Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miranda    0

Widzę na forum kryzys męskości. A sytuacja @techn skomentowana została, chyba wystarczająco, wdaniel po twoich komentarzach przypuszczam,że twoja żona to szczęściara Nie będę się wymądrzać, bo sama jestem jeszcze młodą gówniarą, która się uczy żyć. Po prostu wrzucę kilka propozycji, które może trochę pomogą wam dojrzeć i zrozumieć kobiety. Po pierwsze to książka "Dzikie serce.Tęsknoty męskiej duszy" John Eldredge http://www.tolle.pl/...ja/dzikie-serce , to biblia mężczyzn, pozycja obowiązkowa, kosztuje 30 zł, a może zmienić życie. Chłopaki przeczytajcie to, @tommy66692 z tego co czytałam to masz świetny okres na przeczytanie tej książki. Druga propozycja to kazania ks. Piotra Pawlukiewicza, na youtube jest tego mnóstwo, wysłuchajcie kilka i oceńcie..

Edytowano przez miranda

bystra    26

Meg5 a ja rozumiem tommy66692 bo jak gościu jedzie BMW a drugi starym polonezem to na którego spojrzysz wiadomo? tak samo jest z dziewczynami blond laska z długimi nogami i pospolita dziewczyna nie wyróżniająca się z tłumu na którą zwróci uwagę facet? wiadomo Przecież ci pospolici mogą być super ludźmi ale kto na nich zwróci uwagę?

rami    6

wiesz ciekawe lektura ale trzeba mieć czas żeby to przeczytać Miranda ale to ciekawe że kobiety chcą nas zagonić do czytania książek i słuchania plebabana pozdrawiam

wiecie oglądanie się za czymś pięknym to naturalne tak samo jakbyś oglądać dzieła mistrzów

Meg5    342

Meg5 a ja rozumiem tommy66692 bo jak gościu jedzie BMW a drugi starym polonezem to na którego spojrzysz wiadomo? tak samo jest z dziewczynami blond laska z długimi nogami i pospolita dziewczyna nie wyróżniająca się z tłumu na którą zwróci uwagę facet? wiadomo Przecież ci pospolici mogą być super ludźmi ale kto na nich zwróci uwagę?

Akurat w moim przypadku na którego bym spojrzała ,to na pewno na mądrego ,bo jak mądry ,to reszty dorobimy się razem ...A co komu szkodzi coś w swym życiu zmieniać ,czy to w wyglądzie ,czy sposobie bycia ,byle tylko pozytywnie ?

Sadek    446

Żonę zapoznałem mając Poloneza już w dobrym wieku, do żony siostry przyjeżdżał chłopak Audi i dziś go widuję pod sklepem (na szczęście nie pasowali do siebie).

Fakt tym "staroświeckim" jest ciężej ale często lepiej się na tym wychodzi.

WodnyElf    3

Widzę na forum kryzys męskości. A sytuacja @techn skomentowana została, chyba wystarczająco, wdaniel po twoich komentarzach przypuszczam,że twoja żona to szczęściara Nie będę się wymądrzać, bo sama jestem jeszcze młodą gówniarą, która się uczy żyć. Po prostu wrzucę kilka propozycji, które może trochę pomogą wam dojrzeć i zrozumieć kobiety. Po pierwsze to książka "Dzikie serce.Tęsknoty męskiej duszy" John Eldredge http://www.tolle.pl/...ja/dzikie-serce , to biblia mężczyzn, pozycja obowiązkowa, kosztuje 30 zł, a może zmienić życie. Chłopaki przeczytajcie to, @tommy66692 z tego co czytałam to masz świetny okres na przeczytanie tej książki. Druga propozycja to kazania ks. Piotra Pawlukiewicza, na youtube jest tego mnóstwo, wysłuchajcie kilka i oceńcie..

Dobrą książką jest też książka "Ewa czuje inaczej" J. Pulikowskiego :) - mała, konkretna ;)

..a jak poznasz który mądrzejszy -przez "spojrzenie"?

Też ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To teraz żeby znaleźć dobrą żonę to trzeba jakieś lektury obowiązkowe czytać? :blink: co za czasy nastały. :wacko:

cinek1808    27

Różnie już sobie myślę, może lepiej będzie sie zmienić? Kupie BMW, wrzucę kilka "sweet foci" na facebooka

kolego bmw to piczomagnes warto zaiwestować

daniello123    0

Dobrą książką jest też książka "Ewa czuje inaczej" J. Pulikowskiego :) - mała, konkretna ;)

Też ;)

...

... no to jak to jest:bmw-mądry polonez-"mniej mądry" a moze na odwrót

falconeyes    9

Późno już i zmęczony jestem po całym dniu, ale nie mogę zostawić tego bez komentarza. Czytałem tę książkę i muszę przyznać że jest bardzo dobra, traktuje o męskości we współczesnym świecie, w czasach supermarketów i samochodów, nieco psychologiczna, ale napisana "lekkim" językiem. Wciaga...:) dla czujących niedosyt polecam jeszcze pozycje pana Jacka Pulikowskiego. A co do postaci ks. Pawlukiewicza. Miałem okazję go poznać i wysłuchać bardzo wielu wykładów w czasach studenckich, tak wielu że pamiętam jak on sam miał już "dość" tematów damsko-męskich i chciał uczestniczyć w konferencjach o innej tematyce :D Muszę tu coś zdementować, pomimo iż ta postać pochodzi ze stanu duchownego i często podpiera się pismem św. i naukami kościoła to jednocześnie mówi bardzo konkretnie, rzeczowo i przede wszystkim ....życiowo.

