Skocz do zawartości

Polecane posty

weris    31

Banan każdy ma inny gust i dla innych ładne jest brzydkie a dla drugich brzydkie jest ładne nie oceniajmy ludzi . :mellow:

maroC360    0

Uwierz mi sa tacy faceci co wiedzą czego chcą ,ale są i tacy no jakby to powiedzieć.... no lalusie jedne :D Ja zaliczam sie do tych pierwszych :P

banan575    104

@Maro to jest latwe, tylko trzeba tylko chciec, na tym sie nic nie traci, a mozna zyskac albo milosc albo przyjazn. ;)

smerfy2210    0

jak widze faceta dojrzałego (dorosłego), któremu mamusia policzki pucuje offen i robi niedojde wręcz życiową z niego to mi się śmiać chce. Pewnie mnie skrytykujecie, ale uważam, że facet powinien umieć wszystko (tak, domowe obowiązki też), wynika to z faktu iż jakby mi się coś kiedyś w wypadku stało to miałabyum pewność, że sobie poradzi w życiu, że upierze, ugotuje i dzieckiem się zajmie..

Krisma    11

Jeżeli się ma mamę tatę, nie trzeba o wszystkim myśleć to jest inaczej. Życie wszystkiego nauczy...

maroC360    0

@Maro to jest latwe, tylko trzeba tylko chciec, na tym sie nic nie traci, a mozna zyskac albo milosc albo przyjazn. ;)

Ale która dziewczyna dzis chce rolnika?? no niezam takiej osobiscie,wszystkie do miasta uciekają,i co tu poradzic :rolleyes:

lemysz1    96

Większość facetów takie rzeczy potrafi robić- tylko jak nie ma potrzeby to po co nadskakiwac

izolda789    12

OOO widzę że banan dzisiaj nie w humorze chyba się zupa przypaliła. dziewczyno nie denerwuj się niby ty wszystko wiedziałaś jak byłaś sama od razu tytuł profesora tak, daj sobie kobieto na wstrzymanie nie każdy jest obcykany w temacie. To jak tobie by kazać wymienić tuleje w silniku, albo zaorać pole, wiadomo jak się pierwszy raz coś robi to jest zonk a jak więcej razy to jest lepiej nie.

Raz miałam przyjemność asystować przy wymianie pierścieni :D

smerfy2210    0

Krisma, no ale czy tpo jest moje życie, czy mamy i taty? owszem pomogą, ale to chyba ja się decyduję na założenie rodziny i utrzymanie jej...zasłanianie się rodzicami, że nie trzeba myśleć o wszystkim jest swego rodzaju spychoterapią, byle z dala ode mnie...dziwne podejście. Czy dziecku tez powiesz, by przytuliło się do babci czy dziadko bo nie możesz myśleć o wszystkim??

izolda789    12

Trzeba troszkę wrzucić na luz.... nie można tak generalizować i myśleć stereotypowo.

Edytowano przez izolda789

Smerfy tu się z tobą zgodzę chcąc założyć rodzinę to już trzeba być dojrzałym aby byt zonie i dziecku zapewnić a nie że rodzice pomogą, bo pomagać mogą ale niestety zawsze z nami nie będą. Izka to już tylko musisz ogarnać skrzynie biegów i można warsztat zakładać a wtedy to wianuszek ciągników będzie stać i czekać do takiej mechaniczki. Nawet dobre bedą psuć specjalnie

smerfy2210    0

Panowie, jest sens rozdrapywać i rozmyślać stare dzieje?? :) nie lepiej wziąść się za to co tu i teraz i przed nami? :)

Szymi40    370

Niebyło mnie chwilę a tu smerfetka się poiawiła - twarda osóbka , zaraz gotować i prać każe :(

smerfy2210    0

co ja poradze na to, że jestem z małym charakterkiem ;) a tak na poważnie to nie jest to przymus a jak już wcześniej pisałam wielokierunkowość co działa w dwie strony :)

maroC360    0

Ale ona dobrze gada,lepiej sie wziac i myśleć nad tym co bedzie :rolleyes: To co bierzemy sie panowie? Kawalerowie :lol: :D

Krisma    11

Smerfy, trochę źle mnie zrozumiałaś. Chodziło mi o to ,że przed założeniem rodziny jeżeli kogoś zabraknie wtedy spada na barki dużo pracy, jak i obowiązków, czy to w domu, czy gospodarstwie.Także wszystkiego idzie się nauczyć...

smerfy2210    0

Wiesz Krisma, ja też zostałam sama i gdybym użalała się to pewnie różnie by to było...trzeba się brać i podołać mimo wszystko a sam się zdziwisz co potrafisz osiągnąć :) nikt nie zdaje sobie sprawy na ile nas tak naprawdę stać. A skoro nie płakusiałam w podusie to wiem na czym teraz stoje i choć dało w tyłek jestem z siebie zadowolona :)

smerfy2210    0

jeśli wolisz żyć na pół gwizdka to nie widzę problemu ;) wyobraź sobie jednak sytuacją taką: Twa wybranka udaje przysłowiowego "głupa" na każdej płaszczyźnie życia, kuchni, sypialni, finansów no bo po co ma się wychylać? :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się