Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja wiem jakie mam podejście do tej sprawy ;)) i z żadnym moderatorem nie mam nic wspólnego ;) nie można sie zarejestrowac i poproistu pisac ? :D mogę zaraz któregoś poprosić o usunięci i tyle ;D będziecie mieli po problemie ;)

Nikomu tu nie przeszkadzasz, ale luźniej podchodź do żartów.

dawid5508    2

Temat o dziewczynach na gospodarce, a człowiek znajdzie tu wszystko. Może wypowiedzą się szczęśliwcy którzy mają gospodarstwo i znaleźli dla siebie dziewczynę której nie przeszkadza taka praca lub mieszkanie na wsi. Ja jestem w grupie osób którzy jeszcze takiej dziewczyny nie znaleźli.

Aniaa91    0

no co no ? :D lubię rolników.. lubię facwtów, którzy umieją coś zrobić, a nie siedzą jak buraki ostatnie przez tv cały czas. :D to tak w przybliżeniu :D

Aniaa91    0

ja co chcialam o nich wiedzieć to już i tak wiem . :D ja wam będę dawała moje wskazówki, a wy będziecie się pod nimi podpisywac.. o nie nie . :D tak się nie bawię. :D dobranoc :D :wub:

Marcin91    280

no co no ? :D lubię rolników.. lubię facwtów, którzy umieją coś zrobić, a nie siedzą jak buraki ostatnie przez tv cały czas. :D to tak w przybliżeniu :D

Nie chcę nikogo obrażać, ale przez Ciebie?/dzięki Tobie? (nie wiem jak to nazwać :) ) oni siedzą przed kompami cały czas, więc... na jedno wychodzi :)

Michalmeer    366

a teraz panowie jak bedzie pogoda wybrać sie na balet i takie wiecie wmiare i porozgladać sie dziewczyny z gospodarstw tez tam chodzą ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Nie no wszystko przez Anie, byliśmy takimi zaradnymi chłopami i co teraz ... :) :)

Teraz już jest po ptokach. :P :lol:

FINN    988

Na pewno przez pogodę... ;)

@dawid, po prostu gospodarka to nie wszystko.. czasami trzeba wyjśc do ludzi i tyle... a znajdzie sie na pewno...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@FINN Kolego, co się z Tobą działo tyle czasu, już byłem zaniepokojony że dałeś się jakiejś uwieść na dobre. :P

Tomasz78    286

Pewnie dostał szlaban ,albo Ona albo AgroFoto ,czyżby pojawiły się nowe kryteria w wyborze ukochanej?

FINN    988

@MAT,uwieść i owszem... ale nie na dobre... ;) no wiesz... najpierw trzeba było robić w polu a potem nadrabiać zaległości w innych dziedzinach życia... ;) i tak to sie zeszło, a teraz popadało to mam chwilę czasu dla siebie... do wieczora... ;)

Adka    8

Tak przeglądam ten temat i się zastanawiam czy przez te lata, w których istnieje ta rozmowa, czy powstały tu jakieś pary?? :)

Adka    8

Jeżeli powstały to dobrze bo chociaż te 5 lat nie poszło na marne :) Tak grono się powiększa na pewno, wieści się rozchodzą o tym portalu coraz bardziej, a i dziękuję za powitanie @bboyUrsus i życzę by i tym samotnym się poszczęściło i znaleźli te swoje wymarzone drugie połówki :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się