Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Emilia91    2

A jak nie przymknie oka i co wtedy.. No dobra bedzie na was - bo ogolnie dowiedzialam sie ze przejmuje w przyszlym roku gospodarke :D i tak sie pytan nie wiecie moze czasem czy sa w ogole jacys faceci ci chcetnie by przysli na gospodarke... Wiem nie pasuje tu to pytanie ale moze ktos powie mi gdzie je zadac :) z gory przepraszam za klopot....

Edytowano przez Emilia91

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak to nie pasuje? Dziewczyna na gospodarkę na gwałt potrzebuje faceta :lol: Sorki jak ktokolwiek negatywnie to odebrał, ale pamiętam takie ogłoszenia w starej prasie i mi jakoś w głowie to utkwiło.

To pytanie pasuje do Agrorandki :)

Emilia91    2

No tak sie pytam :) jakos akurat tu caly czas pisze i tak w inne nie zagladam wiem moj blad ;)

DZiekuje za informacje

samczyk1991    82

Jak to nie pasuje? Dziewczyna na gospodarkę na gwałt potrzebuje faceta :lol: Sorki jak ktokolwiek negatywnie to odebrał, ale pamiętam takie ogłoszenia w starej prasie i mi jakoś w głowie to utkwiło.

To pytanie pasuje do Agrorandki :)

Tygodnik rolniczy, ostatnia strona. Bogata lista ofert ^^

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to ja odpadam na początek, mam własne gospodarstwo. Wolni , pozytywnie zakręceni kawalerowie zgłaszajcie się, nie pozwólcie Pannie czekać :)

Emilia91    2

Ale spokojnie az sie nie pali ale btak sie pytam czy sa jacys :) bo najczesciej pisza tu ci co maja swoje ;)

samczyk1991    82

Ja osobiście jak bym szukał panny wiedząc, że otrzymam spory majątek napewno bym się tym nie chwalił, bo łatwo trafić na materialistkę.

Mam nadzieję, że tylko tak sobie żartujesz :)

WodnyElf    3

A więc Drodzy Panowie zaraz Wam Emilia zrobi listę kryteriów i się będziecie zgłaszac na rozmowę kwalifikacyjną ;) mogą być też w jury jak coś do pomocy;)

Emilia91    2

hehe ej no ja nie mam wielkiej gospodarki więc nie ma na co się rzucać spokojnie:D ja tylko tak się pytam :D mam małe gospodarstwo więc wiadomo będzie trudniej bo każdy rzuca się na duże

dobra nie było pytania.. zapomnijcie o tym

Xawier    32

A może ktoś się rzuci na Ciebie;)) a gospodarka to... hmm w dzień też trzeba coś robić, nie tylko w nocy;p masz jakiś kierunek produkcji zwierzęcej czy roślinna tylko?

gambler    5

Emilia jak dostanie swoje gospodarstwo to bedzie chciała sciagnac kogos do siebie a jezeli facet ma juz swoje i co wtedy...?

..liste kryteriow podała pare postow wyzej...sa bardzo jasno sprecyzowane i nie wygorowane<

samczyk1991    82

Emilia, nie obraź się ale jak pierwszy raz widząc Twój avatr stwierdziłem, "ładna z niej dziewucha". Czytaj dalej Twoje posty można stwierdzić, że i mądra i dziwi mnie to, że wyjechałaś z takim pytaniem, tym bardziej, że lubisz wieś i gospodarkę. Przy takim zestawieniu to ty powinnaś sobie przebierać w chłopakach, a nie ich szukać :)

Emilia91    2
:D wiesz co nie obrażę się :) ale to ja nie wiem gdzie mieszkam ale nie przebieram w facetach inie będę co poradzić :) ale cóż nie jest tak źle chyba :D Edytowano przez Emilia91

Xawier    32

W moim regionie jest ciężko żeby spotkać taką kobietę jak Ty, a jechać gdzieś dalej 'tak w ciemno' to dla mnie nie bardzo... co innego jakby np dostał 'zaproszenie' lub coś w tym stylu... mogę przyjechać i pomoc przy żniwach (jak swoje zakończę), sianokosach, ququrydzy itp

Xawier    32

powiat Ostrowski w woj. mazowieckim czy wlkp??

Xawier    32

a może coś dokładniej podasz? możesz na pw jeśli nie chcesz wszystkim ujawniać gdzie mieszkasz

Pablo91    0

Koleżanka z kąt dokładnie jeśli można wiedzieć??

Edytowano przez Pablo91

Xawier    32

na pn pd zach wsch? kawałem do Ciebie mam... koło 270km ale podobno dla chcącego nic trudnego... co ty na to?

Famer21    6

No 270km to sporo kawałku Emilo :) Co Ty na to :) ? Jak kolego pisze dla chcącego nic trudnego - taki ciężko znaleźć ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się