Skocz do zawartości

Polecane posty

mietek86    4

Przeważnie to kobiety są zakręcone

Jaka jest różnica między zamachowcem a kobietą przed okresem?

Z zamachowcem można negocjować :D

izolda789    12

A dlaczego zachowanie kobiety przed okresem nazywane jest PMS ?

Bo nazwa Choroba Wściekłych Krów jest już zarezerwowana dla innej jednostki chorobowej :D

katarzynaB    0

wy mężczyźni za mało dajecie siebie i dlatego nie możecie zrozumieć kobiet. ani znaleźć ani zatrzymać jak już znajdziecie

mietek86    4

wy mężczyźni za mało dajecie siebie i dlatego nie możecie zrozumieć kobiet. ani znaleźć ani zatrzymać jak już znajdziecie

Ja przez półtora roku dawałem z siebie wszystko co mogłem ile mogłem ona była dla mnie wszystkim do czasu jak okazało się że to tata i mama są najważniejsi dla mnie czasu było mało ale dla mamy i taty to musiał być czas ja nie chcę mieć życia z mamą i tatą w gratisie jak ktoś nie docenia tego co ma totak jest.

Xawier    32

Ta nasza ukochana osoba powinna być dla nas najważniejsza ale nikt przecież rodziców się nie wyrzeknie...

Miodek_75    0

Ja przez półtora roku dawałem z siebie wszystko co mogłem ...

Może za bardzo się starałeś. Też tak miałem. Zostały tylko zszargane nerwy.

banan575    104

Moje zdanie jest takie ze jak sie kocha i szanuje swoja polowke to za nia mozna pojsc do piekla.

A co do rodzicow, owszem szacunek bo rodzice, ale z nimi wiecznie sie nie bedzie, bo bedzie si mialo meza i swoje dzieci.

izolda789    12

Irytuje mnie facet mówiący że sie starał za bardzo. Nie można się starać za bardzo, można natomiast usiłować przyćmić świadomie pewne cech postrzegane jako wady nadskakując dziewczynie ale to zawsze wygląda nienaturalnie. Jeżeli dwie osoby nie nadają na tych samycnb falach to nawet staranie sie za bardzo nie pomoże

banan575    104

Tak @MIODEK powinno byc, jedno byc za drugim, czyli maz za zona i zona za mezem,

macias611    15

tylko ile jest teraz przypadków że rodzice wcinają się w młodych.... ciekawe co rodzice chcą tym osiągnąć? to jednak nie umniejsza faktu że szacunek i oddanie dla rodziców to podstawa, jednak wszystko z rozwagą

banan575    104

No jak mlodzi mieszkaja pod dachem rodzicow, to rodzice zawsze beda sie wcinac, bo zawsze cos nie bedzie pasowac.

A jak mieszkasz na swoim i bez rodzicow i jak zajedziesz do nich raz na jakis czas to slyszysz MOJA CORECZKO!! MOJ SYNKU!! :D

izolda789    12

ale to nie jest reguła, małżenstwo to święta rzecz i mądrzy rodzice wiedzą o tym i sie nie wtrącają,

Miodek_75    0

... Nie można się starać za bardzo, można natomiast usiłować przyćmić świadomie pewne cech postrzegane jako wady nadskakując dziewczynie ale to zawsze wygląda nienaturalnie...

Wygląda nienaturalnie dla osoby postronnej, sam zainteresowany niekoniecznie to dostrzega(podobno miłość jest ślepa). A wad to lepiej nie przyćmiewać tak z jednej jak i drugiej strony bo później może być "po ptokach"

banan575    104

Oj @Izka tu jestes w bledzie. Wyjdziesz za maz to zobaczysz, staniesz na skrzyzowaniu i przed Toba bedzie dylemat, trzymac strone meza czy rodzicow.

izolda789    12

Bananku myslisz się,

Miodku źle mnie rozumiesz, ja też uważam że wad nie należy ukrywać, ja zawsze lojalnie uprzedzam i swoich wadach :D

Meg5    342
Oj @Izka tu jestes w bledzie. Wyjdziesz za maz to zobaczysz, staniesz na skrzyzowaniu i przed Toba bedzie dylemat, trzymac strone meza czy rodzicow.

Koleżanko Banan ,a może zamiast trzymać stronę kogokolwiek ,to po porostu kierować się swoim rozumem i nie dać się nikomu przeciągać na swoją stronę ,jak w mojej ocenie obie strony nie mają racji ? Stronniczość ,jest negatywną cechą człowieka .

banan575    104

@Meg ja takie skrzyzowanie mialam, z jednej strony moj chlopak i mieszkanie z nim na kocia lape , z drugiej strony moi rodzice i co wies powie.

izolda789    12

Ale teraz to mówisz o tym jak było jak jeszcze nie byliście małżenstwem... a to jednak inna sytuacja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się