Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
smerfy2210    0

nie było mnie 2 godzinki i tylee ciekawych rzeczy :) będę bronić wszelkich instrumentów dętych i nie ma się co ścierać, każdy ma swój gust i wrażliwość muzyczną więc nic nikomu do tego :) co do matmy to pomoge (jestem na 4roku czystej matmy, więc wiecie) :)

izolda789    12

koma ja tak w skrócie nazywam nas wszytskich na tym forum.

smerfy ja jestem wielką fanką orkiestr wzdętych ;)

dawid3p    357

koledzy zapraszam od obejrzenia filmiku ktory nakrecilismy razem z moja klasa ;)))

mozna zobaczyc blondyne w akcji ;dd

:D no no no :D chyba trochę nie w temacie :ph34r:

banan575    104

banan

a ty jestes fanka jak widze ? disco z pola ?

Fankà??? Fanka moze nie ale jak takie rytmy slysze to nogi same do tanca porywaja.

Posluchaj. Ale zapamietaj jedno TEGO RYTMU NIGDY NIE POCZZUJESZ JAK NIE BEDZIESZ Z DZIEWCZYNA NA PARKIECIE;

http://www.youtube.com/watch?v=rqGkAA3atW8

koma666    162
Napisano (edytowany)

banan

takie rzeczy tez przerabiałem nie mówie ze nie, ale dla mnie to nie muzyka, bo muzyka to sztuka, a disco polo to tylko takie cos do zabawy i tylko do zabawy, nic wiecej, zeby tworzyc muzyke trzeba miec talent i dusze, a disco polo moze tworzyc prawie kazdy

dlatego nie nazywajmy disco polo muzyka, to jest nuta do zabawy i tak to trzeba traktowac, jako zabawe bo do tego nadaje sie swietnie, ale o niczym nie opowiada, niczego wnosi, wszystkie te numery sa o tym samym, to jest proste i banalne

Edytowano przez koma666

izolda789    12

rolstudencie ja cie zaskocze, bardzo lubie ryk bizona jak mu sie tak do oporu gazuje :) i jeszcze warkot jumza :)

koma666    162

oooo dzwiek bizona to muzyka, lepsza od disco polo, uwielbiam te 6 garów, zadne tam john deery ani inne sie nie umywaja do bizona z056

banan575    104

banan

takie rzeczy tez przerabiałem nie mówie ze nie, ale dla mnie to nie muzyka, bo muzyka to sztuka, a disco polo to tylko takie cos do zabawy i tylko do zabawy, nic wiecej, zeby tworzyc muzyke trzeba miec talent i dusze, a disco polo moze tworzyc prawie kazdy

dlatego nie nazywajmy disco polo muzyka, to jest nuta do zabawy i tak to trzeba traktowac, jako zabawe bo do tego nadaje sie swietnie, ale o niczym nie opowiada, niczego wnosi, wszystkie te numery sa o tym samym, to jest proste i banalne

Ale o to chodzi zeby wlasnie oderwac sie od pracy i zabawic sie. A do zabawy potrzebny jest CHLOPAK i DZIEWCZYNA i muza discopolo

Izolda kolejny plus masz ode mnie zo nie ma jak andoria sw 400 dzwięk nie do pobicia coś czuję ze każdy tu dziś czyha na ten 1000

Mironeks    6

Izolda to kumbojem jezdzisz w żniwa jak byś jezdziła to kolega byłby bardziej zaskoczony :blink:

banan575    104

I zas jedno i to samo gospodarka dzwiek maszyn i nic wwiecej.

lolek201991    0

Co do discopolo no to wiadomo prosta muzyka, lekka, skoczna i rytmiczna. Tekstami z reguły nie powala, są zazwyczaj mało ambitne. Poezja to nie jest, ale chyba takie te piosenki mają być. Dzięki temu zachęcają do beztroskiej zabawy a nie do zastanawiania się nad sensem istnienia:D Według mnie to najlepsza muzyka taneczna. Co najważniejsze, przy tej muzyce każdy w tańcu się odnajduje:)

rolstudent    94

silnik w bizonie fajnie pracował nie powiem, mój bizon służy teraz komuś z okolicy różana, ale w tucano silnik merca pracuje równie pięknie, za to nie znoszę dźwięku ciapka i 60

jarooo3013    1

to ja zapodam dowc*pa na temat warkotu. pewnie znacie no ale Goscu popycha panne od tylu ale warkocz mu prfzeszkadza. Ale nic jedzie tak i jedzie az wkoncu sie wkurzyl i mowi do niej, wez warkocz wez warkocz a panna wrr wrr wrrr ;)

izolda789    12

no no rolstudent burżuj że sie claasem buja, nie taki pionek jak ja ;)

ja jeśli już na bizonie to jako pasażer rekreacyjnie co by się przypudrować troszke ;)

andrzej2110    529

Co do discopolo no to wiadomo prosta muzyka, lekka, skoczna i rytmiczna. Tekstami z reguły nie powala, są zazwyczaj mało ambitne. Poezja to nie jest, ale chyba takie te piosenki mają być. Dzięki temu zachęcają do beztroskiej zabawy a nie do zastanawiania się nad sensem istnienia:D Według mnie to najlepsza muzyka taneczna. Co najważniejsze, przy tej muzyce każdy w tańcu się odnajduje:)

Za to bardzo ambitne jest darcie ryja na koncercie rokowym czy jakimś tam innym wrzasku.

banan575    104

Myslalam ze wszystko w zyciu idzie tak gladko ale sie mylilam. Tak sie teraz zastanawiam za co byl ten ban na 3 lata. On wszystko zmienil.

To nie wiem jak wy ale ja się za chol.re w disco polo nie mogę odnaleźć już lepiej u mnie z disco ale takie z lat 80 a wekendy do mnie nie przemawiają

rolstudent    94

no no rolstudent burżuj że sie claasem buja, nie taki pionek jak ja ;)

ja jeśli już na bizonie to jako pasażer rekreacyjnie co by się przypudrować troszke ;)

wiesz ze ja mało kosze, w żniwa to głownie wożę zborze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się