Skocz do zawartości

Polecane posty

wdaniel    52

Oj Meg - tu się mylisz. Ja patrzę raczej nie tyle co na wygląd, co na zachowanie, sposób bycia itp. Dziewczyna z papierosem w gębie + piwo w ręku + łacina na ustach = dla mnie dziękuję, nawet jak by to była miss uniwersum. Zresztą nawet łacina na ustach to też dla mnie = do widzenia. Ubrana wyzywająco? - jest dobra na 5 minut, ale do łóżka, bo na spacer bym z taką nie poszedł, gdyż chciałbym iść z moją dziewczyną, a nie dziewczyną każdego, który ją rozbiera wzrokiem...

Każda dziewczyna jest ładna, tylko musi się odpowiednio ubrać. Każda też wie w czym jej ładnie, w jakich kolorach itp. Jak ktoś tego nie potrafi, to ma pecha. No i jeszcze jedno - miejsce tapety jest w domu na ścianie...

EDIT:

bmw- będziesz miał wzięcie

- ale kogo? Takich, które cię wydoją z kasy, zostawią w długach i pójdą do drugiego jelenia... A Niemiec jak sprzedawał to płakał, bo rozwalił auto na które oszczędzał aż 2 lata... Edytowano przez wdaniel

Meg5    342

Wdaniel ,TY chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i podajesz tu skrajne przypadki .Ty jak poznałeś swoją żonę to nie patrzyłeś na wygląd ? :huh: Wyżej jak tak opisujesz, że chyba jednak patrzysz na wygląd ,ponieważ wymieniasz co w kobiecym wyglądzie i zachowaniu ją wyklucza u Ciebie . Napisze najprościej jak się da ,że jak poznajemy kogoś, to najpierw patrzymy ,dopiero potem poznajemy charakter itp. Odnośnie zachowania ,to też można się pomylić co do danej osoby ,bo czasami pozory mylą .

wdaniel    52

Nie patrzyłem za bardzo na wygląd, bo bym jej nie wybrał - bardziej z wyglądu mi jej koleżanki pasowały ;) Dostrzegłem jednak niespójność w mojej i twojej interpretacji "patrzenia na wygląd". Styl dla mnie to nie wygląd. Wygląd to: szczupła - gruba, twarz, nogi, piersi itd...

Z drugiej strony - skromna dziewczyna w ogrodniczkach z widłami w rękach stojąca przy ścianie... Ach!... rozmarzyłem się...

Opcio    2

Poszukuję dziewczyny która bez wahania zamieszka na wsi, nie musi się martwić o pracę w gospodarstwie ja wszytko ogarniam,musi tylko umieć dobrze gotować. Preferowany wiek 20-24.

Michalmeer    366

Najgorsze jest to fajna dziewczyna widać ze dosyć "ułożona?" ładnie sie rusza zgrabny tyłek ;) i już sie ma ochote zagadać a tu wyjmuje lm i pali ... uuuu ii d*p... u mnie to nie przechodzi chociaz ostatnia moja dziewczyna paliła troche chociaż nie przymnie bo szkoda jej było fajek wyrzuconych przezemnie ;D niestety to co fajnie nic nie trwa wiecznie ale nie ma co sie poddawać

Show must go on ;)

lemysz1    96

Jak pali to nie kandytka na matkę dla naszych dzieci- tak ja to postrzegam. Popielniczki nie lubię buśkować... hihi

miranda    0

A Wy tak cały dzień na forum? Nie macie roboty? Jedną z najgorszych wad faceta jest lenistwo ;)

lemysz1    96

widzisz pogoda dzisiaj typowo butelkowa...

