Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izolda789    12

ja jestem właśnie taką normalną dziewczyną i w efekcie w wieku 28 lat jestem sama

jak sie nic nie zmieni to pewnie zacznę żałować że taka jetsem

Michalmeer    366

A czy to zle ze atrakcyjna dziewczyna może pokazać swoje wdzięki ? Nie ubiera się tak jak jej się podoba oczywiście bez przesady .. Ciągle chłopaki mówią ze trzeba na czymś oko zawiesić wiec nie ma co narzekać

Edytowano przez Michalmeer

jaffa    1

ja jestem właśnie taką normalną dziewczyną i w efekcie w wieku 28 lat jestem sama

jak sie nic nie zmieni to pewnie zacznę żałować że taka jetsem

W promieniu 5 km znam co najmniej 6 kawalerów, którzy za żonę oddaliby swoje nowe ciągniki kupione na prow:)

Michalmeer    366

Kobieta jest warta tyle na ile o sobie ma zdanie za jedna pełen portwel starczy na drugo nie ma tyle złota na ziemi

jaffa    1

żona w pole pewnie nie bo stare ursusy u nich nadal w stodole stoją i czekają :)

mlody3595    2

W promieniu 5 km znam co najmniej 6 kawalerów, którzy za żonę oddaliby swoje nowe ciągniki kupione na prow:)

Jak oni nic poza tymi swoimi "ciugnikami" innego nie widzą to nie dziwne, że tak jest.

jaffa    1

Tu akurat się mylisz, to normalni wykształceni faceci z jednym mankamentem - są rolnikami i w moich stronach równie dobrze można być trędowatym jeśli chodzi o szukanie dziewczyny

Michalmeer    366

pier**ly to wszystko pierdoły .. Gdyby widzieli coś więcej niż czubek komina w ciągniki znaleźli by kto chce ten może

mlody3595    2

Ale czy ja coś pisze o ich wykształceniu ?? A może to oni sami robią z tego problem, że są tymi rolnikami i to ich blokuje w relacjach z kobietami... Czy wybranka zawsze musi być ze "swoich stron". A niech dalej szukają np. na takiej lubelszczyźnie :D

Krisma    11

U mnie tez jest taki koleś co nie ma kobiety. O niczym z nim nie porozmawiasz jak tylko o polu, oborze maszynach. Teraz ma nowy hit nie myśli o dziewczynach tylko o nowych maszynach jakie kupi sobie na PROW

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Próbuje nie myśleć pewnie o tym, że jest sam. A jak zakup nowych ciagników jest dla niego odskocznią od takich myśli, to przecież to zawsze jakiś sposób.

Michalmeer    366

sory za kropki to kiedy przez tel sie tu loguje bo nie ma żeby przeskoczyć do ostatniego posta ...

odskocznia nic nie da nawet jeśli bedzie ze złota .. Iza mialem kiedyś dziewczyne o tym imieniu fajna babka ;p

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kupi mu się ją w prezencie na 40 urodziny :P Życie jest takie jest, ale w skrócie faceci powinni ruszyć d*pę i się ogarnąć.Dziewczyna sama do was nie przyjdzie. Trochę się wykażcie. A tak poza tym to jak widze chłopaków z moich okolic to jakaś całkowita kicha. Albo wymiękają i nie zostaja na gospodarstwie, albo tak dopierają partnerki , że w ciągu 5 lat rozwód. Kobieta bierze co swoje i zmyka. A jak jest dziewczyna ułożona, ładna, tylko spokojna, bo ma inne wartości niż " pójście z facetem na samym poczatku do łóżka " to po co mi taka. TO tak odnośnie moich okolic. Jacyś ułożeni faceci u nas są , ale to naprawdę wyjątki.

Henius91    574

ja w 100% zgadzam się z Michałem. to że ktoś z zawodu jest rolnikiem to tylko wymówka. moja ex nie miała nigdy nic wspólnego z gospodarstwem i zawsze mówiła, że nic by jej to nie przeszkadzało, nawet chciała się uczyć jeździć ciągnikiem :D no ale jeśli facet gada tylko o swoim gospodarstwie to nie ma się co dziwić że nie może nikogo znaleźć. przy poznawaniu drugiej osoby trzeba być normalnym człowiekiem, nie rolnikiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się