez zetorlublin7341

Najśmieszniejsze to jest to ze on no mówiąc rwie dziewczyny na teksty typu ru..asz się czy trzeba z tobą chodzić i inne a dziewczyny na nie reagują, ja jakbym wypalił z takim tekstem to bym zerwał w centralnie w zęby więc czasami wolę się nie odzywać. Izolda mój pech jest większy twój do mojego to mały pikuś zaręczam cię

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no jak pech to pech ;) ja sie już nawet z moim zaprzyjaźniłam :P

Ty nie masz pecha..... dla Ciebie jest poprostu przeznaczony ktoś bardzo wyjątkowy i On Cie juz pewnie szuka ale egzemplarze limitowane długo się szuka :)

banan575    104

Jeszcze nie słyszałem żeby jakaś kobieta przyznała sama że jest piękna, zgrabna i seksowna... No może poza naszą sexbombą @Banan :P

Bo to @Pedro jest stara zagrywka dziewczyn, one zawsze o sobie tak mowia ze sa brzydkie po to zeby facet im powiedzial ze sa piekne

Ale widze ze jest dalej stosowana

Edytowano przez banan575

pedro2    341

Ja mam wrażenie iż większość traktuje to forum jako odskocznie bo tu może swobodnie wypowiedzieć się co myśli i czuje,a czy szuka tej prawdziwej drugiej połowy ...raczej wątpię zabieracie się do tego jak mucha do smoły ;)

Odskocznia jak najbardziej, a przy okazji może coś uda się zdziałać... ;) To mówisz że źle się do Bystrej zabieram??

Bystra nie słuchaj ich, żadne ostrygi i inne wynalazki :P Ja prosty chłop ze wsi, nakręcisz gołąbków czy kołdunów i będzie miodzio :lol: na koniec zsiadłego mleka popić i wystarczy :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@ pedro i chleb z wodą i cukrem na deser niech poda :)

banan575    104

Tylko @Pedro z @Bystra umow sie w niedziele.

Na poczatek wystarczy kawa i cos slodkiego.

Czemu w niedziele??? Bo wtedy ujrzysz piekno @Bystrej

bystra    26

Ja wiejska dziewczyna i ostryg na oczy nie widziałam to co bym z nimi miała zrobić

@Pedro ja mleko sprzedają na ciepło i zsiadłego nie znajdziesz to se kaca nie poleczysz :P @Banan skąd wiedziałaś że ja tylko w niedzielę do ludzi się upodabniam? :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ee tam afrodyzjak.... przez żołądek do serca, jak dobrze ugotowane to i zwykła pomidorowa bedzie afrodyzjakiem :D

banan575    104

bo @Bystra ja psycholog.

Bo to samo ja robie, caly tydzien charowka, a w niedziele moge sie odwalic jak dzaga do kosciola czy gdzies na wyjscie :D

rolstudent    94

fajne są tu dziewczyny, nie mozna powiedziec ze nie, tylko to ze mamy za bardzo specyzowane oczekiwania, wszystko psuje, nie jest łatwo, Tym bardziej wam dziewczyny szukajace chlopaka do siebie, powodzenia zycze dla wszystkim, I apeluję o odwagę, jak ktos sie wam podoba to sie odzywajcie do tej osoby, moze zaczynajac od głupich pytań

wozak    2

@pedro hm nie mi oceniać jak Ty postępujesz z kobietą istotny jest efekt a z tego co widzę to każdy bawi się słowami,a każdy z nas jest istotą żywą i liczy a wręcz cieszy się że ktoś ma względem danej osoby zainteresowanie :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się