Skocz do zawartości

Polecane posty

Maniaa    0

A tak trochę dla śmiechu:

Ponieważ pracuję poza gospodarstwem a pomoc rodzicom traktuję jako swojego rodzaju hobby i przyzwyczajenie dostałem od nich ultimatum:

Nie będę mógł uprawiać pól do momentu aż nie znajdę sobie narzeczonej. :D

Dobre @Rogas, dobre :D

Cześć dla śmiechu u mnie jest zupełnie odwrotna :) Mam taką sytuacje, że nawet jakbym nie miał dziewczyny to gospodarstwo dostane, bo taka sytuacja w rodzinie, że nie ma kto wziąć, więc "w Tobie synek nadzieja" :D a, że ja podobnie jak Ty hobby, pasja, zainteresowanie rolnictwem to luzik :P

U mnie podobnie, z tą różnicą, że: " w Tobie córko cała nadzieja " :D No ale mają to szczęście, że mnie to interesuję i nie zamierzam zmienić branży :)

Famer21    6

Dobre @Rogas, dobre :D

U mnie podobnie, z tą różnicą, że: " w Tobie córko cała nadzieja " :D No ale mają to szczęście, że mnie to interesuję i nie zamierzam zmienić branży :)

Hmm kurcze jeszcze nie znam przypadku żeby chłopak do dziewczyny przyszedł na gospodarstwo jeśli ona je dostanie, tylko znam przypadki jak dziewczyna do chłopaka, do 2 kumpli.. Sam byłem "prawie" takim przypadkiem, że eks miała pola, ale rozeszliśmy się.. Tyle, że i tak bym nie poszedł, bo sam zostane, więc.

StasiekS    72

Dalej w tym temacie jest narzekanie, że kobiety to zło i rolnik ma problemy ze zdobyciem, poznaniem tej jedynej? Czy już się jakieś inne problemy pojawiły?

Maniaa    0

Hmm kurcze jeszcze nie znam przypadku żeby chłopak do dziewczyny przyszedł na gospodarstwo jeśli ona je dostanie, tylko znam przypadki jak dziewczyna do chłopaka, do 2 kumpli.. Sam byłem "prawie" takim przypadkiem, że eks miała pola, ale rozeszliśmy się.. Tyle, że i tak bym nie poszedł, bo sam zostane, więc.

A ja znam :) I to właśnie facet przeprowadził się do dziewczyny :) chociaż sam miał gospodarstwo. I teraz ma jakby dwa :D

Dobrze, że blisko siebie ;)

mikic360    16

jeżeli odległość nie stanowi problemu to ok, ale jakby tą parę dzieliła większa odległość to przeprowadził by się?

ewaawe3    6

Hej. Każdy ma trochę racji jak sie trafi prawdziwa miłość to czy rolnik czy miastowy to już wtedy nie ma znaczenia.

A czy ktoś jest łądny to juz kwestia indywidualna, każdy ma swój gust. :D

martina    23

Ja podam wam ciekawy przykład :P

Jak widzicie sytuacje gdy żona rolnika pracuje np. w szpitalu 12 godz raz na dniówkę raz na nockę gdzie pracy jest mnóstwo i to ciężkiej. Nie ma jej w weekendy, w święta, ma 2 tyg urlopu na rok.

Macierzyńskiego ma 20 tygodni, a potem dalej do pracy. I kto się zajmie dzieckiem?? Jeśli prace domowe to tylko sprawa kobiety. Kto z was odda dziecko obcej osobie?? A jeszcze jedno rodzice nie mają czasu zajmować się maluszkiem bo mają własną prace.

Co waszym zdaniem ma zrobić kobieta??

ewaawe3    6

a jeżeli komuś wieś śmierdzi to niech spada ,tęsknić za nim nikt nie będzie, mój kolega zawsze mówi gdy ktoś powie że śmierdzi gdy on coś robi to on zawsze odpowida ,, a pieniądze ci nie śmierdzą"

ja tam jestem zadowolona ze wychowałam sie na wsi ale czy dalej będe mieszkać tego to nie wiem- choć bym chciała.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem w czym problem u was z tymi dziewczynami. Przecież każda kobieta może się spełniac zawodowo mieszkając na wsi , nie musi zajmowac się gospodarstwem . Równie dobrze może byc prawnikiem lub przedstawicielem innego zawodu , a mąż może byc gospodarzem , przecież rzadko sie zdarza ze małżeństo / para pracuje w tym samym zawodzie . Ja to trakruje jak firmę która przynosi dochód i tyle , równie dobrze mogła byc to firma produkująca papier toaletowy .

Mam znajomego który prowadzi spore gospodarstwo ( ok. 100Ha ) i jego żona zajmuje sie niektórymi papierkowymi sprawami a na codzien pracuje w urzędzie sakrbowym. i jej codzienne obowiązki w gospodarstiwe kończą sie na ugotowaniu obiadu :P

Zauważyłem że wiele osób nie tylko dziewczyn uważa ludzi mieszkających na wsi za " brudasów" , co jest raczej troche śmieszne bo przecież żyjemy w 21 wieku i każdy ma w domu łazienke ;D ( Osobiście nie wyjdę z domu w niewyprasowanej czy poplamionej koszulce , a brudnych buach to jzu nie wspomnę)

Więc drogie Panie bierzcie się lub dajcie sie brac za siebie facetom ze wsi bo większosc z nich jest zajebsitymi kolesiami ograniętymi nie tylko w temacie rolnictwa i maszyn.

Wybaczcie te moje wywody ale deszcz pada nie ma co robic więc się produkuję na forum ;)

ewaawe3    6

popieram powyższą wypowiedz.

ps. u mnie jeszcze nie pada

Edytowano przez ewaawe3

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie leje Nie miłosiernie...

Filipoo    14

pada pada <_< oj kobity wezcie na luz :)my nie jestesmy wiesniakami brudasami jak to nie którzy twierdza :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z całym szacunkiem, ale dziewczyny które chcą zostać na wsi to prawie wymarły gatunek. Przynajmniej u mnie...

StasiekS    72

Spotkacię tą jedyną to pójdzie z Wami wszędzie..

Najpierw muszą zwrócić na siebie uwagę i zainteresować sobą tą dziewczynę...

Mathieu92    112

Przez te wasze pomysły odżyło ostatnio moje konto na fotce :P Choć nie wiem czemu się łudzę...

Może to przez to że ostatnio zrobiło mi się smutno przez rozczarowanie się pewną osobą ...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A gdzie to wszystkich stąd wywiało :lol: ktoś się żeni lub wychodzi za mąż :P oj zbliża się zima a we dwoje pod kołdrą zawsze cieplej :D

Edytowano przez MAT912

Filipoo    14

taa znalazł jakbym znalaz to raczej bym tutaj własnie napisał::Dni ma kobiet szukać trzeba ale nawet na to czasu nie ma sie jak sie robi całe dnie ( chce sie zarobić trzeba robić):Da weekend hmm był i go nie ma cała sobote i niedziele na dachu przesiedziałem :mellow:

suzuki21l    5

bo tak właśnie jest na gospodarce, będziesz je--;ł po całych dniach, to się czegoś dorobisz, już 4 niedziele byłem zmuszony robić, gryka u sąsiadów do koszenia, chyba jak śniegi spadną , to wreszcie będzie chwila wolnego , na wiosnę kupiłem motocykl miałem jeżdzić na zloty jakieś wypady dalsze, i niebyło kiedy , stoi w garażu i się kuży

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się