Skocz do zawartości

Polecane posty

Meg5    344
Meg chyba naprawdę nie wierzysz, że są tacy na tym świecie dla których wygląd to nie jest pierwszorzędna cecha drugiej osoby. Jeśli każdy by patrzył tylko na wygląd to rozwodów było by jeszcze więcej niż jest bo każdy by tylko był z drugą osobą np, do pierwszej zmarszczki potem wymiana na nowszy model...

Meg wie o tym, lecz dla Meg wygląd nie jest takim wyglądem, jak my - faceci na to patrzymy ;)

Wygląd pierwszorzędną cechą na pewno nie jest ,ale na pewno jest kluczową . I nie wierzę w takie opowieści ,że mężczyzna może w charakterze kobiety się zakochać , nie zważając na wygląd . Albo ja znam innych panów ,jak Wy tu Panowie udzielający się w tym temacie . ^^

Wdaniel ,naprawdę ,aż tak inaczej patrzymy ? :D

WodnyElf    3

Meg a co powiesz na autentyczny przypadek, że facet nie patrząc na narzeczoną pleciał do dziewczyny z twarzy tak szpetnej że nie dało się patrzeć i o nie za wysokim ilorazem inteligencji... za czym poleciał? za charakterem? za kasą? czy za biustem, nie aż tak dużym ale wywalanym zawsze na wierzch?

Meg5    344

Może właśnie poleciał za tym wywalonym na wierzchu biustem ,jak to Ty napisałaś ... ;) Wiesz chyba że faceci lubią nie tylko patrzeć na kobiety, ale jeszcze coś tam z nimi robić i może ta dziewczyna w ''robocie '' była świetna ... :rolleyes: W sumie można by tu gdybać i gdybać ... ;)

cinek1808    27

do wodny elf co ja ma zrobić jak one same tego chcą ja żadnej kobiecie nie odmawiam wiadomo że jak suka nie da to pies nie weźmie

do sadek z kumplami to ja pije zdrowie kobiet

Michalmeer    366

oj tam oj tam nie oszukujmy sie kobiety tez dosyc czesto lubią siedzieć w siodle ;p .. pozatym stara prawda za młodu cnotliwa a na starosć bierze co dają

baziula    6

Może właśnie poleciał za tym wywalonym na wierzchu biustem ,jak to Ty napisałaś ... ;) Wiesz chyba że faceci lubią nie tylko patrzeć na kobiety, ale jeszcze coś tam z nimi robić i może ta dziewczyna w ''robocie '' była świetna ... :rolleyes: W sumie można by tu gdybać i gdybać ... ;)

Zakoch*ją się w wyglądzie a przecież nie tylko piękne kobiety wychodzą za mąż ( choć te penie w młodszym wieku). każdemu podoba się co innego i to jest fajne :)

bystra    26

Witam wszystkich:) nie powiem bo miałem co czytać napisaliście dużo tego ;D ale to bardzo dobrze że coś się tu dzieje..Koleżanko Lodzia pisząc o mnie heh lepiej tego ująć nie mogłaś, :)Co do życia ze sobą to według mnie my nie mamy żadnego wpływu na to jakie ono będzie.nie my o tym decydujemy. Wiem niejeden napisze że jak nie my decydujemy to kto? przecież jak sam sobie nie zarobisz na chleb to ci nikt nie da za darmo. No i ma rację ale nie do końca bo jeszcze nie zobaczył tego że samo to że ma możliwość pracować to już duży sukces. Ja jestem katolikiem, staram się co niedziele chodzić do kościoła, i wiem że bez tego życie by już było zupełnie inne.Różne sprawy mogły by się przecież skomplikować bo czemu nie?.A jednak jest tak jak ma być i ja wiem, że za wiarę dostaję coś w zamian. Wyrwał się też temat o motoryzacji ,Takiej teorii właśnie się uczą młodzi ludzie ,że Kto ma BMW ten ma Kasę i każda na to poleci..Od wszystkiego są wyjątki No i tak też bywa. znam niestety parę takich osób. co myślą ze im wszystko wolno, ale będąc w ich otoczeniu ignoruję ich. widzę jak ich to bardzo denerwuje ale czym bardziej chcą się popisać przed kimś tym bardziej mam ich gdzieś i im to nie wychodzi więc odpuszczają... Bystra a wiesz że ja jak bym widział taką Kobietę z widełkami to bym gnał szybko jej pomóc jednym słowem Miód Malina :) Bo taki człowiek jest godny szacunku był cytat "Nie szata zdobi człowieka" więc w czym masz problem ?;D próbowałaś wkładać gumowce i widełkami machać ;)?Co do Migotki i jej pisania o udanym związku to Nie gniewaj się koleżanko ale wydaje mi się że chcesz się pochwalić że dobrze wręcz wspaniale ci się układa w życiu z Partnerem .Naprawdę cieszę się że dobrze ci się wiedzie i aż rozlewa się ta radość na tym forum ale pamiętaj że pół życia człowiek śpi a pół nie,Pół jest szczęśliwy, a pół nie więc zostaw tej radości trochę na potem:) ps; Sorki że aż taka wielka ta odp. WoW normalnie straszy, ale jak się bawić to się bawić ;D

Drogi kolego ja codziennie wkładam gumowce i macham widełkami i nikogo nie widzę do pomocy chyba jesteś jednym z nielicznych chętnych albo ze mną jest coś nie tak i to jest może ten moj problem

gofiaczek    74

Z tym wyglądem to prawda, że nie jest najważniejszy i że kto co lubi. Nie najważniejszy, ale ważny, w końcu to coś co przyciąga naszą uwagę.

