Skocz do zawartości

Polecane posty

mat22889    11

i właśni o to chodzi że tam się raczej rozpoznamy :D gorzej będzie z mika i iza ale za to one nas rozpoznają :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie no spoko, jak mój facet będzie mi malował paznokcie i nię będzie potrzeby jeździć do kosmetyczki,żeby sobie hybrydy zrobić to dlaczego nie ;p Ale jak dla mnie panowie mają za duże łapki,żeby się w takim czymś specjalizować :P

Michalmeer    366

Nic straconego sam bym pewnie wymyslił lepsze wynalazki ;)

jeśli nie pójdzie pomalowac pedzlem to wałkiem sie pomaluje ;D

fragles1    3

@Mika chyba mało jeszcze widziałaś co faceci potrafią zrobić. 80% co nosicie na głowie, twarzy, paznokciach to wymyślił facet :D

izolda789    12

natryskiem będzie lepiej niż wałkiem ;) w sumie jakby faceci malowali nam paznokcie życie wyglądałoby zupełnie inaczej :D ale kto wie czy nie długo do tego nie dojdzie bo ostatnio wszysto się powywracalo

Michalmeer    366

najlepsi kucharze faceci , fryzjerzy faceci .. pozycja kobiet spada chociaż niektóre noszą wyzej spodnie niz to coś podobne do faceta z tęczą na bluzce

dawidki16    21

Iza a gdyby kobiety przynosiły piwo mężczyznom i wiedziały co to spalony to życie też było by lepsze :D

izolda789    12

Bo chłop jest leniwy, a ktoś "gadzine" nakarmić musi :P

łoj to po co się tak uganiać, nie lepiej kucharke wynając? kobiety nie szukają takiego chłopa co im paznkcie bedzie malował tylko idą do kosmetyczki

pedro2    342

W dobie kryzysu każdy grosz się liczy Izolda ;) a tak trochę się pomęczy chłop, pobiega za kobitką i ma wszystko za free, a do tego jeszcze ile przyjemności :lol:

izolda789    12

aaa haha jak napisałes o gadzinie to ja jakoś o Tobie pomyslałam :D to Ty nie szukasz żony tylko pani oborowej hehe

to ja może sama na te targi pojade jednak ;)

Michalmeer    366

może u jest wsz problem nie szukacie osoby równej sobie tylko jak by nie patrzec robotnika i to pewnie niedocenianego

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przyjedź sama ;p bo tak się będzie tylko cały czas kręcił obok Ciebie ;p

mat22889    11

pociagiem mozna z lublina do poznania. Z pkp w poznaniu ktos moze odebrać.

Ja żony/raczej narazie dziewczyny szukam takiej żeby chciała ze mną mieszkać na gospodarce :) pomoc tak ale nie cały czas i mam nadzieje ze podział obowiązków będzie :)

pedro2    342

Michalmeer sam żartować lubisz, ale juz na żartach innych się nie znasz ;)

Michalmeer    366

nie nie chodziło mi akurat o to poprostu wiekszosc o tym mysli żeby znalesc sobie osobe ktora go wyreczy sam znam kilka przypadków ..

Jack mój niekwestionowany idol ;D

pedro2    342

Oby tylko kochała, wtedy reszta jakoś się ułoży ;)

izolda789    12

Ja powiem tak, dużo robię rzeczy w gosp, ale na wszystkim się nie znam. Szukając faceta nie ukrywam że chciałabym żeby mieszkał ze mną tu gdzie jest moja gosp. Zawsze można kogoś wynająć do prac polowych jeżeli mąż miałby inna pracę, której nie chciał by zostawić. Ja nie mogę nikomu obiecać że będę robić wszystko sama bo chciałabym się też spełniać jako matka. Wtedy mogę być postrzegana tak jak to Michał napisał, że szukam pracownika. Tylko problem jest taki że jak kogoś nie pokocham to mi przysięga małżeńska przez gardło nie przejdzie bo co jak co ale kłamać to mnie rodzice nie nauczyli.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się