Skocz do zawartości

Polecane posty

Sporo jest takich przypadków kiedy kobiety właśnie źle wybierają i cierpią bo on pije albo ją bije, nieraz się słyszy jak dziewczyna mówi przed ślubem że go zmieni, a wszyscy wiedzą jak jest, u nas babeczka fajna miła miała 18 lat jak wyszła za syna wielkiego mechanika, kasy mieli do oporu, po pewnym czasie tak się rozpił zaczął ją bić, a tu 3 synów na utrzymaniu, po pewnym czasie musiała sama utrzymać rodzinę, teściowa wielkie pańisko nie chciała słyszeć o tym aby jej pomóc, dziewczyna była taka że nawet nie skarżyła się nikomu, jak to mówią płakała w poduszkę, dopiero jej szwagier namówił ją na rozwód, oskubała go nieźle, kupiła sobie mieszkania, do tego płaci jej 2tyś alimentów. Teraz ma brać cywilny ślub z facetem którym latał za nią całe technikum, mają już synka, teraz mają mieć córeczkę, takie szczęście w nieszczęściu.

Meg5    342

Da sie zauwazyc ze kobiety wola twardych "facetow" niech pije niech bije aby był......moze nawet ne pracowac ona go utrzyma ale nie odejdzie od niego dla dobra dziecka...czy dzieci

Dla dobra dzieci ,to właśnie się odchodzi od takiego człowieka .Bo wychowywanie w takiej atmosferze ,skutkuje nerwicą ,agresją od najmłodszych lat u dzieci . Kobiety trwające w takim związku stają się współuzależnione . Taka  rodzina przez ojca pijaka nie ma szacunku ,jest postrzegana jak ta gorsza co też w małym człowieku kształtuje psychikę jako tego gorszego ,złego i nie zasługującego na szacunek .

Edit:

Pijak to nie twardy facet ,to żaden facet ,bo to przede wszystkim EGOISTA ! Egoista ,który pociągnie każdego na dno ,kto mu poda rękę .

Edytowano przez Meg5
  • Like 1

sachar111    0

U mnie jest to samo. Rozumiem że praca na gospodarce może być ciężka, ale głównie to zależy od profilu produkcji

Emilia91    2

No nie raz kończą się szczęśliwe takie historie ale to nie spotyka się za często..

No tak ale no bez przesady to lepiej robić na kogoś czy dla siebie...

sachar111    0

Chyba wszędzie tak jest, jeśli jest ktoś kto spełnia wymarzone wymagania to jest zajęta ta osoba. Można powiedzieć, ehh życie;p

Krisek    15

No a my chłopy znów nie widzimy żadnych chętnych na gospodarkę kobiet że aż tam na dole coś opada :) Same nie obeznane panienki tylko gadają że kto by się chciał w gównie paprać..i taka gadka. Zwłaszcza co na 270 gospodarstw we wsi jest 1 krowa i tyle..Bo produkcja roślinna podbiła okolice. A co do ubioru to zależy od gustu,znam ludzi którzy mają kasy kupę.A ubierają się za 30 zł zwykła koszulka zwykłe buty i jest ale to chyba wynika z tego że na nic nie popuszczają sobie tylko zganiają i dlatego tyle mają. ale czy zabiorą to ze sobą na drugi świat ciekawy jestem ...A znam ludzi którym ledwo wystarcza na opłaty prąd,woda,gaz. a ubierają się w oryginalne ubrania,buty itd. więc nigdy nie możemy też wnioskować ze kiepsko ubrany będzie rolnik który się papra w gównie..

To trzeba by szukać w zimnie kogoś kto nie pije tyle i chce sie w gospodarkę wciągnąć

bo teraz jak żniwa na karku to cieżko z szukaniem kogoś a pic to tylko na wieczór i w weekendy

Krisek    15

No a dlaczego tak w zimie mam szukać? co mam mydlić dziewczynie oczy ze nie mam roboty w polu? Jak się chce to i w bardzo zapracowanym dniu ma się czas. więc różnie bywa..Ale z moich obserwacji wynika że każdy pisze ze szuka i szuka i jak nie było tak nie ma..ale tu nie o to chodzi.. bo każdy popełnia błąd bo nie działa ,nic z tym nie robi.więc samo się nic nie zrobi:)

Emilia91    2

nikt mi nie mydli oczu bo wiem że jest robota heh.. akurat jutro mnie czekają siana to se poukładam - i dlatego tez wzdycham....

Krisek    15

No to do kolegi akurat było :) ale skoro już piszesz o układaniu to hmm.. zazdroszczę ci ;) sam bym sobie poukładał tego sianka trochę.. tak to tylko u mnie samo zielone zioło nic z suszu :D.

Emilia91    2

dopiero się zaczyna cały czas padało i ruszyć nie można było :D ja by wakacje były jak powinny być powinnam mieć mmiej więcej teraz drugi pokos a ja jednego nie mogę skończyć bo łąki zalane

łee to zapraszam ja oddam :D ale uwaga mój tata jest surowy jak się układa nie raz mi się dostanie hehe

No a dlaczego tak w zimie mam szukać? co mam mydlić dziewczynie oczy ze nie mam roboty w polu? Jak się chce to i w bardzo zapracowanym dniu ma się czas. więc różnie bywa..Ale z moich obserwacji wynika że każdy pisze ze szuka i szuka i jak nie było tak nie ma..ale tu nie o to chodzi.. bo każdy popełnia błąd bo nie działa ,nic z tym nie robi.więc samo się nic nie zrobi:)

No akurat w moim przypadku to zima jest trochę wolna ale i tak brakuje czasu

fakt pracy w polu nie ma ale jest w domu przy inwentarzu i jeszcze remonty i kombinowanie czegoś nowego w garażu z kolegami albo samemu

a co do dziewczyny to by musiała zrozumieć jak to jest pracować cały rok w gospodarstwie a nie tylko praca od poniedziałku do piątku a weekendy wolne tak dobrze to nie jest

Krisek    15

u mnie tyle łąk się marni każdy kosi i zostawia z roku na rok bo co z tym zrobić tylko o dopłatę chodzi...Pola się nie da zrobić bo jak przyjdzie ulewa to po uprawach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się