Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

No ostatnio AF mnie tak wciagnelo ze nie myslalam o niczym tylko o zdradzie. I jakiem jechala tom tak przydzwonila mondziakiem az sie na latarni zatrzymalam. :D

Teraz trzeba do nocy zapierdzielac zeby na naprawe kase zbierac. :rolleyes:

Edytowano przez banan575

KRISS75    39

Jaki z tego morał?Zdrada do niczego dobrego nie prowadzi. ;)

Ps.Dobrze że nic Ci się nie stało.

banan575    104

No mi tam sie nie stalo nic, samochod tez nie ucierpial (do wymiany tylko lampa przednia bo pekl plastik na kierunku i zbiorniczek plynu spryskiwaczy) gorzej z latarnia :D

No i teraz trzeba zapierdzielac zeby zarobic na to. :D

No i trzeba bylo z mezem sprawy zalagodzic :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak te ogórki w główce, te pługi, a potem się nie myśli, oj ja tu chyba zrobię porządek. :P :D

banan575    104

ale wiesz co stwierdzilam??? ze mondeo mk4 to mocne auta. :rolleyes:

Czyli mialam nosa wiedzac co kupowac. :rolleyes:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A Wiesz co ja stwierdziłem? że Macie słabą głowę, od pisania na forum zaraz myśleć o zdradzie. :P :lol:

banan575    104

Myslec to jeszcze mysle, Ale jadac autem zajechal mi droge skuter, i mialam 2wyjscia albo w skuter uderzyc, albo hamowac i odbic. I tak odbilam wpadlam na kraweznik i w latarnie. :D

To jeszcze byle jaki ze mnie kierowca nie jest. :D prawko 5lat i pierwsza stluczka.

No traktorem jakbym jechala to lampe bym zmietla i bym jechala dalej :D Tylko szkoda ze ciagnikami tak do miasta nie mozna jezdzic

No dzis dostalam kosztorys naprawy z ASO 1000zl. i auto bedzie zyleta albo igla jak kto woli. :lol:

Edytowano przez banan575

donweter1989    180

Ciągnikiem do miasta można jak najbardziej jechać tylko jest jedno ale . Trzeba tak robić aby nie dać się złapać;-)

razor275    279

No dzis dostalam kosztorys naprawy z ASO 1000zl. i auto bedzie zyleta albo igla jak kto woli. :lol:

Znów ASO :ph34r::P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No traktorem jakbym jechala to lampe bym zmietla i bym jechala dalej :D Tylko szkoda ze ciagnikami tak do miasta nie mozna jezdzic

Aha i by było tylko - coś trzasnęło czy mi się zdawało :P może i dobrze że jednak nie można ciągnikami. :lol:

Tak jak ten poprzedni? :P

wdaniel    52

banan ja jestem fryzjerką i lubię mężowi we włosach pomieszać

A ja nie jestem fryzjerem i też lubię w włosach pogrzebać - szczególnie w takich długich...

Ludzie czasem dobrze trochę się wyluzować pogadać o d*pie marynie każdy z uczestników dyskusji traktuje to żartobliwie i z humorem ale jak widać nie wszyscy mają poczucie humoru

nie każdy zna się na żartach i nie każdy żart uważa za żart. Znam też i takich, co żartują w pełni twojego słowa znaczeniu z innych, a jak z nich ktoś pożartuje, to się obrażają - tacy w ogóle nie powinni żartować... Żarty z kogoś, żarty z czegoś, żart żartowi nie jest równy, podobnie jak ludzie - człowiek człowiekowi nie jest równy. Jednego coś bawi, a drugiego to irytuje...

Ciągnikiem do miasta można jak najbardziej jechać tylko jest jedno ale . Trzeba tak robić aby nie dać się złapać;-)

A od kiedy jest zakaz? Ja jeszcze nie widziałem, by przed miastem stał zakaz i sam osobiście kilka razy zajechałem z przyczepą pod sklep na zakupy zajmując 8 stanowisk parkingowych.

Thomas2135    1190

Widocznie mało jeździsz, albo twoje miasto jest malutkie. U mnie np na głównej ulicy w Szczytnie jest zakaz ruchu ciągników, pojazdów zaprzęgowych i czegoś tam jeszcze, także zakazy istnieją. Co do żartu to znam się na żartach i lubię sobie żartować, ale poziom merytoryczny ostatnich stron był zbliżony do rozmowy gimnazjalistów czy meneli spod sklepu i daleko było im do żartów. Niektóre teksty jak "...pokaż nam swój ogródek..." były niesmaczne i ni bronic się, że każdy chciał zobaczyć kwiatki i warzywa, bo wasze skojarzenia były jednoznaczne.

wdaniel    52

W Opolu zakazów nie ma. W promieniu do 100km. jedyny zakaz poruszania się pojazdów wolnobieżnych jest na autostradzie...

EDIT:

Co do żartów - ja tego ogródka jak i pługów za żart też nie uznaję, podobnie jak żarty i kawały o Hitlerze i Żydach, gdyż te z kolei nie tyle, co są niesmaczne, to jeszcze naśmiewają się z ludzkiego cierpienia i śmierci człowieka. Ja zawsze mówię: "Chcesz się śmiać z czyjegoś nieszczęścia - pośmiej się z samego siebie" - można doszukiwać się w tym cytacie wieloznaczności, a nawet jest to co dla niektórych wskazane, a w szczególności dla tych, dla których pojęcie "godność człowieka", "godność kobiety", "poszanowanie dla własnego ciała" - jest też zabawne, albo obce. Przepraszam za mocne słowa, ale może do kogoś one dotrą...

