Skocz do zawartości

Polecane posty

Miodek_75    0

Już wiem. Na wiosnę ładuję ule na samochód i jadę w lubelskie :lol: . Może znajdzie się jakaś miejscówka na rzepak :P

izolda789    12

wyszłam na godzinke do kościoła a tu już widze spisek gotowy ;)

baban 575 zmień profesje! Zdecydowanie poprawiła byś ilość szczęśliwych ludzi na tym świecie :P

@Izka Izunia mam sprawę mam dużo ziemniaków do sprzedania. Coś mi w głowie świta, że tobie w najbliższym czasie będą schodziły ilości hurtowe! Czy gdy ci braknie mógł bym przywieść swoje do sprzedania? ^^

Coś ten temat zrobił się wesoły i mniej marud :ph34r:

Mańku kochany, ja swoje hurtowe ilości na jesieni sprzedałam, teraz prowadze tylko sprzedaż detaliczną, ale przywieźć troche możesz, spróbujemy czyje lepsze :D

kurcze przecież jestem z lubelskiego. koszt wyprawy ok 100 zł, same ziemniaki 40 zł.zdziwienie na twarzy Izki na widok kupca bezcenne.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Miglanc już nawet wie ile u mnie ziemniaki kosztuja i ile na paliwo wyda :D

WodnyElf    3

TY -To chcialbym zamowic na jutro na wieczor (chodzi o niedziele) panne @Izabele w sukni wieczorowej na wyjscie na kolacje.

A Panna Izabela dostaje zawału bo fryzura nie zrobiona, paznokcie też nie, wszystkie zakłady fryzjerko-kosmetyczne pozamykane,suknia już nie modna no i obcas w jedynych szpilkach złamany i co teraz? :P

banan575    104

jak panna @Izabela szybka i obrotna to sie wyrobi do niedzieli.

Wlosy umyc wyprostowac prostownica, dalikatny makijaz, spodniczke juz ma bo ostatnio dwie kupila.

Teraz dziewczyna prawie kazda ma komplet ciuchow na wyjscie.

banan575    104

A jak się ktoś modą i ciuchami nie interesuje to nie ma :P

Taka jaka teraz dzisiejsza moda jest, to lepiej sie nia nie interesowac, bo ta moda z czlowieka straszydlo robi.

Lepiej na wyjscie sie ubierac klasycznie i elegancko :rolleyes: A takie ciuchy kazda ma.

A w dzisiejszej modzie ciuchow nie znajdziesz

izolda789    12

Izka przecież mieszkam 5 domów dalej hehe

Ta???? o to już powinienieś być u mnie a nie ja sie produkuje i tu wygłupiamr

banan575    104

No jakby chcial byc to by byl. :D Ale widocznie niechce

Zreszta ja Wam napisalam jak poderwac @NIEBIESKA na truskawki i @IZABELE na ziemniaki.

Reszte od Was zalezy jak to zrobicie zeby miec swoja polowke

Ale nie piszcie ze nie ma dziewczyn na gospodarke czy do malzenstwa. Bo One sa tylko Wy nie potraficie zagadac.

Edytowano przez banan575

banan575    104

już buty nakładam

Jak bedziesz prosil o kawe to powiedz ze jezeli by mogla to w kuflu kawe, jezeli Ci powie ze niema kufla popros w szklance.

I zapamietaj ze jezeli ponownie przyjedziesz i Ona Ci poda kawe juz w kuflu, to zapamietaj ze ten kufel kupila specjalnie dla Ciebie. :rolleyes:

fragles1    3

Chłopie nie! Nie ryzykuj takiej opcji! Jeżeli w kuflu to poproś o piwo.

Przez takie gadanie mało kiedyś fajna dziewczyna na tamten świat mnie nie wysłała. Zajechałem na kawę, spytała się czy w normalnej szklance czy w trochę większej, powiedziałem że w większej "zawsze to trochę dłużej potrwa", zrobiła mi w filiżance, takiej mieszczącej koło litra, kawy to nie wiem ile tam było. Myślę sobie nie będę mięczak "sam napadł sam się broń" zamówiłem większą to mam :wacko: Przez dwie doby nie spałem a serce mało nie wyskoczyło mi ze środka. Teraz zamawiam małą i wolniej piję :P

fragles1    3

Kawa ma być czarna i mocna, taka żeby łyżeczka stała na baczność ;) Chciałabyś aby przyszedł do Ciebie żołnierz i ciągną "karabin" po ziemi? :D

Miodek_75    0

A propo NIEBIESKIEJ: czy wie ktoś czy w końcu znalazła tego kudłatego (bo nie jestem pewien ale chyba o tą NIEBIESKĄ chodzi) :ph34r:

banan575    104

Tak tak to ta NIEBIESKA.

Pewnie znalazla i juz na AF nie przesiaduje. A czy kudlaty futrzak to nie wiadomo. :D

banan575    104

Wyobrazcie sobie jakby kilkanascie osob tak nawijalo to ciekawe by sie czytalo, bo to kazdy ma inne sposoby poznac druga osobe :rolleyes:

Ide do wanny, moj mi bedzie plecy szorowal :D zeby do kiecki sylwestrowej seksownie wygladaly. :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się