Skocz do zawartości

Polecane posty

miglanc88    110

Iza masz u mnie + za wierność tej marce . wreszcie dziewczyna z dobrym podejściem. wyjdziesz za mnie ??hehe

dawidki16    21

nie wiem jak w audi tt czy r8, ale z tego co mi wiadome to audi typu a3, a4, a6 to instalacje elektryczną ma słabiej zabezpieczoną od C-330 :D wiem bo kuzyn handluje częściami od marek takich jak VW, audi, bmw i twierdzi, że jest bardzo duży na to popyt ;) a jak się płaci dużą kasę to chyba każdy szczegół powinien być w miarę dopracowany. A ogólnie co do audi czy innych drogich marek to nie twierdzę, że są złe lecz nie każdego na nie stać i muszą się zadowolić np. fordem

Tomasz78    287

Dawid jeżdżę A6 i na razie odpukać w żadnej nie miałem problemu z instalacją ,ale zgodzę się z Tobą bo czym nowsza tym więcej bajerów czasem niepotrzebnych.

mlody3595    2

Dawid jeżdżę A6 i na razie odpukać w żadnej nie miałem problemu z instalacją ,ale zgodzę się z Tobą bo czym nowsza tym więcej bajerów czasem niepotrzebnych.

Tylko napisz jeszcze, który rok tej Twojej A6...

dawidki16    21

źle mnie zrozumiałeś, ja nie posiadam a6 tylko piszę to co się dowiedziałem od kuzyna który handluje i rozbiera auta na części

Henius91    574

no i wtedy narzekają że nie mogą znaleźć dziewczyny :P jak zaczną gadać przy nich na temat gospodarstwa tak jak tutaj o tych samochodach to nie ma sie co dziwić że dziewczyny nie chcą rolników

Szymi40    370

Koledzy rozszyfrowałem coś ! [ Izolda] da da da = buziaka da lub po buziaku :rolleyes: :P

Tomasz78    287

Drodzy koledzy wiążąc temat aut i dziewczyn ,to chyba dziś trudniej jest umówić się ,niż dojechać na randkę :P .

młody 99r.

Michalmeer    366

Moze i audi jest fajne i dobre ale w jednym nie ma szans z fordem :P

Audi nie ma forda mustanga :D

Edytowano przez Michalmeer

izolda789    12

Koledzy rozszyfrowałem coś ! [ Izolda] da da da = buziaka da lub po buziaku :rolleyes: :P

Kolego nie przeginaj tylko z tym rozszyfrowywaniem. I powolutku nam się tutaj następny fan klub Audi tworzy, jak ktoś ma ochotę to polecam LKAudi. A co do nowych o starych samochodów i nie tylko to chyba zauważyliście że lepszy stary samochód obojętnie jakiej marki niż jego nowy odpowiednik. Chodzi mi o jakość wykonania i awaryjość. Ja jeżdżę starym audi b4 i skoro ten samochód wytrzymuje mój styl jazdy to jak najlepiej o nim świadczy :D zawsze znajdzie się jakiś opozycjonista co będzie pisał na przekór że elektryka bla bla bla... mieliśmy poloneza rok starszego niż to audi którym jeździmy i po poldku śladu już nie ma audi nastepne 20 lat pojeździ. Sąsiad ma młodsze mondeo i rdza go pobiera.

"Wiele serc, jedno bicie. Tylko audi ponad życie" :D

Wujek posiada poloneza atu plus z 1997r z silnikiem 1,4 rovera, jest zakonserwowany nie ma wcale żadnej rdzy ma zrobione 750tyś km silnik chodzi jak złoto nieraz go odwożę jak z tatą popiją, miejsca na nogi dużo przyspieszenie ok, tylko za szybko nie da się w zakręt wejść albo trzeba się przechylać w drugą stronę, także jak się dba to się ma. Nieraz żal mi nowych traktorów za grubą kasę jak nie ma na nie miejsca tylko cały rok stoją pod chmurka po tych deszczach kuzyn na new hollandzie ma 3cm warstwę lodu, wczoraj zastanawiał się jak wejść do niego czy kuć czy zostawić do wiosny. Ja posiadam ciapka z 83r, zrobione 23tyś mtg chodzi jak rakieta paliwo i wio. Sam się nieraz śmieję jak by robili takie blachy na nowych autach jak na ciapku to blacharze by z głodu padli. Co nowe to morze fajnie wygląda ale taka fura nie ma szans wytrzymać 30 lat to już niestety nie to co kiedyś było robione na zapas na całe życie. Mam franię z 63r pierze się tam ubrania z smarów i takie co by automat ducha wyzionął a tamta wszystko przerobi i żadnego wrażenia na nie robi

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jestem pełen podziwu dla przebiegu tego Poloneza i stanu licznika w c 330,ciekawe jak licznik w trzydziestce mógł wskazać tyle mtg, Zobacz dlaczego

72512051_1_644x461_obrotomierz-licznik-c330-oryginal-c360-ursus-mth-zegar-zegary-wolomin.jpg

Oby tylko ludzie w poznawaniu się na wzajem nie popełniali błędnych ocen

Henius91    574

Krzysiek, jeżeli to jego jedyny właściciel to mógł to sobie obliczyć po tym ile razy licznik obrócił się dookoła.

dawidki16    21

Ford też nie jest wcale taki zły. Mój tata ma Fieste z 2005 roku i jakby nie to, że raz mu sarna wbiegła na drogę a drugim razem koleś pod sklepem wycofał swoim starym czerep w nasze to by było w niej wymieniane tylko 2x łożysko na tylnym kole i oleje. Fakt faktem, że jest garażowane, myte prawie po każdym zabrudzeniu.

Janek231990    3

Taki przebieg w c330 jest nierealny.

Mam c328 z 65r jestem 2właścicielem a od nowości był w PGR przez 10 lat i nawet 20 tys nie zrobil.

mazury    0

stan licznika tej 330 nic nie ma do stanu faktycznego bo np. linka mogła sie urwać i licznik nie kręcił mtg :)

a co do poloneza z silnikiem rovera to fakt silniki maja super tylko skrzynia nie wytrzymuje i siadaja łożyska

to ich taka wada fabryczna :)

za duże obroty silnika i skrzynia z czasem siada :)

ale szacun dla poldka jak 750 cyknął

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się