Edytowano przez wdaniel

pedro2    342

wdaniel wiem dobrze że te słowa :

Przepraszam za mocne słowa, ale może do kogoś one dotrą...

były skierowane do mnie chcesz się odegrać ale mnie to nie rusza bardziej bawi :P Możesz nie uznawać tego za żart a ja uznaję i już uszanuj to tak samo jak ja szanuje Twoje zdanie... taj jak napisałeś jednego coś bawi drugiego irytuje i jest ok @Bystra ze mnie zażartowała i się nie obraziłem a czy Ciebie koleżanko @Bystra uraziły moje żarty??

''a nawet jest to co dla niektórych wskazane, a w szczególności dla tych, dla których pojęcie "godność człowieka", "godność kobiety", "poszanowanie dla własnego ciała" - jest też zabawne, albo obce.''

Pytanie do pań @banan, @bystra, @baziula czy poczułyście się urażone bądź jakoś dotknięte moimi wypowiedziami?? (wyjaśnimy sprawę) bo jak widać kolega wdaniel poczuł się zgorszony i urażony a więc PRZEPRASZAM kolegę ;) piszę to tylko i wyłącznie żeby wyjaśnić sprawę nie prowokuje do kłótni nie mam na to ochoty ;)

Thomas 2135 Niech się panie wypowiedzą czy poczuły się urażone bo to co Ci się wydaje "menele spod sklepu itp" tymi słowami obrażasz userów którzy uczestniczyli w tej dyskusji... Pozdrawiam

Edytowano przez pedro2

Heidi88    48

Thomas2135 Twój post przywraca we mnie wiarę w mężczyzn. :)

Don Pedro czemu mnie wykluczyłeś z dyskusji może ja się poczułam urażona Twoimi wypowiedziami? :P

Edytowano przez Heidi88

bystra    26

@pedro2 nie uraziły mnie twoje żarty nawet przeciwnie rozbawiły a jeśli kolegów @wdaniel i @Thomas2135 i innch uczestników tego forum uraziły nasze wypowiedzi to przepraszam chociaż nie wiem za co i nie wydaje mi się że coś złego w tym było i jeżeli @wdaniel uważa że nasze żarty godzą w godność człowieka i brak poszanowania dla własnego ciała to mocne słowa wypowiada i chyba ich do końca nie przemyślał bo ta wypowiedz mnie obraża bo ja nikogo nie obrażam i nie latam z gołą d*pą po AF ani nigdzie indziej

A po za tym temat ogórków i ogródków dawno się skończył to po co do tego było wracać, ale koledzy są tacy skrupulatni że wszystkie posty uważnie czytają i muszą skomentować a wydawało mi się że mamy wolność słowa

pedro2    342

Heidi rozmawialiśmy o tym na gg ;)

Dokładnie @Bystra dyskusja dawno skończona ale @wdaniel nie przepuści żadnej okazji żeby mi dokopać po ostatniej sprzeczce chociaż nie pisze bezpośrednie do mnie to wiem że o mnie chodzi... Kolego przenieśmy się może na priv, tak jak zrobiła @Heidi jak masz coś do mnie nie musimy prać brudów tutaj na forum...

A poza tym nikt mi nie zabroni pisać tutaj i wszystko było w temacie DZIEWCZYNA (o kobietach była dyskusja) NA GOSPODARKĘ (oranie, koszenie, siew pielęgnacja ogródków) :P Ja traktuje to z dystansem na luzie w realu nigdy bym się nie odważył tak rozmawiać z kobietą ale to jest forum kategoria HydePark więc ''luźne gadki'' Kończę temat @wdaniel jeśli masz mi coś do powiedzenia pisz na priv...

Edytowano przez pedro2

Heidi88    48

Tak czy inaczej żaden inny wątek jak o tych Waszych ogrodach w tak szybkim czasie nie rozkręcił tematu ja ten a i ilu użytkowników się zaczęło udzielać :)

banan575    104

Pytanie do pań @banan, @bystra, @baziula czy poczułyście się urażone bądź jakoś dotknięte moimi wypowiedziami??

Ja np na nikogo sie NIE obrazam, Mamy tu forum kazdy jest z innej czesci polski, kazdy ma inne poglady, kazdy jest inaczej wychowany, a tu na forum mozna posiedziec wieczorem porozmawiac wyrazic swoje spostrzezenia posmiac, albo i sie ............ :D

Mnie nawet @szmergiel nie urazil. :D

@Heidi jak fajni faceci i szybko zaczaja temat to i sie udzielaja. Jak to przyslowie mowi JESTES W STADZIE WRON TO KRACZ JAK ONE; :D

Edytowano przez banan575

Tomasz78    287

Jeśli komuś temat nie odpowiada to po co czyta a potem wypisuje że kogoś obraża ,trzeba do wszystkiego podchodzić z dystansem ,a skoro na forum pojawili się wykształceni inteligenci to niech zaproponują ciekawy temat co by menele i gimnazjaliści mogli poczytać.No koledzy do dzieła.

banan575    104

A my @Tomcio i reszta ekspertow dostosujemy sie poziomem do danego tematu; Co nie??? :D

Edytowano przez banan575

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się