Skocz do zawartości

Polecane posty

nikolas29    164

czego tam sie bać przecierz sie jest panem swego..jedynie punktualnosc godzinna subiekcjia przy zwierzetach..latem troche potu i tyle kłopotu

banan575    104

Ktos kto biede w zyciu zastal to taki sie znajdzie i bedzie pracowal. Bo wie ze nic za darmo nie ma, na wszystko trzeba zapracowac. -_-

Aten co lelum po lelum kasa od rodzicow byla, to on ma daleko gdzies.

izolda789    12

Ja osobiście tego nie ogarniam czasem, jak to jest że dziewczyna może się nie bać roboty a facet tak. Gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy....

banan575    104

i taka jest praawda dzis wszyscy na kase leca, bo kazdy chce miec godne i spokojne zycie

vicia1223    10

Mnie kiedyś świeżo poznana koleżanka pytała ile mam hektarów :)

Z kolei znam takie siostrzyczki , studentki , które tzn których ojcowie mają niezłe gospodarstwa , głównie truskawki i ziemniaki i przez całe wakacje zapierdzielają na tym polu :P Jedziesz sobie autem a jedna leci Df z przyczepami z pyrą :P Nie planują jednak życia na wsi , dodają że jeśli zostanę na wsi to tylko i wyłącznie na gospodarce ojca ... -_-

Miodek_75    0

... dzis wszyscy na kase leca, bo kazdy chce miec godne i spokojne zycie

Nie, nie wszyscy. A już wiązać się z kimś i liczyć na łatwe życie... po prostu porażka.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak, tak, jak masz tę drugą połówkę to ta reszta interesujących osób powinna iść w pewną odstawkę bo inaczej zakorzenisz zazdrość w związku :P

banan575    104

Tak to jest jak poznasz druga osobe i jestescie razem szczesliwi no to pewna grupa znajomych idzie w odstawke.

No chyba ze jak dla dziewczyny wazne sa kolezanki, a dla chlopaka wazne piwo pod sklepem z kumplami to tak sie dzieje ze zostaja sami. :blink:

Edytowano przez banan575

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skąd to znam i te pytania - kto to był, co was łączyło...

Przyjaciele/ przyjaciółki nie powinny iść w odstawkę choć stare złe nawyki i przyzwyczajenia trzeba samemu pokonać

Edytowano przez KRISTOFORn

banan575    104

przyjaciele przyjaciolki oczywiscie ze nie, ale tacy co tylko ich piwo laczylo albo kolezanki co tylko by po szmatach jezdzily to co z takiej znajomosci.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wolałbym się odnosić do bardziej wartościowych postaw ludzkich, bo piwo pod sklepem, może jeszcze tanie wina .... eee to nie dla mnie , nawet tyle zdrowia nie mam by je tak tracić

Edit. Nawet gdy ta druga połówka odejdzie bo "coś tam"

Edytowano przez KRISTOFORn

ENDURAK91    1

u mnie w okolicy są same małe gospodarstwa typu 5-10 ha i mniejsze, jeżeli chłopak nawet prowadzi gospodarstwo o powierzchni 50-100 ha to i tak dziewczyny nie są zainteresowane takim partnerem ponieważ wieś dla nich jest czymś gorszym nie daje tyle rozrywek ani możliwości :( a przecież tyle na tym świecie jest możliwości oczywiście w mieście.

koleżanki i znajome z mojej okolicy nawet nie chcą słyszeć o wiązaniu się z rolnikiem ;[

Meg5    342
koleżanki i znajome z mojej okolicy nawet nie chcą słyszeć o wiązaniu się z rolnikiem ;[

Bo widzisz kolego ENDURAK91 ,co z tego że jest stabilizacja ,jest praca ,są pieniądze ,jak w tym zawodzie nie masz ani czasu ,ani urlopu i nawet tej zarobionej kasy nie wydasz na to na co byś czasem chciał . Rolnictwo, to dyscyplina pracy kosztem wielu wyrzeczeń. A życie tak szybko leci i tak ,to co tu urobimy ,to'' tam ''nie zabierzemy . Nie samą pracą człowiek żyje ,a w rolnictwie tak właśnie często jest .

banan575    104

to i tak dziewczyny nie są zainteresowane takim partnerem ponieważ wieś dla nich jest czymś gorszym nie daje tyle rozrywek ani możliwości :( a przecież tyle na tym świecie jest możliwości oczywiście w mieście.

No tak bo w miescie sa paby knajpy sklepy ze szmatami.

Ale nie ma jednego. WOLNOSCI JAKIE DAJE NA WSI SWOJ DOM Z OGRODEM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się