Skocz do zawartości

Polecane posty

wozak    2

Masz poczucie humoru albo tak zależy Ci na facecie on nie będzie czekać na Ciebie koleżanko bo każdy facet patrzy jeśli jest nie znajomy wizualnie bo swój to wie co bierze ,,, a zatem nie grymaś bo przysłowia to chyba znasz ...

banan575    104

Ubierz szpilki, sukienke, zakiecik pomaluj oczy to @Pedro juz na pazurki nie bedzie patrzyl. ;)

bystra    26

Dzięki za radę dziewczyny, może jeszcze operacje plastyczną zdążę zrobić żeby chłopak zawału nie dostał he, he :lol:

banan575    104

Zreszta to Ty @Bystra masz RDV ;) Ja staralam sie pomoc zeby na @Pedro wrazenie zrobic. No ale Ty zrobisz jak to Ty uwazasz

bystra    26

@Banan żebym mogła się spodobać Pedrowi to musiała bym parę lat sobie odjąć, nie powiem ile ale różnica jest spora więc nic innego mi nie zostało jak operacja ;)

banan575    104

No jak ja sobie 10odjelam po salonie kosmetycznym, to Tobie wystarczaly by szpiki kiecka i mascara :D

A tam zaraz operacja może wystarczy jakiś face lifting nie ma to jak natura jej operacyjnie nie wolno poprawiać. A co ma wiek do miłości jeżeli dziewczyna co ma 18 lat zakoch*je sie w facecie co ma 30 lat to dlaczego nie moze być na odwrót, bardzo duzo jest małżeństw gdzie kobieta jest starsza i żyją i się dogadują, powiem że taka starsza kobieta to ma juz poukładane w głowie a wiadomo jak to z młodymi dziewczętami jeszcze same od zycia nie wiedzą co chcą nie mówie ze wszystkie takie chca żeby nie było nalotu na mnie

Edytowano przez zetorlublin7341

bystra    26

Tylko jak ludzie patrzą na faceta z młodą panną, a jak na starą babę z młodym chłopakiem........

@Banan szpilki, ładna kiecka i makijaż chyba mi nie pomoże a wizyta w salonie to wyjście na jeden raz a potem co dalej? ;)

banan575    104

Co dalej????Wraca sie do rzeczywistosci.

A na salon to od czasu mozna sie skusic, zeby salon wydobyl to z kobiety co jej facet na codzien nie tego widzi.

izolda789    12

Bystra a czemu Ty takie komplesky masz?? Pamietaj że każda z nas jest piękna, trzeba tylko to piękno wyeksponować

Tomasz78    287

Właśnie podsunęłaś mi bananku temat, dlaczego faceci i nie tylko oglądają się za innymi a swoich polówek nie doceniają ?

nie wiem jak u was jest ale u nas jest wiele takich małżeństw mamy juz 21 wiek ludzie inaczej ju ż patrzą na te sprawy po za tym wraz z wiekiem różnice się zacierają nie mówię tu o ekstremach np ona 30 lat a on 15 tylko już 10 lat różnicy między nimi wydaje mi się nie straszne a jeżeli się kochają i świata poza sobą nie widzą to ich sprawa a nie kogoś innego. Bystra dasz radę wy kobiety to macie swoje sposoby banan ma ich setki nie :lol:

izolda789    12

Bo najlepsza zabawa dla was facetów do gonienie króliczka, a jak króliczek złapany to już mało atrakcyjny

banan575    104

Właśnie podsunęłaś mi bananku temat, dlaczego faceci i nie tylko oglądają się za innymi a swoich polówek nie doceniają ?

Doceniaja swoje, ale na poczatku jest zauroczenie a po slubie codziennosc, widzi sie dzien w dzien, i czasami nie dostrzega tego ze ta moja kobieta to bogini seksu.

A taki salon taka boginie z kobiety potrafi zrobic, az mezowi galy opadaja z wrazenia.. :D

Edytowano przez banan575

W tym temacie się nie wypowiadam bo nie wiem jak to jest niestety. Idę na kolację na kiełbaskę dzisiaj wędzoną na nielegalnym dymie, palce lizać jakby się dało to bym wam przesłał trochę ;)

bystra    26

No właśnie @Tomasz dlaczego?

@Izolda bo mi matka natura zapomniała dać urody i nie mam co eksponować

a czy wy panowie potraficie odróżnić zauroczenie od miłości? bo mi się wydaje że nie do końca

izolda789    12

Bystra nie pleć głupot, wyślij mi zdj na priv to Cie wyprowadze z błędu, jedzcie kiełbase bo afrykański pomór coraz bliżej, nie długo moze nie być z czego zrobić kiełbasy

banan575    104

@Bystra albo mi wyslij. Ja Ci powiem co facet w Tobie ujrzy i co go oczaruje. :rolleyes:

smerfy2210    0

@bystra-tak na początku należy Ci się ochrzan, ponieważ KAŻDA kobieta ma w sobie coś szczególnego i niepowtarzalnego co powoduje, że ma "to coś". Nikt nie mówi, że jest to widoczne na pierwszy rzut oka, mogą to być naprawde drobnostki, np spojrzenie...powoduje, że z pozoru zwykła rzecz a powoduje ciarki u drugiej osoby. Kwestia by być świadomym swoich atutów i je wykorzystywać :) mylisz się, że nie masz czego eksponować, szkoda, że nie widze Ciebie bo zaraz bym Ci powiedziała :)

ha ha dziewczyny nie ma to jak solidarne wyprowadzanie kobiety z "urojonych" kompleksów :) miło zobaczyć tą jedność :)

bystra    26

Dziewczyny to dobrze że mnie nie widzicie to lepiej dla was :P

@smerfy2210 ja tam nic szczególnego w sobie nie widzę jedynie to same wady oczywiście w wyglądzie.....to powiadasz że mam urojone kompleksy

Faceci są wzrokowcami i nie patrzą co w środku tylko liczy się co na zewnątrz

Edytowano przez bystra

,, Babska solidarność" co do zauroczenia czy zakochania niestety też ci nie pomogę bo słabo się orientuję , mnie matka natura też zapomniała dać paru rzeczy ale dobrze jest jak jest pocieszam sie ze zawsze mogło być gorzej nie. Jak smerfetka powiedziała każda ma w sobie to coś tylko musi się znaleźć facet to coś znajdzie i wyciagnie na wierzch. Bystra jeżeli myślisz że miałbym się żenić z kobietą która ma wygląd super laski i nie wiadomo co a nie ma w sobie tego czegoś co mi będzie odpowiadało to powiem że dziękuję za taki układ. Nie jest tak źle, mnie wujek do obory nie wpuszcza bo krowy jak mnie ujrzały to przez 3 dni nie dawały mleka tak się przestraszyły :D

Edytowano przez zetorlublin7341

bystra    26

Szybciej to ja emerytury się doczekam niż takiego faceta :P

boje się pomyśleć co Ty możesz mi doradzić

Edytowano przez bystra

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!