Jednak muszę Wam powiedzieć, że czasem po pierwszym spojrzeniu czy spotkaniu nawet jak czasem ktoś się nie spodoba, to później może być różnie :)

Albo ktoś nam się z czasem spodoba z wyglądu, a jeżeli nie to z charakteru i zachowania ;)

tommy66692    10

Bo te kobiety to są całkiem skomplikowane :P Nigdy nie wiadomo o co im chodzi i jak postępować...

Jak to juz ktos powiedział-kiedys tez zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią ręke uciąć ;)

Drogi kolego ja codziennie wkładam gumowce i macham widełkami i nikogo nie widzę do pomocy chyba jesteś jednym z nielicznych chętnych albo ze mną jest coś nie tak i to jest może ten moj problem

Koleżanko mam to samo ;/

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@tommy, lewą czy prawą :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie i nie mógłbyś nawet tego napisać. :P

WodnyElf    3

do wodny elf co ja ma zrobić jak one same tego chcą ja żadnej kobiecie nie odmawiam wiadomo że jak suka nie da to pies nie weźmie

Wiesz, zgodziłabym się z tym powiedzeniem o ile nie jest on w jakimś sensie usprawiedliwieniem gwałtu bo tak też jest to wykorzystywane.

wdaniel    52

Wdaniel ,naprawdę ,aż tak inaczej patrzymy ? :D

Psychologia ukazuje jeszcze większą różnicę zarówno punktu widzenia jak i myślenia... Podobno kobieta co innego myśli, co innego mówi i jeszcze co innego robi ^^ Niestety o takim temperamencie spotkałem tylko jedną kobietę i nie jest to żadna z moich bliskich znajomych, byłych dziewczyn ani moja żona...

Zakoch*ją się w wyglądzie a przecież nie tylko piękne kobiety wychodzą za mąż ( choć te penie w młodszym wieku). każdemu podoba się co innego i to jest fajne :)

Może powiem tak: pojęcie piękno dla każdego jest inaczej definiowane

nie wazne jedno jest pewne zebym juz nie miał reki ;)

I jaki z tego morał - nigdy nie stawiaj głowy, bo chromym jeszcze pożyjesz, ale dając głowę możesz przez dziewczynę zginąć...

cinek1808    27

do wodny elf radzę zajrzeć do słownika i poszukać znaczenia słowa gwałt szczerze tow tym momencie nie rozumiem co masz na myśli

Krisek    15

Drogi kolego ja codziennie wkładam gumowce i macham widełkami i nikogo nie widzę do pomocy chyba jesteś jednym z nielicznych

chętnych albo ze mną jest coś nie tak i to jest może ten moj problem

cherry_lady_ -- Koleżanko mam to samo ;/

No koleżanki widzę że z was cicha woda :) Ja się na to piszę,, tylko gadajcie gdzie mieszkacie a jutro komplet widełek biorę,+ 2 pary obuwia sportowo-ogrodniczego i o 6:30 się zjawiam ;D Woda Rano na Kawę Obowiązkowa !! :^

WodnyElf    3

do wodny elf radzę zajrzeć do słownika i poszukać znaczenia słowa gwałt szczerze tow tym momencie nie rozumiem co masz na myśli

Słowo i jego znaczenie znam. Tak się na głos nad czymś zastanawiałam.

cinek1808    27

mowa srebrem milczenie złotem czasem trzeba może ugryźć się w język a nie posądzać nie znasz mnie więc nie osądzaj

WodnyElf    3

Ja Ciebie o nic nie posądzam.

Poza tym skoro Tobie wolno osądzać wszystkie osoby płci żeńskiej po paru dziewczynach, z któymi miałeś do czynienia to dlaczego innym tego zabraniasz? Sam osądzasz nie znając więc dlaczego oczekujesz innego potraktowania?

nkem    0

[/b]

No koleżanki widzę że z was cicha woda :) Ja się na to piszę,, tylko gadajcie gdzie mieszkacie a jutro komplet widełek biorę,+ 2 pary obuwia sportowo-ogrodniczego i o 6:30 się zjawiam ;D Woda Rano na Kawę Obowiązkowa !! :^

o będzie sex na sianie :D

wdaniel    52

oceniam ogół poza tym napisąłem ze są wyjątki

Kolego, ogół jest normą, a nie margines... Jak normalna dziewczyna powie nie, to znaczy, że nie chce, a nie, że masz ją brać na siłę. Nie piszę tu o marginesie, tylko o ogóle, który "niby" oceniasz. I kto tu nie wie, co to jest gwałt?

baziula    6

Jedna baba drugiej babie ................. grabie. :)

A ja wierzę w mężczyzn wspaniałych. Jak to dobrze, że jesteście. Dzięki wam w pracy jest wesoło, gadacie o głupotach i czas leci szybko :). Macie dziwną umiejętność przedstawiania spraw tak jakby nie było rzeczy do nie do załatwienia. Wszystko się da ! :) ( jak wam na czymś zależy od course :P)

Jak mi kobieta powie: Basia, nie martw się.... to jetem jej wdzięczna. Jak mężczyzna powie : Basia nie martw się :) to ja się przestaję martwić. Mężczyźni jesteście potrzebni na każdej szerokości geograficznej, sprawiacie, że nasz świat jest ciekawszy, kolorowy, weselszy i bardziej różnorodny. Umiecie pocieszyć i rozweselić.

Jasne, że są wśród was klasyczne łajzy, ale w każdym stadzie zdarzają się wadliwe osobniki. Ale takie się ELIMINUJE :) (można strzelić z wiatrówki w przyrodzenie lub nabić na grabie) jeśli nie ze stada to przynajmniej ze swojego życia :)

Niech żyją mężczyźni.

Edytowano przez baziula

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się