Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
baziula    6

Wiem, bo mnie śmieszy dziś ten ptak cały dzień..... :) czasem lubię się pośmiać z niczego. Dzisiaj ta plenność to chyba moja wina. Więc skruszona proszę o wybaczenie.

sebastian84    5

witam widzę że tu dajecie ostro czadu , nigdzie indziej nie ma takiego poruszenia jak tu ;)

Edytowano przez Marcin91

Max1987    19

Boje się myśleć co się z tego urodzi przez noc :) Jak za dnia tyle się działo to w nocy powinno być goręcej :D Chyba ze nasze rodzynki już się wypaliły?????

gwarancyjny    11

Zamilkły bo nie są zainteresowane bo już pozajmowane :)

Także tylko życzyć powodzenia pozostałym użytkownikom forum :)

Adka jest już zajęta i nie szuka żadnego na forum.

A wracając do tego, że Adka nie umilkła z tego powodu że moderatorzy są już zajęci tylko z tego że nie chciała już się kłócić z jakąś wielką Panią z wioski która nawet nie wie że kozy są kotne:P

baziula    6

Nie szukaj kolego zaczepki. Moderator dał mi słowo, że jeśli ktoś wróci do wczorajszych kłótni zostanie porządnie ukarany.

Edytowano przez baziula

Max1987    19

Nie szukaj kolega zaczepki. Moderato dał mi słowo, że jeśli ktoś wróci do wczorajszych kłótni zostanie porządnie ukarany.

No nasze wspaniałe Panie które w ostatnim czasie podnosiły temp. na forum:-)

baziula    6

Tak, ale widzę że nie tylko Panie bo i jakiś na pewno miły pan właśnie próbuje tu coś uskuteczniać. WIELKA PANI Z WIOSKI. Bardzo Pan jesteś zabawny. Ale troszkę nieprzyjemny. A szkoda. Może na żartach się nie zna, jak koleżanka Adka pewnie.

Edytowano przez baziula

gwarancyjny    11

A to, że Ty masz konszachty z Moderatorem to jakoś mało istotne a ja nie wracam do kłótni, tylko do Twojej cielnej kozy i że podobno się tak znasz na rolnictwie. Żarty żartami ale to już zabawne nie jest i widzę że koleżanka ma inną definicję żartów...

Edytowano przez gwarancyjny

baziula    6

N ie dam się sprowokować gwarancyjny :) dobranoc. Niech ci się przyśni stado pięknych kózek

gwarancyjny    11

Tak wiem cielnych

No możliwe, ale jak ktoś nie wie a udaje jakby miał profesora z dziedziny rolnictwa ... To jest trochę irytujące...

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

baziula    6

Ale czym ty się Dziecinko irytujesz.... nie ma czym naprawde

Za to bardzo mi imponuje że bronisz Adki.... widać że jeszteś mężczyna z krwi i kości.... taki co się potrafi ująć za kobietą. Gratuluję

Edytowano przez baziula

gwarancyjny    11

Tu teraz chyba mnie obrażono.... Już kwestie wiekowe były poruszane... Ale nie sztuka być starym tylko doświadczonym...

Nie wiem czy zauważyliście ale jak są spięcia to ostatnimi czasy tylko z jednym i tym samym użytkownikiem...

baziula    6

Czemu pół dnia tu pisałam i nikt nie szukał problemu i było miło a jak pojawił się ktoś z wczorajszego towarzystwa to od razu odchodzi mnie chęć by się udzielać?

KULAWA_KOZA    88

Kazdy ma inny charakter i inne podejście do ludzi.

Ciężko spotkać spokojnego i grzecznego człowieka w tych czasach , więc nie dziw się kolego że każdy broni swego autorytetu.

gwarancyjny    11

A ja właśnie bronie swojego autorytetu... I naprawde tyle lat przeglądam to forum i nikt jeszcze aż tak się nie wywyższał (a widać że nie słusznie) poucza innych a sam mało wie na dany temat....

Edytowano przez gwarancyjny

Panowie czy w Waszych wsiach kobieta na traktorze to atrakcja? "Moi" już się przyzwyczaili, że koszę, prasuję, orzę, chociaż pierwszy rok wzbudzało to duże zaciekawienie. Jedno co zauważyłam, to to, że kobiety pochodzące ze wsi nie garną się do pracy na maszynach - ostatni sąsiadce pokazywałam jak odpalić ciągnik, bo miała tylko podjeżdżać na polu z przyczepą. Sama pochodzę z małego miasta, "gospodarzę" od kilku lat i widzę, że miejscowe kobiety to zrobią mężowi śniadanie, w samochód i do miasta - na ploty, zakupy, potem obiad, coś pogrzebać w ogródku, jajka pozbierać, a na hasło sianokosy to tylko kurz po nich zostaje ;) . Dla mnie to dziwne - w końcu gospodarstwo to wspólny interes/firma, więc powinno się wspólnie pracować. ja mam inną sytuację - mąż ma własną firmę i w sezonie ciągle w trasie, więc raczej dziwne by było, żebym siedziała w domu malowała pazurki, a siano na polu mokło.

Muszę przyznać koleżance rację. U mnie na wsi to tylko ja jedyna pracuję na gospodarce z maszynami i to od najmłodszych lat, zaczynając od podjeżdżania przy żniwach a dzisiaj kończąc nawet na koszeniu kukurydzy. Powiem szczerze że cały czas pomagam tacie, nie tylko przy orce ale także przy naprawach maszyn. Moi sąsiedzi także przyzwyczaili się, że pracuje w polu na równi z mężczyznami a nawet proszą o pomoc :) :)

DanielFarmer    105

Czytanie tej dyskusji poprawia humor ;D Ale miłości radzę szukać w realu. W końcu każdy znajdzie bo jak to powiadają każda potwora znajdzie swojego amatora ;DDDDD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się