Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość rolniczka23   
Gość rolniczka23

szukajcie a znajdziecie ;p

Ropsonok    8

Chcecie tylko dziewczyny do krów, to ożeńcie się z dojarką

Kobieta jest stworzona do miłośći i wydawania kasy a nie jej robienia

Te krowy nie są najważniejsze, choćby były najlepsze to co roku kilkanascie odpada.

A żona i dzieci są bezcenne,.

Dla kogo doicie te krowy jak nie macie dzieci? dla sąsiada?

A tych zwierząt chowajcie tyle żeby sami przy nich radzić a nie na czyjeś ręce

banan575    104

Ja bym proponowala rozgrysc sam temat o co to chodzzi czytajac temat DZIEWCZYNA NA GOSPODARKE.

Kto to ma byc??? wol do roboty czy osoba z ktora sie chce spedzic cale zycie

BIZULEK    6

dziewczyna jest do kochania , ale jeśli kobitka chce się realizować zawodowo no to czemu nie

Meg5    344

Nie ma jak ściema... :lol: Na piękne słówka tylko ryby nie biorą ,to może któraś niewiasta połknie haczyk? :rolleyes: Prędzej czy później odszczekasz te słowa i skwitujesz tak ''darmozjada nie będę trzymał w domu ''.

Te krowy nie są najważniejsze, choćby były najlepsze to co roku kilkanascie odpada.

Oczywiście ,że krowy nie są najważniejsze ,ponieważ rodzina jest najważniejsza ,ale jeszcze trzeba choć próbować zapewnić tej rodzinie jakiś godny byt .

Ciebie kolego żadne opłaty z racji egzystencji w naszym kraju nie obowiązują ? Chyba zdążyłeś już zauważyć ,że skończyły się czasy gdzie tylko na jedzenie się pracowało ? Dlatego poniekąd doją ludziska te krowy czy pracują na etacie .

BIZULEK    6

mam gospodarstwo , jeszcze dorabiam poza gospodarstwem , nie posiadam żadnej hodowli dlatego nie wiem jak to jest gdy są krowy

wozak    2

Każda z nas chciała lub musiała pozostać na roli,mało kto do tego się przyznaje ale tak jest,,,a w obecnych czasach kobieta ma wybór bo i też czasy swoje zrobiły,kiedyś była inna mentalność a teraz zupełnie o 199% procent różnicy,ten jeden procent to kobiety które wiedzą że chcą być na roli i gotowe są poświęcić swoje paznokcie cerę i dumę schować w kieszeń... :)

nynka87    0

Chcecie tylko dziewczyny do krów, to ożeńcie się z dojarką

pierwsze zdanie bardzo mi się spodobało, ale kolejnym jestem zaskoczona...

niestety ale nie każdy ma z kim zostawić gospodarstwo żeby sobie gdzieś wyjechać... moja teściowa ma 68 a teść 74 lata i problemy z kręgosłupem i noagami, jedyne przy czym pomaga mężowi to zwożenie i owijanie bel bo sam tego nie ogarnie no i przy obrządku chodzi oby chodzić, słomy krowom podrzuca czy cielaki poi a tak przy wszystkim mój mąż robi sam, o ludzi do pracy u nas ciężko...

wracając do tematu teściowych to powiem, że szczerze zazdroszczę tym, którzy mają takie w porządku, moja to rasowy dyktator, mnóstwo kłótni, krzyków i nerwów kosztowało nas to żeby w końcu przestała się wtrącać w sprawy gospodarstwa i dochodów z niego, żebyśmy mogli wszystko rozkręcić, bo ona uważała że po co? 5 tys za mleko to wam mało? w mieście zarabiają po 2 tys więc wy i tak macie więcej, śmiechu warte... wiecie jak jest na gospodarstwie, tu się coś zepsuje tam coś zachoruje kasa idzie jak woda... i jak tu zapewnić utrzymanie rodzinie skoro wszystko coraz droższe, 30 letni dom cały do remontu, maszyny stare no i ile można taczką g*wno wozić? wszystko co robiliśmy czy kupiśmy było złe, nie takie jak trzeba, cielaki źle odchowywaliśmy ona wiedziała wszystko lepiej i wciąż były nerwy...

tak więc panowie, oszczędźcie swoim przyszłym żonom atrakcji związanych z teściowymi :D ja wielokrotnie dzięki niej miałam ochotę rzucić to wszystko ale mąż i ja zawsze trzymaliśmy się razem i dzięki wzajemnemu wsparciu jakoś to przetrwaliśmy...

Ropsonok    8

@meg 5 widze że podchodzisz do sprawy tak:

Kobieta to stworzenie boże

i dlatego powinna żyć w oborze

a chłop ze względu na kształt du....

wziął babe do chałupy

Meg5    344

A ja wiedzę, że Tobie to garb i rogi wyrosną ... :lol:

Ty to nic nie widzisz i nic nie rozumiesz ,ale życie Ci pomoże zrozumieć ,możesz być pewien ^^

I daruj sobie takie tanie żarty ,bo to tylko o Tobie świadczy .