Nie ludzie sa stworzeni dla pracy tylko odwrotnie

W takie deszczowe dni można posiedzieć nad papierologią a w wolnej chwili na AF

Edytowano przez lemysz1

miranda    0

Pogoda, pogodą....mało to jest roboty niezależnej od pogody ^^

No chyba,że papierologia....to jest wytłumaczenie :D

Edytowano przez miranda

FINN    988

więc z dwojga złego to lepiej siedzieć przy kompie na forum niż przytulać butelki... ;)

pedro2    341

Wygląd nie jest podstawą utrzymania związku ,ale właśnie w znalezienia drugiej połówki ma znaczenie . Przecież najpierw w jakiś sposób trzeba na siebie zwrócić uwagę ,a charakteru raczej przy pierwszym poznaniu nie zobaczysz . ;)

Odpowiedź na to zdanie podał kolega Wdaniel i tak jak ja pisałem wcześniej wystarczy spojrzeć chwile poobserwować jak się zachowuje i juz trochę wiadomo a po krótkiej rozmowie można wyczuć człowieka...

Masz racje że pozory mylą ale nie wiem może mam jakiś dar jasnowidzenia że potrafię to ocenić :lol:

kandydatka na matkę, jak na matkę, ale jeszcze stodołę z dymem puści...

He he to by dopiero zabolało stodoła by poszłaaa :lol:

wdaniel    52

A Wy tak cały dzień na forum? Nie macie roboty? Jedną z najgorszych wad faceta jest lenistwo ;)

Ja teraz pracuję. Jak o 16 skończę pracować, to wrócę do domu do roboty. Dziś ocieplenie domu planuję, a raczej to, co mi zostało do wyklejenia styropianem. Później kołkowanie, siatka i przeniosę robotę na pole do wykopków B)

Meg5    342
Dostrzegłem jednak niespójność w mojej i twojej interpretacji "patrzenia na wygląd". Styl dla mnie to nie wygląd. Wygląd to: szczupła - gruba, twarz, nogi, piersi itd...

Hmm widzę ,ze kolega bardzo małostkowy .Jak widzisz kobietę atrakcyjną czyli ładna twarz ,zgrabna i ładnie ubrana itp. to co myślisz o takiej osobie ''ma fajny styl '' czy ''ładnie wygląda ''? Dla mnie wygląd to całokształt czyli i styl i to co natura dała jak rysy twarzy ,sylwetka . Także faktycznie jest mała rozbieżność między nami ,a podobno mamy się ku sobie :lol:

Edit:

Dziś ocieplenie domu planuję, a raczej to, co mi zostało do wyklejenia styropianem. Później kołkowanie, siatka i przeniosę robotę na pole do wykopków B)

W taką pogodę , to sobie odpuść ,bo i tak Ci te płyty styropianu wiatr pozabiera :D Chyba że u Ciebie nie wieje ,bo u mnie strasznie ? ^^

Edytowano przez Meg5

miranda    0

No chyba,że tak ;) @wdaniel zwracam honor :) ja w buwie siedzę i do egzaminu się uczę i ciężko mi to idzię :unsure: A co do tych ciź z cienkimi fajkami, to w wawie jest tego mnóstwo, i one myślą,że są przy tym takie ponętne i seksowne. A tu proszę facetów to nie rusza :D

wdaniel    52

Oj tam zaraz facetów nie rusza... Parę osób tylko poparło moje zdanie, a ci, co nie popierają, to się boją odezwać, bo myślą, że są sami nie chcą dostać po pysku :D

EDIT: Czasy egzaminów fajnie się wspomina. Ostatnie to miałem w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie... Muszę znowu jakąś szkołę wyszukać, za którą mi znowu pracodawca zapłaci parę tysięcy, bo za chwilę zapomni, że ma mnie jako pracownika...

Edytowano przez wdaniel

miranda    0

Małe sprostowanie czasy studiów dobrze się wspomina, czasy sesji nie ;) a w szczególności poprawkowej

Meg5    342
Muszę znowu jakąś szkołę wyszukać, za którą mi znowu pracodawca zapłaci parę tysięcy, bo za chwilę zapomni, że ma mnie jako pracownika...

