Skocz do zawartości

Polecane posty

Thomas2135    1186

@Heidi88 jak piszesz pochodzisz z miasta i w nim mieszkasz. Masz za sobą pewien epizod życia na wsi z rolnikiem. Nie zraziłaś się jeszcze do chłopców ze wsi, że tak Cię ciągnie? Tak przynajmniej zapamiętałem twoją wypowiedź sprzed miesiąca czy dwóch. Najchętniej oddałabyś swatanie w ręce rodziców ale co oni myślą o twojej wizji przyszłości?

Chętnych kandydatów na pewno nie brakuje i szanse na to znacząco wzrosły po zmianie Avataru, jednak wszystko dominuje może wrodzona nieśmiałość i wspomniana wizja odtrącenia. Jak by nie było to facet ma trudniej znaleźć sobie drugą połówkę. Było o tym wspomniane już kilka razy. Niejeden myśli, że to on znalazł swoją dziewczynę, żonę, jednak ostatnie słowo należy do wybranki.

AWEJ    0

Jak wyżej , racja . i konia z rzędem temu co myśli że wybrał .

KRISS75    39

Jasne że ostatnie słowo należy do dziewczyny.W końcu to ona odpowiada na pytanie:czy zostaniesz moją dziewczyną,żoną.

pedro2    341

Ja od jakiegoś czasu trochę się uspokoiłem z poszukiwaniami posłuchałem rady "co ma być to będzie" i niedawno nawiązałem bardzo ciekawą znajomość, znaczy to ona zaczęła, do niej należał pierwszy krok :D i całkiem inaczej to wszystko wygląda jak role się odwracają zamiana z polującego myśliwego na zwierzynę :P

Edytowano przez pedro2

Meg5    342
Fajny śmieszny i rzeczywisty...Ale odnośnie tematu to myślę,że o dziewczynę na gospodarkę nie łatwo ponieważ to ciężki kawałek chleba i nie chodzi mi tutaj o pracę fizyczną ale o świadomość,że jak coś się nie uda to wypłaty nie będzie tak jak na etacie...i co wtedy?Dziewczyny wolą tą drugą furtkę...

Etat też jest dziś ,a juto może go nie być ,także to nic pewnego . W gospodarstwie rolnym ,chyba nie zdarzy się tak ,że rolnik nie widzi w ogóle żadnej wypłaty ,nawet jak się coś wydarzyło i ten dochód zmalał . Na etacie ,jak jeszcze pracujesz w porządnej firmę ,masz umowę ,to dostaniesz odprawę itp. w razie wymówienia . W innym przypadku wylatujesz z dnia na dzień i wtedy faktycznie jest zero dochodu .

Zgodzę się natomiast w początkiem Twoje wypowiedzi ,że praca w rolnictwie ,to ciężki kawałek chleba i nie jednokrotnie ludziom na etacie żyje się spokojniej .

Odnośnie ''Chłopaków do wzięcia '' powiem tylko tyle . Ktoś na tych nieświadomych przygłupach robi dobrą kasę . Dziwię się też ,że ten program ma tak dużą oglądalność . Wniosek taki że ludzie lubią oglądać głupszych od siebie . Obejrzałam może ze dwa razy ten program i stwierdziłam ,że nie będę oglądać tego ,bo nie o tyle mnie to irytuje , co budzi politowanie. :unsure:

Edytowano przez Meg5

kasek    7

O koleżanka @Meg5 dobrze gada polać jej :) Fakt ktoś robi na tym hajs a ci ludzie zapewne marne grosze z tego mają no ale cóż już ten świat taki jest ... A co do rolnictwa to jak w powiedzeniu raz na wozie raz pod wozem :P

aletes    52

Ja tam lubię ten program bo jak byście naprawdę posłuchali tych cytuję "głupków" to nawet mądrze gadają!Człowiek wtedy docenia fakt,że nie dzieli ich losu i samotności,ale są i śmieszni to prawda! :rolleyes: Można by dyskutować ale wiadomo,że o gustach się nie dyskutuje..... :P

Heidi88    48

są tak samo "śmieszni" jak aktorzy z dlaczego ja, trudnych spraw, ukrytej prawdy. Ale skoro to puszczają tzn że jest oglądalność, a co ciekawszy film to o 2 w nocy dopiero <szok>

banan575    104

A ja lubie ogladac SPRAWE DLA REPORTERA

Lubie ogladac jak sie o majatki kluca, normalnie szok, wiocha zabita dechami 4chalupy na krzyz i dwoch sie kluci o stodole albo o miedze.

A co do programow typu DLACZEGO JA, TRUDNE SPRAWI itp to to jest jakas parodia, glupcow dorwali, kreca bzdury i takich drugich glupcow maja co ogladaja.

A najlepsze w tych programach sa reklamy

Edytowano przez banan575

banan575    104

Jak szukacie kobiet do malzenstwa to zapytajcie jak zarywali 15lat temu jak jeszcze nie bylo internetu i nie bylo telefoni komorkowej.

Krolowaly fiaty duze, maluchy i polonezy. Jak wtedy zarywali chlopaki panienki :D

Michalmeer    366

fakt teraz jest duzo gorzej za czesto jest kontakt z druga osobą i przez to połowa zwiazków sie rozpada

Cinek8541    75

Ja jeszcze rano przy kawce na sędzinę Wesołowską patrze-bo akurat sniadanie jem :ph34r: B) Ogólnie to jakoś nie trawię tych programów.Co do "Chłopaków..." to mam zdanie podobne do Meg tylko mi szkoda mi ich naiwności i łatwowierności...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak zarywali to dobrze się pamięta, z wielu oczarowań z tamtych lat przyszło na świat trochę userów teraz piszących na tym forum :P

banan575    104

wow jaka cisza sie zrobila. Jak zarwac dziewczyne to chyba za powazny temat.

A moze by sie pochwalili zonaci i mezatki jak to pierwszy raz sie spotkali i kto zaproponowal spotkanie.

Moja pierwsza randka z moim to bylo wesele u jego znajomego.

eMWu    484

Jedna z możliwości (jak zarwać), powiedzcie proszę niedoszli testujący, czy wypaliło. :)

KRISS75    39

No to ja się pochwalę.Swoją połówkę spotkałem na wspólnym ognisku zorganizowanym przez koleżankę.A żeby było śmieszniej,każdy z nas przyszedł na to ognisko z osobą towarzyszącą.Wpadliśmy sobie w oko i tak już zostało.

"A potem żyli długo i szczęśliwie" :P :P :P żartowałem,,,,tak jest tylko w bajkach,życie stawia przed nami różne problemy z którymi boryka się każdy ale mając oparcie w drugiej osobie łatwiej pokonać wszystkie przeciwności.

KRISS75    39

Oj tam,oj tam aleś Ty wygodna ale dla Ciebie bym je obrał :P

Ps.u nas były kiełbaski. ;)

Heidi88    48

no jak parzy w palce :unsure: i od czego ma się u boku mężczyznę :ph34r: zaraz siądzie na mnie zgraja feministek heheh :D

WodnyElf    3

Heidi nie jestem feministką ale mam pytanie po tym co napisałaś: ziemniaczki mają być nie tylko obrane ale i pogryzione od razu by było lepiej Ci jeść??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się