Edit:

Wracając jeszcze do tej Twojej rewelacyjnej wypowiedzi ,to powiedz ,kto w przyszłości da tej kobiecie emeryturę ? Jak jest przy mężu w gosp. to wiadomo ,że mąż połaci KRUS ,a co z tymi kobietami co nigdzie nie będą pracowały ,na żadnym etacie ,bo nie stworzone do zarabiania pieniędzy tylko wydawania ?

Edytowano przez Meg5

bezbarwny    33

przepraszam , ale wystąpiła nieznana mi usterka :P

Edytowano przez bezbarwny

Meg5    344

Kolego Bezbarwny ,to nie o takie mylenie chodziło jak zapewne myślisz ...Już mi się nie chce z Tobą sprzeczać . Pozdrawiam :)

Edit: Nie tylko Tobie ...

Edytowano przez Meg5

banan575    104

Byly swieta to troche spokoju na forum bylo, a znow sie sprzeczki i przepychanki zaczely. :D

A ja Wam powiem. Tu nie chodzi o gospodarke czy dziewczyne na gospodarke, tu chodzi o kase oto zeby tylek posadzic na gotowej grzedzie.

Gdzie dobrze prosperujaca gospodarka to i dziewczyna sie znajdzie.

Ropsonok    8

Do nyka 87

Czasy mieszkania z teściami już dawno mineły, ja nawet z rodzicami nie mieszkam, postawiłem dom w pobliżu bo żona się wychodzi za męża a nie za teściów dziadków albo jeszcze rodzeństwo. na wsi często tak jest ze w jednym domu mieszka kilka pokoleń. a jak opisali gospodarstwo to nie powinni się do niczego wtrącać

bystra    26

Niema się o co kłócić w życiu o to chodzi by się dogadać i nie ma to znaczenia kto jakie ma gusta jak to mówią" każda potwora znajdzie swego amatora" więc życzę wszystkim żeby znaleźli swego amatora lub swoją amatorkę

Ropsonok    8

Panowie, zrozumcie, kobieta to delikatne stworzenie. Ma trochę iine potrzeby. A jak jest w ciąży? to zagonisz do krów? tak? niech zarabia przeciez na siebie? a jak małe dziecko to z kim zostawisz? nie pracuje to niech nie je?????

bezbarwny    33

Kolego Bezbarwny ,mimo całej tej Twojej mądrości życiowej (w myśli i słowie :rolleyes: ) nadal twierdzę ,że wypowiadając się w temacie ,który jest Ci tak naprawdę obcy ,wyrabiasz sobie opinię osoby co wie, że gdzieś dzwonią ,tylko nie wiesz w którym kościele . Ja osobiście nie odważyłabym się wypowiadać o pracy w gospodarstwie warzywnym czy gdzie jest trzoda chlewna ,ponieważ mam bardzo ogólną wiedzę na ten temat i mogłabym co najwyżej u tych rolników wzbudzić politowanie , śmiech ewentualnie złość .

Kolego Bezbarwny ,proszę Cię nie bądź bezmyślny i ''bez '' nie wiem czego tam jeszcze..

Droga Meg. Jesteś nie tylko uszczypilwą złośnicą, ale również insynuatorką - żeby nie powiedzieć...kłamczuchą. ;)

Prosiłem, abyś wskazała post w którym wypowiadam się na temat o którym w Twoim przekonaniu nie mam zielonego pojęcia. Zamiast udowodnić swoje racje, próbujesz mnie ośmieszyć i wyszydzić :rolleyes:

Musisz wiedzieć, że nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia. Zauważyłem, że gdy brak Ci argumentów postępujesz w ten właśnie sposób.

Jako , że nie mam i nigdy nie miałem styczności z bydłem mlecznym, nigdy nie odważyłbym się zabierać głosu na tem temat

Przyznam Ci rację ... Ewidentnie pasuje tu powiedzenie ''Mądry pisze dla zabawy ,głupi czyta bo ciekawy '' -_-

W takim razie pisz Meg, pisz - a ja sobie...poczytam :lol:

i proszę - nie odpisuj, bom nie godny Twoich postów.

banan575    104

szukajac dziewczyne na gospodarke to szukajcie takiej jak @HEIDI :rolleyes: dziewczyna interesowala sie praca na gospodarce

A szukajac dziewczyne do wspolnego zycia to Jà KOCHAJCIE i SZANUJCIE a zobaczycie ze zycie Wam sie odmieni

miglanc88    110

Sądząc po waszych postach , to ten temat powinien mieć nazwę spór o wartości moralne i przekonania,,,,,żalllll pozdrawiam wszystkie panie..

rolnik115    6

Dziewczyna jest do szanowania i kochania, nie do roboty, co to jest jakiś wół? Chociaż teraz ciężko o dziewczynę, która by chciała teraz spędzić resztę życia z swoją druga połówką na wsi.

banan575    104

tylko ze w dzisiejszych czasach tego POSZANOWANIA drugiej osoby juz nie ma

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się