Skocz do zawartości

Polecane posty

Michalmeer    366

klikajac kilka znaków co jakiś czas zabaczysz tylko to że umiem pisac a i czasem z błędami ;p u mnie zobaczyć to tylko można wtedy kiedy na to pozwole a i nie kazda osoba jest tego warta .. oczywiscie nie wiem jaka jesteś i pewnie sie nie dowiem

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No raczej nie będziesz miał okazji się dowiedzieć jaka jestem, a ja potwierdzić tego,że jesteś interesującym facetem ;P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jestem pewna :P

Michalmeer    366

Cenie sobie pewność siebie ;) ale to są jedynie Twoje przypuszczenia które mogą mijać sie z prawdą ;p tylko pytanie czy warto ;p

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hehe masakra będzie jak bym kiedyś wpadła przez przypadek na Ciebie ;p a ty jesteś w pewnym stopniu przekonany,że nie zasługuje a poznanie czegoś interesującego w Tobie, a może się mylisz :P

Dobra, bo mnie Michalmeer za uperdliwą dziewuchę uzna ;p

Michalmeer    366

Na pierwszy rzut oka możesz wydawać sie interesująca w pewnym stopniu ;p a Ty jak myślisz jest we mnie coś co warto odkryć ? i w Tobie coś co warto poznać ? ;p

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z Tobą też tak może być , a później porażka :P Potrafię być samokrytyczna w stosunku do siebie, ale myślę,że mam w sobie coś co by Cię intrygowało, podobało sie we mnie. A co do Ciebie może by się chociaż coś znalazło :P

Ale każdy ma swoje upodobania więc ani ty , ani ja w tobie mogę nic nie znaleźć , ale to już chyba byłaby kompletna porażka :P

Michalmeer    366

Chociaż coś znalazło ? jestem interesujący jak wojownik każda blizna to zupełnie inna historia ;D Intrygowało lubie to słowo bo nigdy nic nie wiadomo co gdzie i jak ;p samokrytyczna mam nadzieje ze nie wymierzasz sobie kar cielesnych ;p ? ;D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bez przesady :P

Michalmeer    366

Pewnie coś by sie znalazlo nawet głeboko kopać nie trzeba by było ;p

No widzisz ciekawa osoba z Ciebie .. potrafisz używać tego czego powinnaś a i pewnie rozumek masz ostry ;p Do tego jeszcze wrócimy ;) a narazie lece nyny ;p

Power    1

Co to jest że kobieta może łatwiej znaleść faceta z gospodarką ale już odwrotnie.... to graniczy z cudem :) prędzej można się spodziewać trafienia 6 w totka :D A są tu jakieś kobiety z gospodarstwem, które poszukują faceta ?? Ja chętny :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mówicie graniczy z cudem znalezienie faceta na gospodarstwo, odpowiedniego o takim jakim się marzy to pewnie tak :/

mietek86    4

Zależy co kto lubi i czego szuka jedni wolą żyć i pracować na gospodarstwie u siebie inni u prywaciarza za 1000zl na miesiąc być za popychadło i żyć z dnia na dzień.

Michalmeer    366

Potem naszły nagle czasy rock and rolla , na prywatkach kolejno były anka i jola , byłem bystry bajer miałem niczego o miłości o gwiazdach taki byłem kolego , teraz czasy sie zmieniły nie pier... sie o gwiazdach ,, dalej siadaj mała no i jazda no i jazda, koniec wieku nie ma żadnych ideałów już nie mówi sie o miłosci takich starych banałów a 16 to sie wstydzą cnoty nie ma mowy o wiernosci i to niesą ploty . jak nie wierzysz to poszukaj na ulicy nie ujżysz w tym wieku prawie zadnej dziewicy ... tak to jest ;)

Henius91    574

ja jestem pewien że dziewczyny chętniej zwiążą się chłopakiem który ma gospodarstwo, niż chłopak z miasta z dziewczyną która ma gospodarstwo. jak widzę tych wszystkich "facetów" z miasta to nie wyobrażam sobie tego jak oni mogą pracować fizycznie. teraz to wszyscy myślą jak tu zarobić żeby się nie narobić... i naprawdę nie ma co narzekać że dziewczyny nie chcą się wiązać z facetami z gospodarstw bo tak nie jest

8piotrek6    110

Ja też bym wolała Kraków, a jeszcze bardziej chyba Gdańsk, ale przyszło mi żyć w lubelskim.

Szymi40 ze szczególnym wskazaniem na to drugie hehe:)

Ja raczej koleżanka nie kolega i jak już szukam to męża a nie żony ;)

Skoro Gdańsk wolisz to jeśli chodzi o mnie nie ma problemu mi też pasuje to miasto :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A u cyganów tam problemów nie mają... wybrankę porywają i już :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się