Wybierz szkołę ''nauczanie skromności '' bo widzę że w kobietach, to sobie cenisz ,ale sam tym nie grzeszysz . Rozumiem ,że ta wypowiedz wyżej to żart ,a nie przechwalanie się ,bo właśnie tej cechy u panów nie cierpię "...

wdaniel    52

Małe sprostowanie czasy studiów dobrze się wspomina, czasy sesji nie ;) a w szczególności poprawkowej

Sesje i te poprawkowe też się mile wspomina. Z logiki profesor, jak kolega odpowiadał, to położył się na ziemi. Jak kolega go zapytał, czy się dobrze czuje, to mu profesor odpowiedział: "tak, tylko zniżam się to Pańskiego poziomu wiedzy". Drugi dostał pytanie i odpowiedział: "nie wiem". Profesor na to "nie mówi się nie wiem, tylko nie znam odpowiedzi na to konkretne pytanie" - pała do indeksu i za drzwi. Ja wszedłem, na pierwsze pytanie odnośnie wykresu zdań logicznych mu próbowałem ustnie opisać, to mi powiedział " gdyby ktoś nie wiedział o co w tym chodzi, to od Pana by się na pewno nie dowiedział". Więc na drugie pytanie nawet nie ryzykowałem nielogiczną wypowiedzią i odpowiedziałem " Panie profesorze, nie znam odpowiedzi na to konkretne pytanie". W odpowiedzi usłyszałem: "Pan jest Idiotą" - wpisał 4 do indeksu i wyszedłem :D

Wybierz szkołę ''nauczanie skromności '' bo widzę że w kobietach, to sobie cenisz ,ale sam tym nie grzeszysz . Rozumiem ,że ta wypowiedz wyżej to żart ,a nie przechwalanie się ,bo właśnie tej cechy u panów nie cierpię "...

To powyżej, to nie przechwalanie, bo każdy chyba ja jakieś wesołe wspomnienia z czasów studiów i egzaminów. A teraz, jak już możemy zaśpiewać "Ale to już było i nie wróci więcej", mamy pracę, to z miłą chęcią człowiek by powiedział, że był idiotą, że nie doceniał czasu studiów, by się jeszcze pouczył...

Tak jeszcze na szybko z czasów studiów: uproszony 3 termin (zamiast komisu) z biblistyki z Pism Janowych - kolega dostał pytanie: "Ile było stągwi kamiennych?". Zastanowił się chwilkę i odpowiedział: "3". Profesor na to: "na pewno?" i skiną głową, że ma na to pytanie odpowiedzieć drugi. Ten mówi: "6". Profesor na to: "No 6! Każda liczyła po 2 lub 3 miary, czyli po 480 lub 720 litrów" i zadał drugie pytanie koledze, który odpowiedział, że były 3 stągwie - "a ile Pan już z tego wypił?". Kolega spuścił głowę, na co profesor: "chyba jeszcze mało..."

Migotka    22

Cytat od WDANIEL : " kto ci takie głupoty nagadał? "

jesli to komplement to miło mi ...

dziekuję ;)

Xawier    32

Czy wygląd drugiej połówki ma znaczenie?? Oczywiście aczkolwiek z wyglądem nie pogadasz przecież więc każdy sam musi po wartościować co dla niego w jakim stopniu jest ważne. Każdy ma inny gust i co dla jednych jest piękne dla drugich już nie koniecznie takie musi być. Ważne żeby znaleźć kogoś na podobnym poziomie do siebie.

mom    16

@Xawier sam napisałeś "drugiej połówki" tzn ma pasować do Cb a nie do kogoś znajomego. Wg mnie niema znaczenia co na temat "naszej" wybranki sądzi sąsiad czy ktoś z rodziny a to jak się tej parze układa. Bo to np Ty będziesz z nią żył a nie sąsiad. Bierz sobie taką jaka Tobie odpowiada.

Xawier    32

Drugiej połówki czyli ogólnie mi chodziło że jak dla mnie to wygląd dziewczyny ma znaczenie ale nie jest czynnikiem determinującym. Takim czynnikiem jest inteligencja charakter- powinna być zdecydowana, silna , mieć swoje zdanie, wytrwała, wyrozumiała itp tak po krótce. Bo co to za życie jeśli dziewczyna będzie ładna (choć to z czasem przeminie) jak nie będzie można z nią o niczym porozmawiać ani nie będzie potrafiła podjąć samodzielnie żadnej decyzji...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się