Skocz do zawartości

Polecane posty

banan575    104

a ja tak się zapytam są jakieś rolniczki z lubelskiego? :)

Pewnie ze sa,

Jest taka @Izolda i do niej wbijasz na PW i pytasz o ziemniaki czy ma do sprzedania, jezeli ma to umawiasz sie ze chcialbys kupic worek, (duzo nie stracisz) :D potem jedziesz do Niej po te zimioki :D i wtedy widzisz @Izke na zywo sciemniasz tam o ziemniakach i ucinasz z Nià gawedke.

Wtedy @Izke widzisz i na zywo itp, Jak Ci sie spodoba kupujesz po czasie drugi worek ale juz umawiasz sie na wyjscie do restauracji, wtedy przyjezdzasz pod krawatem w garniturze :rolleyes: i zapraszasz @Izke do restauracji, wtedy @Izka widzac Ciebie jak wygladasz elegancko , to i Ona sie stroi pod Ciebie zeby tez elegancko przy Tobie wygladac.

Wtedy to @Izke widzisz jak wyglada oderwana od pracy w gospodarstwie, i w takiej resteuracji przy kolacji rozmawisz z @Izka o czym chcesz. :D

banan575    104

Widzicie to jest proste tylko troszke trzeba pomyslec. :D

I w takiej resteuracji widzisz jak wyglada dziewczyna oderwana od pracy w gospodarstwie.

Bo na gospodarce tego nie zauwazysz, tylko widzisz zacharowana dziewczyne. A tego co niekturzy tego nie widza ja wyglada piekna

dziewczyna. :rolleyes:

A w resteuracji mozesz zobaczyc twarz, piersi, pupe, zgrabne nogi itp zwyklej dziewczyny z gospodarki . :D

Zobaczysz to na gospodarce???? NIE :rolleyes:

WTEDY W RESTAURACJI ZOBACZYCIE PIORUNUJACA ROZNICE W WYGLADZIE DZIEWCZYNY Z GOSPODARKI

Edytowano przez banan575

Robercik1    8

jak gospodarka agroturystyczna to zobaczysz :)

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

banan575    104

Widzisz @Izolda naszych chlopakow trzeba troszke podszkolic, zeby dobre bajery mieli :lol: . Wtedy zawsze znajda swoja wybranke. :D

izolda789    12

tylko że ja wsydze sie jak ktoś po ziemniaki przyjeżdza...co innego na salonach :D robi sie wtedy ze mnie prawdziwy lew salonowy :D rozpuszczam grzywe i ostrze pazurki :D

banan575    104

Ale ja jako chlopak nie wstydziabym sie przyjechac po worek ziemniakow, Ziemniaki byly by tylko przykrywka.

Zawsze bym sie zapytala jakie sa dobre na frytki a jakie do gotowania. :rolleyes: Chodzilo by zeby ten worek kupowac okolo godziny, :rolleyes: i jak najwiecej porozmawiac,

Ty i tak bys sie nie kapnela o co chodzi z tymi ziemniakami, a ja bym wszystko wiedziala co bym chciala o Tobie :D

I co najwazniejsze widziala bym jak wygladasz. I karty w tej randce bym ja rozdawala. :D A ty bys myslala ze ja chce ziemniaki, a to by tylko chodzilo sie spotkac i zobaczyc jak wygladasz.

A restauracja??? Ona byla by poto zeby z Ciebie brzydkiego kaczatka (zartowalam) zrobic PIEKNEGO LABEDZIA, a do tego facet musialby przyjechac po krawatem w garniturze, A wiadomo przy takiej osobie nie wyszlabys w dresach tylko w szpilkach i sukience.

A taki obiad w restauracji to 40-50zl. ale przy obiedzie sobie rozmawiasz i widzisz to piekno dziewczyny. A potem Jej mowisz ze te zimoiki to byly pic na wode

Te ziemniaki byly jako pierwsze spotkanie, pierwsza randka. :D Po to zeby sie spotkac

Kiedys juz pisalam Jak @Niebieska zarwac na truskawkach. :lol:

Miodek_75    0

... wtedy @Izka widzac Ciebie jak wygladasz elegancko

Gdzieś kiedyś słyszałem taki tekst: "jak się nie spodobasz na brudno to i na czysto trudno" :P

banan575    104

Na brudno widzisz na gospodarce, :rolleyes: A piekno zobaczysz nie w niedziele w kosciele, :rolleyes: tylko jak przyjedziesz po krawatem i zaprosisz na kolacje. ;)

banan575    104

mezatka jak mezatka. Szkoda ze zamiast cyckow nie mam siurka. Juz bym po ziemniaki jechala. :D

He he, Wtedy to bym Ci kity wciskala, I zamiast kupic worek ziemniakow za 20zl na miesciac , to wziela bym @Izolde na cale zycie za darmo, A do tej @Izki przyszli tescie tone ziemniakow by mi dozucili. :lol:

izolda789    12

Banan ja nie wiem co ty byś zwojowała jak byś miała siurka na miejscu cycków :D , chociaż podobno w poziomie wszystko się wyrównuje :P

Edytowano przez izolda789

banan575    104

Co bym zawojowala?? Z @Izoldy mezatke bym zrobila :rolleyes:

A potem @Izolda by pisala jak to swojego poznala co przyjechal po worek ziemniakow. :lol:

banan575    104

No :D i taka @Izka sprzedala sie sama z workiem kartofli. :D

Ale jak pisalam Nasi dzisiejsi chlopcy tego juz nie potrafia, bo malo sie wokol ludzi obracaja, Tylko praca gospodarka itp.

I trabia ze dziewczyn nie ma, dziewczyny sa tylko trzeba umiec zagadac. A tego na internecie sie nie znajdzie. To trzeba w realu kity wciskac tak jak z ziemniakami. :D

Ci co umieja porozmawiac to dziewczyne znajda, Ci co maja w cholere kasy tez znajda,

A reszta trabi ze dziewczyn niema.

Moj to byl taki kiciarz ze sama od niego sie nauczylam troszke tych bajerow.

W 2009 r w sierpniu wcisnol mi kita ze mam sobie stroj kapielowy kupic i jedziemy do ciotki nad wode, ale gdzie nic nie mowil.

Wsiedlismy w auto i z podkarpackiego wyladowalam na HELU nad morzem. U jego ciotki, no i woda tez byla.

Edytowano przez banan575

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kity wciskać??? :o

No co Ty, to jest sposób na jeden wieczór a nie na dziewczynę na stałe

Henius91    574

otóż to! Krzychu dobrze gada!

co do worka ziemniaków. później dzieciom będzie taki facet opowiadał: "...kupowałem od niej wór zimnioków. I w taki oto sposób poznałem waszą matkę" :lol:

banan575    104

Ja tak napisalam ze kity, to jest prawda tylko ta osoba co na niej sie to wykonuje nic o tym nie wie.

Zawsze jakby dziewczyna sie niespodobala, kupujesz ten worek ziemniakow i znikasz, ale to tylko ty wiesz ze te ziemniaki to byly pic na wode, ze chodzilo zobaczyc dziewczyne,

A dziewczyna???? Dziewczyna mysli ze przyjechal po ziemniaki i tyle.

Takie oto sa kity. Ale jak pisalam nie kazdy tak potrafi.

Lepiej gadac ze ma sie krowy swinie itp. A potem pisac ze zadna nie chce na gospodarke przyjsc.

Edytowano przez banan575

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się