Skocz do zawartości

Polecane posty

Lodzia    0

Zgadzam, się Xawier z kobietami nic na siłę, a czasami lekki dystans, sprawia,że jeszcze bardziej nam zależy

Xawier    32

Taa taki obojętnie-zainteresowany typ was kręci?? Trzeba na tyle olac żebyście się zainteresowały ale też na tyle zainteresować żebyście Wy nas nie olały...

WodnyElf    3

Mała Mi, żadnych szpilek? nie wierzę, znajdziemy takie,które polubisz, np. na grubszym obcasie, obiecuje,że będą wygodne :)

Mam szpilki i to wygodne ale to i tak mnie nie przekonuje do ich częstego noszenia:) także nic na siłę, ale dziekuję za chęci :) Lepiej porozmawiajmy o czym innym ;)

miroM1984    6

skoro kolezanka napisala ze z dalekiej malopolski, to strasznie jestem ciekaw z ktorego rejonu tego nasego pieknego landu

PS pytam z czystej ciekawosci poniewaz sam jestem z tego rejonu

Lodzia    0

Coś w ten deseń :) jak jest tak cały czas kolorowo i cukierkowo, to szybko się nudzi...Ale to jest bardzo cienka granica, ostrzegam ;) No i na obojętnego typa, dziewczyny nie wyrwiesz, chodzi mi bardziej o związki, kiedy chłopak jest bardzo zaangażowany,a dziewczyna na początku też, a potem...i wtedy dobrze jeśli chłopak odrobinę się zdystansuje, dziewczyna doceni i sama przyjdzie. To tylko moje zdanie, bo czuję ,że posypie się krytyka :D

WodnyElf    3

skoro kolezanka napisala ze z dalekiej malopolski, to strasznie jestem ciekaw z ktorego rejonu tego nasego pieknego landu

PS pytam z czystej ciekawosci poniewaz sam jestem z tego rejonu

Hmmm... jakby to powiedzieć... w drugą stronę od Krakowa:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
.i wtedy dobrze jeśli chłopak odrobinę się zdystansuje, dziewczyna doceni i sama przyjdzie.

Ale wtedy może już być za późno, bo znajdzie taką co nie będzie stroić jakiś foch. :P:D

Krisek    15

Koleżanko bystra. nie to nie mój rekord ;D Ja nie mam odpowiedniego sprzętu do uprawiania tego sportu. jak zakupię takowy to postaram się pobić rekord: :^ Co do wzrostu to powiem że to nie ma znaczenia.no ale jak już wiemy ile kto ma wzrostu no to ja jestem głodny wiedzieć coś więcej ,coś innego,lepszego a wy Panowie? jakiś rozmiar ;D^^

Lodzia    0

Znasz taką co nie stroi, bo ja nie, a znam bardzo dużo kobiet?

Koleżanko bystra. nie to nie mój rekord ;D Ja nie mam odpowiedniego sprzętu do uprawiania tego sportu. jak zakupię takowy to postaram się pobić rekord: :^ Co do wzrostu to powiem że to nie ma znaczenia.no ale jak już wiemy ile kto ma wzrostu no to ja jestem głodny wiedzieć coś więcej ,coś innego,lepszego a wy Panowie? jakiś rozmiar ;D^^

Rozmiarami chcecie się chwalić...no to zaczynajcie, wy pierwsi :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Znasz taką co nie stroi, bo ja nie, a znam bardzo dużo kobiet?

Znam, fochy stroją tylko te które wyczują z kim na to mogą sobie pozwolić, bo nie ze wszystkimi, no i zazwyczaj albo mają za mężów pantoflarzy, albo dłuuuugo są w panieńskim stanie.

Xawier    32

A jakie rozmiary chcecie poznać?? A czy rozmiar na prawdę ma znaczenie?? Wg mnie to raczej nie ma (aczkolwiek nie narzekam żeby nie było)

Xawier    32

Ale dziewczyny powiedzcie szczerze czy rozmiar ma znaczenie?? Tak z czystej ciekawości pytam...

Xawier    32

Dla mnie osobiście nie ma znaczenia jakiegoś ogromnego tj ważne żeby były, nie za duże nie za małe, żeby ich nie szukać ale też żeby nie przysłaniały wszystkiego aczkolwiek to i tak wszystko zależy od indywidualnego podejścia

Karolcia    36

Ja zawsze mówię, że liczy się jakość a nie wielkość. Przecież poznając kogoś nie powiemy słuchaj jesteś fajny, posiadasz wymarzone cechy, które lubię no ale niestety masz nie ten rozmiar więc dziękuję.

Za pewne są osoby, które mają kompleksy na tym tle zarówno kobiety jak i mężczyźni. U kobiet dodatkowo pewne krągłości widać na pierwszy rzut oka u mężczyzny natomiast nie i założę się, że gdyby tak samo można było to oceniać jak u kobiet to niejeden desperat ( nie akceptujący siebie do końca ) nosiłby bokserki typy push-up :ph34r::P

Moim zdaniem najważniejsze, że jest się zdrowym, niekalecznym ( bo co mają powiedzieć osoby kalekie, które np. nie mają ręki w stosunku do osób, które narzekają, że mają to za duże a to za małe) i akceptuje się w pełni swój wygląd no i rozmiary ;)

kiler1982    2

dawno mnie tu nie było i jak czytam ostatnie posty to zastanawiam się czy to jeszcze strona rolnicza czy juz erotyczna:):):):):)

wdaniel    52

A czy rozmiar piersi ma dla was znaczenie? To jest dokładnie to samo...

małe jest piękne, a i w duże jest fajnie się wtulić ;)

Xawier    32

Karolcia no właśnie najważniejsze jest to aby akceptować siebie. Reszta to tylko kwestia psychiki. Jeśli akceptujemy siebie to inni też nas zaakceptują.

wdaniel    52

Jeśli akceptujemy siebie to inni też nas zaakceptują.

no, niestety nie każdego, który siebie akceptuje można zaakceptować ;) ale tu już znowu zeszli byśmy na margines :D

marcinffff    9

ja to nie wiem co jest dziwnego w tym że dziewczyna chce pozostać na gospodarce albo szuka chłopaka który wiąże z tym przyszłość,

Otóż nie ma w tym nic dziwnego, dziwne są dziewczyny które nie chcą być na gospodarstwie (często mylą przeszłość- zacofanie z obecną sytuacją w rolnictwie). Takich dziewczyn co pragną być na wsi jest coraz mniej, twierdzą że bycie z rolnikiem to coś co ich poniży, wolą jechać za granicę KIBLE CZYŚCIĆ albo szparagi u Niemca zbierać. Tam są popychadłem i nikim, a jak przyjadą do kraju to tak wysoko głowy podnoszą że nawet sąsiada zza płotu nie poznają, bo ona karierę zrobiła, 2 tys euro zarobiła....

tommy66692    10

Wiecie,który męski narząd najbardziej kręci kobiety? mózg, Panowie, mózg ;)

tutaj bym sie nie zgodził, ile jest takich przypadkow ze ładne dziewczyny bujają sie z takimi idiotami, recydywa itp.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się