WodnyElf    3

To teraz żeby znaleźć dobrą żonę to trzeba jakieś lektury obowiązkowe czytać? :blink: co za czasy nastały. :wacko:

Jak się nie rozumie kobiet to zawsze można się czymś wspomóż ;)

... no to jak to jest:bmw-mądry polonez-"mniej mądry" a moze na odwrót

Wiesz,jest takie powiedzenie, że oczy są zwierciadłem duszy i coś w tym jest. I z oczu i z tego jak ktoś mówi można wywnioskować czy ma pustostan czy też nie.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak się nie rozumie kobiet, to po co się za nie brać? :P

Sadek    446

... no to jak to jest:bmw-mądry polonez-"mniej mądry" a może na odwrót

Dobre - trzeba stworzyć legendę .

Nie szata zdobi człowieka (Nie samochód zdobi człowieka).

Śmiem twierdzić że nikt nie poda tu tzw. pewniaka aby się sprawdził, człowiek to nie maszyna.

Edytowano przez Sadek

Karolcia    36

A ja kiedyś przeczytałam książkę " Mężczyzna od A do Z " bo chciałam nieco więcej się dowiedzieć i powiem szczerze, że przydatne niekiedy takie lektury, bo można nieco lepiej zrozumieć np. psychikę lub sposób myślenia czy rozumowania.

Jednak mężczyznę nam prościej zrozumieć, niż im nas kobiety ;) Dlatego warto im to zrozumienie nas ułatwiać, bo im samym ciężko nieraz się domyslić o co nam chodzi :)

Co niektórym tutaj proponuję zamiast narzekania lub popadania w nałogi pójść się rozerwać, udać się między ludzi ;)

Jutro śmigam na dożynki więc mam nadzieję, że potańczę nieco, bo bardzo lubię :)

daniello123    0

Wiesz,jest takie powiedzenie, że oczy są zwierciadłem duszy i coś w tym jest. I z oczu i z tego jak ktoś mówi można wywnioskować czy ma pustostan czy też nie.

..jest tez takie..."jak cie widzą tak cie piszą"

cinek1808    27

Dobre - trzeba stworzyć legendę .

Nie szata zdobi człowieka (Nie samochód zdobi człowieka).

Śmiem twierdzić że nikt nie poda tu tzw. pewniaka aby się sprawdził, człowiek to nie maszyna.

były inne czasy i nie liczyła się kasa dzis najlepsze(czyt. najładniejsze) panienki wożą się z chłopaczkami mercami bmw i audi

samczyk1991    82

Ale jakie to laski. Plastiki z kilogramem szpachli na ryju, co za 2 drinki zrobi ci ptaka. Pustka w głowie i syfa jeszcze załapiesz :wacko:

Sadek    446

Przyszła mi namyśl jedna "najlepsza-najładniejsza" żona znajomego, nie chciałbym aby moja taka była i sama chodziła po imprezach.

WodnyElf    3

Co do takich lasek jak opisane powyżej - jechałam dziś autobusem, przede mną była taka niunia, która z kierowcą rozmawiała. NIby nic a ja po tych 30 minutach miałam dość, naprawdę nie dało się tego słuchać, taka pustka intelektualna....przerywana "cooooo", "nooo".... i to zarzucanie włosów do tyłu co 2 sekundy .... Padłam.

Witek2010    32

Do Migotki

Wybacz kochana ale zmień avatar!

Nie zła kompilacja stroju i koloru. A pozycja nóg! Top model to ty nie będziesz.

Dobra rada

Zazdrościsz dziewczynie wyglądu czy jesteś obrażony na cały świat i piszesz takie bzdury?

Chociaż z własnej kultury osobistej byś tu nie pisał takich dziwnych rzeczy chyba, że Cię jakoś życie pokarało i próbujesz się mścić na kim tylko można...

Mimo wszystko współczuję ... ale lepiej nie pisz już nic bo nie warto się tutaj sprzeczać bo jak wiadomo ten temat z tego słynie. Ale wiesz co strasznie chamskie to było do tego jeszcze nie prawdziwe wcale ! Przemyśl następnym razem to co piszesz a dopiero naciśnij "Dodaj odpowiedź" ! ! !

Wiesz co jeszcze ? Przepraszam ale jesteś dla mnie nikim pisząc coś takiego !

Edytowano przez Witek2010

WodnyElf    3

nie wszystkie są pustakami co lecą na fury

Te co lecą na fury to albo pustaki albo cwaniary :ph34r:

..jest tez takie..."jak cie widzą tak cie piszą"

Niestety, sama się o tym boleśnie przekonałam -_-

mickas092    320

Ja przestałem panny po wyglądzie "buzi" oceniać po tym jak lepiej poznałem kumpele z roku :) A ostatnio też taką która powiedzmy że nie wygląda jak plastik ale maluje się konkretnie. Wiec nie oceniajcie po wyglądzie tylko bo pewnie sami nie chcielibyście tak być oceniani.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się